data:

Odkryj tajniki zakładu Come w kości

Kości to gra losowa, która wymaga dogłębnego zrozumienia zasad i strategii. Jednym z najbardziej interesujących i opłacalnych zakładów w tej grze jest zakład Come. Jednak wielu nowych graczy nie jest zaznajomionych z tym rodzajem zakładu, co może być straconą okazją do zwiększenia swoich wygranych.

W tym artykule zagłębimy się w zakład Come w kości, badając jego zasady, strategie i wskazówki, aby wygrać duże pieniądze. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym graczem, ten przewodnik dostarczy ci kompleksowej wiedzy na temat zakładu Come, jak go postawić i czego się po nim spodziewać.

Zaczniemy od zdefiniowania, czym jest zakład Come i zbadamy jego podobieństwa i różnice z innymi zakładami w kości. Następnie wyjaśnimy, jak postawić zakład Come, jaka jest wypłata i jakie są szanse na wygraną. Następnie omówimy różne strategie zawierania zakładów Come i maksymalizacji wygranych. Na koniec podzielimy się kilkoma kluczowymi wskazówkami, które pomogą ci uniknąć typowych błędów i poprawić ogólną rozgrywkę.

Pod koniec tego przewodnika dogłębnie zrozumiesz zakład Come w kości, co bez wątpienia zwiększy Twoje szanse na dużą wygraną. Zacznijmy więc i odkryjmy tajemnice tego ekscytującego rodzaju zakładów.

Czym są kości?

Kości to popularna gra w kości, w którą gra się w kasynach na całym świecie. Jest to gra losowa, w której gracze stawiają zakłady na wynik rzutu lub serii rzutów parą kości. Gra ma skomplikowane zasady i wiele różnych opcji zakładów, co może być przytłaczające dla początkujących Mostbet.

W kości zazwyczaj gra się przy dużym stole z wysokimi bokami, aby zapobiec opuszczeniu stołu przez kości. Gra jest rozgrywana w rundach, z pierwszym rzutem każdej rundy zwanym come-out roll. Wynik rzutu come-out określa zakłady na daną rundę. Gracze mogą obstawiać zakłady na linię pass, linię don't pass, come, don't come i wiele innych opcji.

Celem gry jest przewidzenie wyniku rzutu i odpowiednie obstawienie zakładów. Gra jest szybka i ekscytująca oraz przyciąga szerokie grono graczy. Ważne jest, aby zrozumieć zasady i strategie gry w kości, aby zmaksymalizować swoje szanse na wygraną.

 • Zasady: Kości mają skomplikowane zasady, które mogą być mylące dla początkujących. Jest to Ważne jest, aby zrozumieć podstawowe zasady gry przed postawieniem zakładów.
 • Strategie: Kości mają wiele różnych strategii, które można wykorzystać, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Doświadczeni gracze często używają kombinacji strategii, aby zmaksymalizować swoje zyski.
 • Wskazówki: Jest ich wiele porady i wskazówki Zasady gry w kości, takie jak mądre zarządzanie pieniędzmi, unikanie niektórych zakładów i zachowanie zimnej krwi podczas gry.

Główne zasady gry w kości

Kości to popularna gra w kości, która polega na obstawianiu wyniku rzutu dwiema kośćmi. Gra jest rozgrywana na dużym stole z różnymi opcjami zakładów i jest zwykle prowadzona przez zespół pracowników kasyna. Oto niektóre z głównych zasad gry w kości:

 • Gracze na zmianę rzucają kośćmi. Pierwszy rzut rundy nazywany jest rzutem wyjściowym.
 • Jeśli gracz wyrzuci 7 lub 11 na rzucie come-out, wygrywa swój zakład. Jeśli gracz wyrzuci 2, 3 lub 12, przegrywa zakład.
 • Jeśli wypadnie jakakolwiek inna liczba (4, 5, 6, 8, 9 lub 10), liczba ta staje się punktem.
 • Następnie gracz ponownie rzuca kośćmi, aż ponownie wyrzuci liczbę punktów (w takim przypadku wygrywa zakład) lub wyrzuci 7 (w takim przypadku przegrywa zakład).
 • Gracze mogą również obstawiać inne wyniki, takie jak suma dwóch kości lub to, czy następny rzut będzie nieparzysty czy parzysty.

Ogólnie rzecz biorąc, kości mogą być ekscytującą i szybką grą z wieloma różnymi opcjami zakładów do wyboru. Ważne jest jednak, aby zrozumieć zasady i strategie przed przystąpieniem do gry, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną i uniknąć kosztownych błędów.

Podstawy Come Bet

Co to jest zakład Come?

Come Bet to rodzaj zakładu w grze w kości, który można postawić po ustaleniu punktu. Jest on podobny do zakładu Pass Line, ale jest umieszczany w obszarze Come układu stołu do gry w kości. Celem jest postawienie Come Bet przed wyrzuceniem 7.

Jak postawić zakład Come Bet

Aby postawić Come Bet, gracz musi najpierw mieć ustalony punkt na Pass Line. Następnie gracze mogą umieścić swoje żetony w obszarze Come na stole. Ustanawia to nowy punkt dla zakładu Come Bet gracza.

Wygrane i przegrane zakłady Come

Jeśli gracz wyrzuci Come Bet przed 7, wygrywa równe pieniądze za swój zakład. Jeśli 7 zostanie wyrzucona przed Come Bet, przegrywa. Jeśli wyrzucona zostanie inna liczba, liczba ta staje się punktem Come Bet, a gracz musi ponownie wyrzucić tę liczbę przed wyrzuceniem 7, aby wygrać.

Zalety zakładu Come

Zakład Come umożliwia graczom postawienie dodatkowych zakładów po ustaleniu punktu. Może to zwiększyć szanse gracza na wygraną i zapewnić więcej emocji w grze w kości.

Pass Line Bet vs Come Bet: Jaka jest różnica??

Kości to popularna gra kasynowa, która oferuje wiele opcji zakładów. Dwa najpopularniejsze zakłady to Pass Line i Come. Chociaż mogą wydawać się podobne, istnieją między nimi istotne różnice.

 • Czas: Zakład Pass Line jest stawiany na początku rundy, zanim gracz rzuci kośćmi. Zakład Come może zostać wniesiony w dowolnym momencie rundy, po początkowym rzucie.
 • Liczba: Zakład Pass Line opiera się na pierwszym rzucie strzelca, który nazywany jest "come-out"." Zakład Come jest oparty na następnym rzucie po jego postawieniu.
 • Wypłata: Zakład Pass Line wypłaca równe pieniądze, jeśli strzelec wyrzuci 7 lub 11 na wyjściu, a przegrywa, jeśli wyrzuci 2, 3 lub 12. Jeśli wyrzucona zostanie jakakolwiek inna liczba, ta liczba staje się "punktem", a zakład Pass Line wygrywa, jeśli punkt zostanie wyrzucony ponownie przed 7. Zakład Come wypłaca równe pieniądze, jeśli po jego postawieniu wyrzucona zostanie liczba 7 lub 11, a przegrywa, jeśli wyrzucona zostanie liczba 2, 3 lub 12. Jeśli wyrzucona zostanie jakakolwiek inna liczba, staje się ona "punktem come", a zakład Come wygrywa, jeśli punkt come zostanie wyrzucony ponownie przed 7.

Ogólnie rzecz biorąc, zakład Pass Line jest bardziej popularny, ponieważ ma niższą przewagę kasyna, ale zakład Come może być przydatny w niektórych sytuacjach. Oba zakłady są łatwe do zrozumienia i oferują ekscytujące sposoby na wygraną w kości.

Jak postawić zakład Come?

Krok 1: Poczekaj na rzut Come-Out

Aby postawić zakład come, należy najpierw poczekać na come-out roll. Jest to pierwszy rzut w każdej nowej rundzie kości. Podczas rundy come-out nie można stawiać żadnych zakładów come. Zamiast tego możesz wnieść tylko zakłady na linię pass.

Krok 2: Postaw zakład come bet

Po zakończeniu rzutu come-out gra jest kontynuowana. Teraz jest czas na postawienie zakładu come. Po prostu umieść swoje żetony w obszarze Come na stole do gry w kości. Ten obszar jest zwykle oznaczony słowem “Come”."

Krok 3: Punkt jest ustawiony

Po miejsce Zakład come, następny rzut kośćmi ustawia punkt. Jeśli strzelec wyrzuci na przykład 4, punkt wynosi 4. Twój zakład come zostanie teraz przeniesiony z obszaru Come do pola odpowiadającego numerowi punktu.

Krok 4: Poczekaj, aż zakład Come wygra lub przegra

Teraz, gdy punkt został ustalony, Twój zakład come jest “aktywny”." Jeśli strzelec wyrzuci numer punktu przed wyrzuceniem 7, Twój zakład come wygrywa. Jeśli 7 zostanie wyrzucona przed liczbą punktów, Twój zakład come przegra.

Krok 5: Powtarzaj zgodnie z potrzebami

Możesz postawić wiele zakładów come jednocześnie, korzystając z tego samego procesu opisanego powyżej. Wystarczy poczekać na come-out roll, postawić zakład i poczekać na ustalenie punktu. Kości to gra losowa, więc nie ma pewnego sposobu na wygraną. Jednak stosowanie strategii i trzymanie się budżetu może pomóc w maksymalnym wykorzystaniu czasu spędzonego przy stole do gry w kości.

Zakłady come i wypłaty

 • Kiedy stawiasz zakład come, zasadniczo obstawiasz następny roll po rzucie come-out. Oznacza to, że masz takie same szanse na wygraną, jak w przypadku zakładu pass line, z dodatkową korzyścią w postaci możliwości obstawiania wielu rzutów.
 • Zakład come wypłaca równe pieniądze, co oznacza, że za każdego postawionego dolara otrzymasz dolara z powrotem plus dodatkowego dolara, jeśli wygrasz.
 • Szanse na wygraną w zakładzie come będą się różnić w zależności od liczby punktów ustalonej po rzucie come-out. Jeśli punkt wynosi 4 lub 10, szanse na wygraną wynoszą 2:1. Jeśli punkt wynosi 5 lub 9, kursy wynoszą 3:2. Jeśli punkt wynosi 6 lub 8, kurs wynosi 6:5.
 • Wypłaty za zakłady come z kursami również różnią się w zależności od liczby punktów. Jeśli punkt wynosi 4 lub 10 i obstawiasz kursy, wypłata wynosi 2:1 dla zakładu z kursami. Jeśli punkt wynosi 5 lub 9, wypłata wynosi 3:2 dla zakładu po kursie. Jeśli punkt wynosi 6 lub 8, wypłata wynosi 6:5 za zakład z kursami.
 • Ważne jest, aby pamiętać, że zakłady Come z kursami mają niższą przewagę kasyna w porównaniu do większości innych zakładów w kości. Oznacza to, że jeśli obstawiasz zakłady typu come z kursami, masz większą szansę na wygraną i mniejszą szansę na przegraną.

Strategie zakładów come dla nowych graczy w kości

Dla nowych graczy w kości, Come Bet może być nieco mylący w porównaniu do innych zakładów. Jednak może on być bardzo opłacalny, jeśli jest rozgrywany z odpowiednią strategią. Oto kilka strategii Come Bet dla początkujących:

 • Zacznij od małych stawek: Zacznij od minimalnej kwoty zakładu, aż lepiej zrozumiesz Come Bet.
 • Zakład Pass Line: Przed postawieniem zakładu Come, postaw zakład Pass Line. Gwarantuje to, że nie przegrasz zakładu, jeśli wyrzucona zostanie 2, 3 lub 12.
 • Ogranicz swoje zakłady Come: Nie stawiaj zbyt wielu zakładów Come na raz. Trzymaj się jednego lub dwóch, dopóki nie zapoznasz się z grą.
 • Korzystaj z zakładów na kursy: Zakłady Odds Bet mogą zwiększyć potencjalną wypłatę z zakładu Come Bet. Upewnij się, że masz zakład Pass Line przed postawieniem zakładu Odds.
 • Pamiętaj o przewadze kasyna: Zakład Come ma przewagę kasyna równą 1.41%. Aby zminimalizować straty, obstawiaj strategicznie.

Wdrażając te strategie, nowi gracze w kości mogą zwiększyć swoje szanse na wygraną dzięki Come Bets. Ważne jest jednak, aby zawsze pamiętać, że kości to gra losowa, a szczęście może odgrywać dużą rolę w ogólnym wyniku.

Zaawansowane strategie zakładów Come

Gdy gracze opanują już podstawową strategię zakładu come, mogą chcieć zapoznać się z bardziej zaawansowanymi technikami, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną:

 • Zabezpiecz swoje zakłady: Gracze mogą postawić zakład zarówno na linię pass, jak i linię don't pass w połączeniu z zakładami come. Zmniejsza to przewagę kasyna i zwiększa szanse na wygraną w zakładzie come.
 • Zakłady progresywne: Strategia ta polega na zwiększaniu zakładu po każdej wygranej i zmniejszaniu go po każdej przegranej. Ważne jest, aby ustawić limit na ilei uważnie przestrzegać tej strategii, aby nie stracić zbyt dużo pieniędzy.
 • Maksymalizacja kursów: Chociaż zakład come nie ma ustalonej wypłaty, gracze mogą zmaksymalizować swoje wygrane, stawiając maksymalny dopuszczalny kurs. Zwiększy to wypłatę, jeśli zakład wygra i zmniejszy ogólną przewagę kasyna.
 • Ustaw limit strat: Przed rozpoczęciem gry ważne jest ustalenie limitu kwoty, którą chcesz stracić. Należy trzymać się tego limitu i nie gonić za stratami, ponieważ może to prowadzić do lekkomyślnego obstawiania i dalszych strat.

Ostatecznie, kluczem do sukcesu w zaawansowanych strategiach come bet jest praktyka i dyscyplina. Poświęć trochę czasu na nauczyć się zasad i opracuj strategię, która działa dla Ciebie i zawsze graj odpowiedzialnie.

Odkryj strategię Three-Point Molly w grze w kości

Strategia Three-Point Molly jest popularnym systemem zakładów stosowanym w grze w kości, szczególnie dla tych, którzy lubią grę o wysokim ryzyku i wysokich wygranych. Polega ona na postawieniu trzech oddzielnych zakładów jednocześnie, w celu obstawienia jak największej liczby liczb. Ta strategia może być skuteczna, szczególnie dla doświadczonych graczy, którzy potrafią czytać tabelę i obserwować trendy w grze.

Pierwszym zakładem w strategii Three-Point Molly jest zakład Pass Line. Zakład ten jest zawierany ze strzelcem i jeśli wyrzuci on 7 lub 11 w pierwszym rzucie, gracz wygrywa. Jeśli wyrzuci 2, 3 lub 12, gracz przegrywa. Jeśli wyrzucona zostanie jakakolwiek inna liczba, staje się ona "punktem" i gra jest kontynuowana.

Drugim zakładem w tej strategii jest zakład Come, stawiany po ustaleniu punktu. Ten zakład jest podobny do zakładu Pass Line, ale jest wnoszony z zamiarem obstawienia większej liczby liczb. Jeśli strzelec ponownie wyrzuci liczbę "point", gracz wygrywa swój zakład Come. Jeśli wyrzuci 7, zakład jest przegrany. Jeśli wyrzucona zostanie jakakolwiek inna liczba, staje się ona "punktem Come" i gra jest kontynuowana.

Trzecim i ostatnim zakładem w strategii Three-Point Molly jest dodatkowy zakład Come. Zakład ten jest wnoszony po ustaleniu poprzedniego zakładu Come, a jego celem jest obstawienie większej liczby liczb. Ponownie, jeśli strzelec wyrzuci punkt Come, gracz wygrywa. Jeśli wyrzucą 7, zakład jest przegrany. Jeśli wyrzucona zostanie jakakolwiek inna liczba, gra jest kontynuowana, a gracz ma dodatkowe szanse na wygraną.

Strategia Three-Point Molly może być ryzykowna i może nie działać dla wszystkich graczy. Wymaga znacznego bankrolla i umiejętności czytania stołu oraz podejmowania szybkich decyzji. Jednak dla tych, którzy lubią grę na wysokie stawki i szukają ekscytującego sposobu na potencjalnie duże wygrane, warto to rozważyć.

Strategia żelaznego krzyża

Strategia Iron Cross to popularny system zakładów na kości, który może być używany w połączeniu z zakładem Come Bet. Ta strategia obejmuje obstawianie zakładu Come, zakładu Field i zakładu Place na numery 5, 6 i 8.

Pomysł polega na tym, że stawiając wiele zakładów, gracz zwiększa swoje szanse na wygraną. Należy jednak pamiętać, że strategia ta wiąże się z wyższym ryzykiem, ponieważ gracz zasadniczo pokrywa prawie wszystkie liczby na stole do gry w kości.

Aby rozpocząć, gracz zaczyna od postawienia zakładu Come Bet. Po ustaleniu punktu, gracz stawia zakład typu field i zakład typu place na numery 5, 6 i 8. Obejmuje to wszystkie liczby z wyjątkiem 7.

Jeśli strzelec wyrzuci którykolwiek z zakrytych numerów, gracz wygrywa zakład Come i odpowiadający mu zakład na miejsce. Jeśli jednak wypadnie 7, gracz przegrywa w zakładzie Come, ale wygrywa w zakładzie Field.

Strategia Iron Cross może oferować wysokie wypłaty, ale wiąże się także z większą szansą na straty. Ważne jest, aby gracze zachowywali ostrożność i obstawiali tylko w ramach swoich możliwości.

Strategia Inside Come i Across

Czym jest Inside Come Bet?

Inside Come Bet to strategia obstawiania używana w grze w kości. Ten zakład jest stawiany po rzucie come-out i jest to zasadniczo drugi zakład come, który jest stawiany na ten sam numer, co pierwszy zakład come. Zakład Inside Come może być świetnym sposobem na zwiększenie szans na wygraną, ponieważ daje dwie możliwości wygrania na ten sam numer.

Jak korzystać z zakładu Inside Come ze strategią Across?

Strategia Across to kolejna popularna strategia obstawiania używana w grze w kości. Strategia ta obejmuje stawianie zakładów na numery 5, 6 i 8. Aby użyć Inside Come Bet ze strategią Across, należy najpierw postawić zakład na numery 5, 6 i 8. Po rzucie come-out należy postawić zakład Inside Come na jeden z tych numerów. Jeśli ta liczba zostanie wyrzucona przed 7, wygrasz oba zakłady.

Wskazówki dotyczące korzystania ze strategii Inside Come and Across

Podczas korzystania ze strategii Inside Come and Across ważne jest, aby pamiętać o ustaleniu limitu kwoty, którą chcesz postawić. Strategia ta może być skuteczna, ale może też być ryzykowna. Powinieneś być również świadomy szans na wyrzucenie każdego numeru i odpowiednio dostosować swoje zakłady. Wreszcie, ważne jest, aby pozostać skupionym i zdyscyplinowanym podczas korzystania z tej strategii i unikać impulsywnych zakładów. Dzięki praktyce i cierpliwości strategia Inside Come and Across może być przydatnym narzędziem do wygrywania w kości.

Strategia zakładów Fibonacci Come

Strategia Fibonacci Come Bet to system zakładów oparty na słynnym ciągu Fibonacciego, który jest serią liczb, gdzie każda liczba jest sumą dwóch poprzednich. Sekwencja wygląda następująco: 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, 89 itd. W kontekście kości strategia ta ma na celu zminimalizowanie strat i zmaksymalizowanie zysków.

Aby skorzystać ze strategii Fibonacciego Come Bet, należy zacząć od postawienia zakładu Come, a następnie zwiększać wielkość zakładu zgodnie z sekwencją Fibonacciego po każdej przegranej. Na przykład, jeśli postawisz 10 $ i przegrasz, postawisz ponownie 10 $, ale jeśli ponownie przegrasz, postawisz 20 $ (co jest sumą dwóch poprzednich liczb w sekwencji).

Celem tej strategii jest kontynuowanie obstawiania i zwiększanie wielkości zakładów do momentu wygranej, po czym wracasz do pierwotnej wielkości zakładu. Oznacza to, że nawet niewielka wygrana może pomóc odzyskać straty z poprzednich zakładów i wrócić do zyskownej pozycji.

Należy pamiętać, że ta strategia nie gwarantuje sukcesu i powinna być stosowana ostrożnie. Ważne jest również, aby mieć solidne zrozumienie gry w kości i jej różnych opcji obstawiania przed próbą zastosowania tej lub jakiejkolwiek innej strategii.

 • Zalety: Może pomóc zminimalizować straty i potencjalnie doprowadzić do dużych wygranych.
 • Wady: Strategia opiera się na ciągłym zwiększaniu wielkości zakładów, co może prowadzić do dużych strat, jeśli zwycięski zakład nie zostanie postawiony.

Wskazówki dotyczące zakładów na Come

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na wygraną w kości, obstawianie Come może być świetną strategią. Oto kilka wskazówek, które należy wziąć pod uwagę przy obstawianiu zakładów Come:

 • Trzymaj się ustalonego budżetu. Jak w przypadku każdego hazardu, ważne jest, aby mieć na uwadze budżet przed rozpoczęciem gry. Określ, ile jesteś skłonny wydać i trzymaj się tego.
 • poznanie zasad. Przed postawieniem jakiegokolwiek zakładu upewnij się, że znasz zasady gry. Obejmuje to również zrozumienie Come zakład i jak on działa.
 • Skorzystaj z zakładów z kursami. Stawiając zakład Come, możesz również postawić zakład odds, który ma lepszą wypłatę. Upewnij się, że korzystasz z tego, gdy jest to możliwe.
 • Zrozumieć przewagę kasyna. Chociaż zakłady Come mogą być dobrą strategią, ważne jest, aby zrozumieć przewagę kasyna. Przewaga kasyna dla zakładu Come wynosi 1.41%, co jest lepszym wynikiem niż w przypadku innych zakładów, ale wciąż na korzyść kasyna.
 • Zarządzaj swoimi emocjami. Hazard może być rollercoasterem emocji, ale ważne jest, aby zachować spokój i opanowanie. Nie pozwól, aby seria przegranych lub duża wygrana wpłynęła na Twój osąd.
 • Praktyka. Praktyka czyni mistrza, a jest to szczególnie prawdziwe w przypadku kości. Skorzystaj z gier w kości online lub graj z przyjaciółmi, aby poprawić swoje umiejętności i poczuć się bardziej komfortowo w grze.

Postępując zgodnie z tymi wskazówkami i strategiami, możesz zwiększyć swoje szanse na wygraną, obstawiając Come w kości. Pamiętaj, aby zawsze grać odpowiedzialnie i dobrze się bawić!

Typowe błędy w zakładach come, których należy unikać

Jeśli dopiero zaczynasz grę w kości i zakład come, łatwo jest dać się wciągnąć w ekscytację i popełnić błędy, które mogą Cię kosztować. Aby pomóc Ci uniknąć niektórych typowych pułapek, przygotowaliśmy listę błędów, na które należy uważać.

Za dużo zakładów

Jednym z największych błędów popełnianych przez nowych graczy podczas obstawiania zakładów na come jest stawianie zbyt wysokich zakładów. Ważne jest, aby pamiętać, że nawet jeśli kursy mogą być na twoją korzyść, nadal istnieje szansa, że przegrasz swój zakład. Upewnij się, że obstawiasz tylko to, co możesz sobie pozwolić na przegraną.

Niezrozumienie kursów

Innym częstym błędem jest nie zrozumienie kursów zakładu come. Chociaż może to wyglądać na prosty zakład, w rzeczywistości istnieje wiele różnych sposobów na wygraną i przegraną w grze come. Upewnij się, że poświęciłeś czas na zrozumienie kursów przed postawieniem zakładu.

Pogoń za przegranymi zakładami

Jeśli podczas obstawiania zakładów na come zdarzy ci się przegrać, ważne jest, aby oprzeć się pokusie pogoni za stratami. Łatwo jest wpaść w pułapkę myślenia, że szczęście się odwróci, ale w rzeczywistości kursy zawsze pozostają takie same. Trzymaj się swojego budżetu i nie próbuj nadrabiać strat, stawiając większe zakłady.

Niekorzystanie z darmowych kursów

Wreszcie, jednym z błędów, które często popełniają nowi gracze, jest niewykorzystywanie darmowych kursów. Jest to oddzielny zakład, który można postawić po ustaleniu zakładu come, który daje jeszcze większe szanse na wygraną. Upewnij się, że rozumiesz, jak działają darmowe kursy i korzystaj z tej możliwości, kiedy tylko możesz.

Zakłady dodatkowe Come Bet:

Oprócz podstawowego zakładu Come Bet, istnieje również kilka zakładów pobocznych, które gracze mogą wnieść w kości. Te zakłady poboczne mogą zapewnić dodatkową szansę na wygraną, ale wiążą się również z wyższymi wypłatami i niższymi szansami na wygraną. Niektóre z najpopularniejszych zakładów pobocznych Come Bet obejmują:

 • Odds Bet: Jest to zakład, który można postawić po ustanowieniu zakładu Come. Pozwala to graczowi na zwiększenie pierwotnego zakładu o kwotę równą lub większą niż pierwotny zakład. Wypłata za ten zakład różni się w zależności od liczby punktów.
 • Postaw zakład: Ten zakład jest podobny do Odds Bet, ale można go również postawić przed ustaleniem Come Bet. Gracz może obstawić określone liczby punktów i wygra, jeśli ta liczba zostanie wyrzucona przed 7.
 • Zakład Field: Jest to jednorazowy zakład, który może zostać postawiony na dowolny roll. Gracz obstawia serię liczb (zazwyczaj 2, 3, 4, 9, 10, 11 lub 12) i wygrywa, jeśli którakolwiek z tych liczb zostanie wyrzucona.
 • Big 6 and 8 Bet: Ten zakład jest prostym zakładem na to, czy shooter wyrzuci 6 lub 8 przed wyrzuceniem 7. Wypłata wynosi 1:1 dla tego zakładu.

Ważne jest, aby pamiętać, że chociaż zakłady poboczne mogą urozmaicić grę i potencjalnie zapewnić większe wypłaty, wiążą się one również z wyższym ryzykiem i niższymi szansami na wygraną. Gracze powinni dokładnie rozważyć swoje strategie i budżet przed dokonaniem jakichkolwiek zakładów pobocznych Come Bet.

Zakład Field jako zabezpieczenie zakładu Come

Jeśli jesteś graczem w kości, mądrze jest nauczyć się wykorzystywać różne rodzaje zakładów na swoją korzyść. Jedną z popularnych strategii są zakłady hedgingowe, w których stawia się dwa zakłady na przeciwne wyniki, aby zminimalizować ryzyko. Dla początkujących graczy, zakład terenowy jest doskonałą opcją hedgingową.

Zakład typu field obejmuje liczby 2, 3, 4, 9, 10, 11 i 12. Jeśli którakolwiek z tych liczb zostanie wyrzucona, obstawiający wygrywa. Jeśli padnie 5, 6, 7 lub 8, obstawiający przegrywa. Ponieważ zakłady come wygrywają na 7 lub 11, a przegrywają na 2, 3 lub 12, postawienie zakładu field jako hedgingu może uchronić przed przegraną obu zakładów.

Załóżmy, że postawiłeś zakład come, a punkt wyniósł 9. Możesz postawić zakład typu field na pokrycie 2, 3, 4, 10, 11 i 12 (z wyłączeniem punktu), aby zabezpieczyć się przed 7 lub 11 (wygrana w zakładzie come) oraz 2, 3 lub 12 (przegrana w zakładzie come). Jeśli shooter wyrzuci 5, 6, 8 lub 9, Twój zakład come nadal będzie miał szansę na wygraną. Jeśli shooter wyrzuci 7 lub 11, wygrywasz zakład field i przegrywasz zakład come, w wyniku czego strata netto wynosi zero.

Należy jednak pamiętać, że hedging z zakładem typu field może również ograniczyć potencjalne zyski. Jeśli strzelec wyrzuci 9 (lub jakąkolwiek inną liczbę objętą zakładem typu field), wygrasz zakład typu field, ale przegrasz zakład typu come. Chociaż nie stracisz żadnych pieniędzy, nie wygrasz tak dużo, jak gdybyś postawił tylko zakład come.

Podsumowując, używanie zakładu field jako zabezpieczenia zakładu come może pomóc zminimalizować ryzyko w grze w kości. Ważne jest, aby zrozumieć tę strategię i jej potencjalne wady przed wdrożeniem jej do swojej gry.

Etykieta zakładów come przy stole do gry w kości

Podczas gry w kości ważne jest przestrzeganie pewnych zasad etykiety, aby zapewnić płynne i przyjemne doświadczenie dla wszystkich przy stole. Obejmuje to właściwe zachowanie podczas stawiania zakładów come bet.

Stawiając zakład Come, ważne jest, aby poczekać, aż poprzedni gracz zakończy swoją turę i kości zostaną zebrane. Zapewnia to brak zamieszania lub zakłóceń w grze.

Gracze powinni również pamiętać o rozmieszczeniu żetonów podczas stawiania Come Bet. Ważne jest, aby umieszczać żetony w wyznaczonym obszarze przed graczem, a nie na środku stołu lub przed innymi graczami.

Innym ważnym aspektem etykiety Come Bet jest powstrzymanie się od dotykania kości lub sięgania do obszaru gry podczas tury innej osoby. Jest to uważane za niegrzeczne i może zakłócić przebieg gry.

Wreszcie, ważne jest, aby być uprzejmym wobec innych graczy i krupiera. Oznacza to szacunek, nieużywanie wulgarnego języka i nie narzekanie lub obwinianie innych za słabe wyniki.

Przestrzeganie właściwej etykiety Come Bet może pomóc w stworzeniu pozytywnej i przyjemnej atmosfery przy stole do gry w kości, pozwalając wszystkim dobrze się bawić i potencjalnie wygrać duże pieniądze.

Wiadomości i propozycje