data:

Odkrywanie właścicieli BET Network: Kompleksowy przewodnik

BET Network to Jedną z najbardziej popularna sieć kablowa w Stanach Zjednoczonych, znana z programów skierowanych do czarnoskórej społeczności. Sieć istnieje od ponad czterech dekad i ma szeroki zakres oglądalności w całym kraju i poza nim. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z tego, kim są właściciele BET Network są i jak doszli do przejęcia sieci.

Sieć ma długą i interesującą historię, a jej własność zmieniała się na przestrzeni lat. Wiele osób było zaangażowanych we wzrost i rozwój sieci, z których każda odegrała znaczącą rolę w jej sukcesie. Obecni właściciele odegrali kluczową rolę w wyniesieniu sieci na nowe wyżyny w ciągu ostatnich kilku lat, czyniąc z niej siłę, z którą należy się liczyć w branży rozrywkowej.

Ten artykuł zagłębia się w właścicieli BET Network i ich drogę do przejęcia sieci. Zbadamy ich pochodzenie, ich wkład w sieć i szerszą branżę rozrywkową, a także ich wizję przyszłości sieci. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem BET Network, czy po prostu ciekawi Cię właściciele jednej z najbardziej udanych sieci kablowych w kraju, w tym artykule znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Historia BET Network

BET Network, skrót od Black Entertainment Television, został stworzony w 1980 roku przez Roberta L. Johnson, amerykański przedsiębiorca. Początkowo sieć została uruchomiona jako kanał kablowy, który koncentrował się na dostarczaniu programów skierowanych do Afroamerykanów.

Z czasem BET przekształcił się z małego kanału kablowego w sieć dostępną dla milionów widzów na całym świecie Stany Zjednoczone Mostbet. Na początku lat 90. BET zaczął emitować oryginalne programy, w tym teledyski, programy z nagrodami i sitcomy.

W 2001 roku BET został przejęty przez Viacom, konglomerat medialny, który jest również właścicielem MTV, VH1 i Comedy Central. Pomimo przejęcia, BET nadal koncentrował się na dostarczaniu programów odzwierciedlających doświadczenia Afroamerykanów.

Obecnie BET jest jednym z wiodących źródeł afroamerykańskiej rozrywki, dostarczając programy obejmujące wiadomości, muzykę, komedie i dramaty. Sieć rozszerzyła również swoją obecność w Internecie, dzięki stronie internetowej, która oferuje wiadomości, ekskluzywne treści i interaktywne funkcje dla widzów.

Poprzedni właściciele BET Network

BET Network, obecnie część ViacomCBS, przeszła kilka zmian właścicielskich od czasu jej założenia w 1980 roku przez biznesmena Roberta L. Johnson. W 1991 r. Johnson sprzedał większość udziałów w sieci konglomeratowi medialnemu Viacom.

Będąc własnością Viacom, BET Network rozszerzyła swoją ofertę programową i uruchomiła kilka udanych rozdań nagród, w tym BET Awards i BET Hip Hop Awards. Jednak sieć spotkała się z krytyką za przedstawianie Afroamerykanów i duże uzależnienie od teledysków.

W 2001 roku Viacom wykupił pozostałe udziały Johnsona w BET Network, czyniąc ją spółką zależną w całości należącą do giganta medialnego. Przejęcie dało Viacom silną pozycję na rynku afroamerykańskim i pomogło firmie dotrzeć do bardziej zróżnicowanej publiczności.

W 2018 r. Viacom połączył się z CBS Corporation, tworząc ViacomCBS. BET Network pozostaje kluczową częścią portfolio firmy, zapewniając platformę dla czarnej kultury i rozrywki.

Zakup BET Network przez Viacom

Kontekst

BET Network, założona przez Roberta L. Johnsona w 1980 roku, stała się pierwszą siecią telewizyjną skierowaną do afroamerykańskiej publiczności. Obejmowała ona muzykę, rozrywkę, wiadomości i programy dotyczące spraw publicznych. Viacom, międzynarodowy konglomerat medialny, był zainteresowany nabyciem BET Network, aby zwiększyć swoją różnorodność i zasięg na rynku afroamerykańskim.

Zakup

W 2000 roku Viacom kupił BET Network za 3 miliardy dolarów, czyniąc ją spółką zależną w całości należącą do Viacom. Dzięki temu BET Network stała się częścią portfolio Viacom, które obejmowało również MTV, VH1, Nickelodeon i inne popularne marki medialne. Przejęcie uczyniło BET Network największą na świecie firmą medialną kontrolowaną przez czarnoskórych.

Wpływ

Zakup miał znaczący wpływ na program BET Network i zasięg odbiorców. Viacom zapewnił sieci ogromne zasoby, fundusze i wiedzę, które doprowadziły do powstania nowych treści i zaangażowania odbiorców. Stworzyła również platformę dla nowych artystów, muzyków i artystów z różnych środowisk. Przejęcie BET Network przez konglomerat medialny rozszerzyło jego imperium medialne i dało mu ważne wejście na rynek afroamerykański.

Dziedzictwo

Przejęcie BET Network przez Viacom było przełomem w branży medialnej. Stworzyło to okazję dla firm medialnych do dywersyfikacji portfolio i lepszego reprezentowania społeczności Afroamerykanów. Sieć BET, która w 2020 roku będzie obchodzić 40-lecie istnienia, pozostaje ważną częścią marki Viacom.

Powstanie Debry Lee

Debra Lee jest dobrze znaną postacią w branży medialnej, a jej droga do sukcesu w BET Network jest inspirującą historią.

Lee rozpoczęła karierę jako prawniczka, ale szybko zdała sobie sprawę, że jej prawdziwą pasją są media i rozrywka. Dołączyła do BET Network w 1986 roku jako pierwszy wewnętrzny radca prawny firmy i szybko wspięła się po szczeblach kariery, aby zostać CEO w 2005 roku.

Pod kierownictwem Lee, BET Network odnotowała ogromny wzrost i sukces. Wprowadziła nowe programy, które przemawiały bezpośrednio do afroamerykańskiej publiczności, w tym popularne programy, takie jak "106 & Park" i "The Game".

Zaangażowanie Lee w promowanie różnorodności i dawanie platformy głosom, które są często marginalizowane w branży, uczyniło ją wzorem do naśladowania dla wielu aspirujących profesjonalistów medialnych.

Jej wpływ na branżę nie pozostał niezauważony - Lee została wyróżniona licznymi nagrodami i wyróżnieniami w trakcie swojej kariery, w tym została uznana za jedną z "Najpotężniejszych kobiet na świecie" magazynu Forbes.

Rozwój Debry Lee w BET Network jest świadectwem siły ciężkiej pracy, poświęcenia i znaczenia różnorodności w branży medialnej.

Ekspansja BET Network na różne rynki

BET Network, pierwsza sieć rozrywkowa należąca do czarnoskórych właścicieli w Stanach Zjednoczonych, rozszerzyła swój zasięg na różne rynki od czasu jej powstania w 1980 roku. Początkowo koncentrując się na afroamerykańskich teledyskach i rozrywce, BET rozszerzył swoją działalność na szersze rynki, w tym wiadomości, sport i reality TV.

Jedna znacząca ekspansja miała miejsce w 1993 roku, kiedy BET uruchomił zarówno "BET Comedy", jak i "BET Movies/Starz!3". Kanały te dały widzom BET dostęp do szerszej gamy programów, w tym popularnych programów telewizyjnych i filmów.

BET rozszerzył również swój zasięg poza Stany Zjednoczone, uruchamiając BET International w 1998 roku. Kanał ten dystrybuuje programy BET do krajów takich jak Kanada, Karaiby i Wielka Brytania.

W ostatnich latach BET wkroczył również w sferę cyfrową. W 2015 roku sieć uruchomiła BET.com, stronę internetową zawierającą wiadomości, filmy i inne treści cyfrowe. BET produkuje również oryginalne programy dla serwisów streamingowych, takich jak Netflix i Hulu.

Podsumowując,

Ekspansja BET Network na różne rynki pozwoliła sieci na rozwój i dotarcie do nowych odbiorców. Od wczesnego skupienia się na muzyce i rozrywce afroamerykańskiej po nowsze przedsięwzięcia w zakresie wiadomości, sportu i mediów cyfrowych, BET nadal ewoluuje jako wiodąca siła w branży rozrywkowej.

Program BET Network: Od teledysków po oryginalne treści

Sieć BET rozpoczęła swoją działalność jako kanał teledysków w latach 80-tych, prezentując artystów hip-hopowych i R&B. Z czasem kanał rozszerzył swoją ofertę programową o oryginalne treści, takie jak talk show, sitcomy i dramaty. Dziś BET Network jest znana z różnorodnych programów, które przemawiają do szerokiego grona odbiorców.

Jeden z najbardziej popularny programów w BET Network jest "Being Mary Jane" z Gabrielle Union w roli odnoszącej sukcesy prezenterki wiadomości, która balansuje między życiem osobistym i zawodowym. Kolejnym ulubieńcem fanów jest "The Game", komediodramat opowiadający o życiu zawodowych futbolistów i ich znaczących partnerów.

BET Network emituje również programy z nagrodami, takie jak BET Awards i Soul Train Awards, które celebrują osiągnięcia afroamerykańskich artystów w muzyce, filmie i telewizji. Ponadto kanał zawiera filmy dokumentalne i specjalne, które badają ważne kwestie wpływające na czarną społeczność, takie jak brutalność policji i zdrowie psychiczne.

BET Network nadal ewoluuje i produkuje nowe i ekscytujące treści, które odzwierciedlają głosy i doświadczenia odbiorców. Od teledysków po oryginalne programy, kanał pozostaje istotną i ważną platformą dla czarnej rozrywki i kultury.

Krytyka i kontrowersje związane z BET Network

Krytyka za brak różnorodności

BET Network spotkał się z krytyką za brak różnorodności, głównie w programach. Wiele osób twierdziło, że BET utrwala negatywne stereotypy dotyczące społeczności Afroamerykanów i nie reprezentuje dokładnie różnorodności w tej społeczności. Pojawiły się również obawy dotyczące praktyk zatrudniania w sieci i braku reprezentacji na stanowiskach kierowniczych.

Kontrowersje związane z programowaniem

BET spotkał się z kontrowersjami dotyczącymi niektórych swoich wyborów programowych, w tym programów, które zostały skrytykowane za promowanie koloryzmu i mizoginii. Sieć spotkała się również z reakcją na swoją decyzję o emisji reality show, w których występują kontrowersyjne osobowości, takie jak Lil 'Kim i T.I pomimo ich przeszłych kłopotów prawnych.

Konserwatywna krytyka

Konserwatywni krytycy oskarżyli BET Network o podziały rasowe i promowanie rodzaju "czarnego nacjonalizmu", który jest szkodliwy dla harmonii rasowej w Stanach Zjednoczonych. Krytycy ci mieli również zastrzeżenia do relacji sieci z kwestiami politycznymi, oskarżając ją o stronniczość w stosunku do liberalnych punktów widzenia.

Kontrowersje reklamowe

BET spotkał się z kontrowersjami w związku z niektórymi wyborami reklamowymi, w tym kontrowersyjną reklamą filmu "Narodziny narodu", która została wyemitowana w sieci. Reklama została skrytykowana za promowanie filmu gloryfikującego niewolnictwo i podporządkowanie Afroamerykanów.

Pozwy sądowe i spory prawne

Sieć BET przez lata zmagała się z kilkoma procesami sądowymi i sporami prawnymi, w tym z głośnym pozwem z 2008 roku od byłej asystentki dyrektora generalnego Debry Lee, która oskarżyła Lee o odwet za zgłoszenie molestowania seksualnego. Sieć stanęła również w obliczu sporów prawnych z artystami i producentami o tantiemy i opłaty licencyjne.

Odejście Debry Lee i zmiany w zarządzaniu

Debra Lee odchodzi z BET Network

W maju 2018 r. Debra Lee ogłosiła, że ustąpi ze stanowiska dyrektora generalnego i prezesa BET Network. Lee była związana z siecią od ponad 30 lat i nadzorowała jej rozwój w wiodącą firmę medialną dla czarnych odbiorców. Jej odejście jest postrzegane jako koniec pewnej ery w sieci i szansa dla nowego kierownictwa na wprowadzenie zmian.

Nowe kierownictwo przejmuje stery

Po odejściu Lee, Viacom (spółka macierzysta BET) mianowała Scotta M. Millsa na stanowisko prezesa BET Networks. Mills był wcześniej prezesem BET Interactive and Digital Media i był związany z firmą od 18 lat. Mills będzie odpowiedzialny za wprowadzenie BET w nową erę i poszerzenie grona odbiorców.

Oprócz nominacji Millsa, Viacom dokonał innych zmian w zarządzie BET. Connie Orlando została mianowana wiceprezesem wykonawczym i dyrektorem ds. programowania, a Jeanine Liburd została mianowana dyrektorem ds. wpływu społecznego i komunikacji. Zmiany te sygnalizują nowy kierunek dla sieci, z naciskiem na wpływ społeczny i angażowanie odbiorców za pośrednictwem mediów cyfrowych.

Przyszłość BET

Z nowym kierownictwem, BET jest gotowy na okres zmian i innowacji. Sieć będzie chciała poszerzyć swoją publiczność i pozostać istotną w coraz bardziej zatłoczonym krajobrazie medialnym. Kluczem do sukcesu BET Network będzie jego zaangażowanie w oddziaływanie społeczne i zaangażowanie odbiorców za pośrednictwem mediów cyfrowych.

 • Debra Lee odchodzi z BET Network
 • Scott M. Mills zostaje prezesem BET Networks
 • Connie Orlando mianowana wiceprezesem wykonawczym i szefem działu programowego
 • Jeanine Liburd mianowana dyrektorem ds. wpływu społecznego i komunikacji
 • BET chce poszerzyć grono odbiorców i pozostać na czasie

Obecni właściciele BET Network: ViacomCBS

BET Network, amerykański kanał kablowy szeroko znany z prezentowania programów kulturalnych skierowanych do afroamerykańskiej publiczności, jest spółką zależną ViacomCBS, jednego z największych na świecie konglomeratów medialnych i rozrywkowych.

W 2001 roku Viacom, wiodąca korporacja medialna, przejęła BET Network za kwotę 3 miliardów dolarów, po czym BET Network stała się spółką zależną Viacom. Jednak w grudniu 2019 r. Viacom i CBS Corporation połączyły się, tworząc nową firmę ViacomCBS, łącząc dwóch gigantów medialnych pod jednym dachem.

Obecnie, jako spółka zależna ViacomCBS, BET Network działa pod kierownictwem i kierownictwem korporacji macierzystej, wykorzystując rozległe zasoby, technologie i wiedzę branżową dostępną do jej dyspozycji.

ViacomCBS, spółka macierzysta, może pochwalić się imponującym portfolio nieruchomości medialnych i rozrywkowych, w tym CBS Television Network, MTV, Nickelodeon, Paramount Pictures i nie tylko. W związku z tym BET Network korzysta z synergii między siostrzanymi spółkami i globalnego zasięgu, który wynika z bycia częścią rozległej globalnej sieci medialnej.

Sukces finansowy sieci BET w ramach ViacomCBS

Od momentu przejęcia przez ViacomCBS w 2001 roku, BET Network odniosła znaczący sukces finansowy. ViacomCBS to międzynarodowy konglomerat medialny, który jest właścicielem i operatorem różnych sieci telewizyjnych, w tym MTV, Comedy Central i Paramount Network.

Sukces BET Network można przypisać skupieniu się na czarnej kulturze i rozrywce, co pozwoliło jej przyciągnąć lojalną publiczność. Ponadto ekspansja sieci na platformy cyfrowe i oryginalne programy pomogły zwiększyć ogólne przychody.

Według raportu ViacomCBS o wynikach za czwarty kwartał 2020 r., BET Network odnotowała 3% wzrost przychodów w porównaniu z rokiem poprzednim, co dało 468 milionów dolarów. W raporcie zauważono również, że sieć odnotowała 15% wzrost przychodów cyfrowych.

BET Network nadal produkuje popularne programy, takie jak "BET Awards", "Boomerang" i "Sistas", które przyczyniły się do jej sukcesu finansowego. Ponadto partnerstwa z reklamodawcami, takimi jak Procter & Gamble i McDonald's, pomogły zwiększyć przychody dzięki ukierunkowanym reklamom.

Ogólnie rzecz biorąc, sukces finansowy BET Network w ramach ViacomCBS był napędzany przez skupienie się na czarnej kulturze, ekspansję na platformy cyfrowe i partnerstwa z reklamodawcami. Ponieważ sieć nadal produkuje popularne treści i poszerza grono odbiorców, prawdopodobnie w przyszłości będzie odnosić dalsze sukcesy finansowe.

Przyszłość sieci BET i jej programów

Zmiana w kierunku zróżnicowanych treści

Sieć BET uznała potrzebę dywersyfikacji swoich programów, aby przyciągnąć szerszą publiczność. W ostatnich latach sieć odeszła od tradycyjnego skupiania się na teledyskach i czarnej rozrywce w kierunku bardziej zróżnicowanego zakresu treści. Obejmuje to programy i filmy z bardziej zróżnicowaną obsadą, prezentujące wiarygodne historie, które rezonują z globalną publicznością.

Streaming i ekspansja cyfrowa

Sieć dostrzegła również znaczenie platform cyfrowych w dzisiejszym krajobrazie medialnym. BET Network zainwestowała znaczne środki w ekspansję cyfrową, tworząc ekskluzywne seriale cyfrowe i współpracując z różnymi usługami streamingowymi, takimi jak Netflix i Hulu. Skupienie się na ekspansji mediów cyfrowych sprawiło, że sieć znalazła się w silnej pozycji, aby przyciągnąć młodszych i bardziej zróżnicowanych widzów, konkurując z większymi sieciami.

Silny nacisk na sprawy społeczne

Sieć BET zawsze była liderem w podkreślaniu kwestii społecznych wpływających na czarną społeczność. Idąc dalej, sieć będzie nadal kładła silny nacisk na sprawy społeczne, takie jak brutalność policji, masowe uwięzienie i wzmocnienie pozycji młodzieży. Wykorzystując swoją platformę, BET Network może zwrócić uwagę na te kwestie i stworzyć bardziej integracyjne i równe społeczeństwo.

Rozszerzanie globalnego zasięgu

BET Network jest jedną z wiodących sieci w czarnej rozrywce i ma znaczącą obecność na różnych rynkach na całym świecie. Sieć planuje kontynuować ekspansję na nowe rynki poprzez współpracę z dystrybutorami i licencjonowanie swoich treści międzynarodowym sieciom. Ekspansja ta nie tylko wygeneruje większe przychody dla sieci, ale także przyczyni się do realizacji jej celu, jakim jest promowanie różnorodności i integracji w każdym zakątku świata.

Wpływ sieci BET na czarną społeczność

Sieć BET odegrała znaczącą rolę w kształtowaniu krajobrazu kulturowego czarnej społeczności. Sieć zapewniła platformę dla czarnoskórych artystów, muzyków, aktorów i filmowców, aby mogli zaprezentować swoje talenty i dotrzeć do szerszej publiczności. Poprzez swoje programy BET stworzył poczucie wspólnoty i dumy wśród czarnoskórych widzów.

Sieć była również katalizatorem zmian społecznych. BET wyemitował filmy dokumentalne i programy, które rzuciły światło na ważne kwestie wpływające na czarną społeczność, takie jak brutalność policji, nierówność rasowa i rasizm systemowy. Poprzez te programy BET zachęcał do dialogu i aktywizmu, inspirując widzów do podejmowania działań i domagania się zmian.

BET miał również znaczący wpływ na przemysł rozrywkowy. Sieć zapoczątkowała kariery kilku czarnoskórych celebrytów, w tym Queen Latifah, Kevina Harta i Tylera Perry'ego. BET wprowadził również innowacyjne programy, takie jak coroczne nagrody BET Awards, które świętują osiągnięcia czarnoskórych artystów w muzyce, filmie i sporcie.

 • BET Network zapewniła czarnoskórym artystom platformę do prezentowania swoich talentów.
 • Dzięki swoim programom BET stworzył poczucie wspólnoty i dumy wśród czarnoskórych widzów.
 • BET zachęca do dialogu i aktywizmu poprzez swoje filmy dokumentalne i programy.
 • Sieć zapoczątkowała kariery kilku czarnoskórych celebrytów i wprowadziła innowacyjne programy.

Wpływ BET Network na popkulturę

Rozwój sieci BET

BET Network, czyli Black Entertainment Television Network, została założona w 1980 roku przez Roberta L. Johnsona, w celu zaprezentowania afroamerykańskiej kultury i rozrywki. Rozpoczęła działalność jako sieć kablowa i szybko zyskała popularność, docierając do milionów widzów w Stanach Zjednoczonych i za granicą. Program BET Network obejmuje teledyski, programy z nagrodami, seriale telewizyjne, filmy dokumentalne i filmy.

Sieć BET i muzyka

Muzyka zawsze była centralną częścią programów BET Network. BET Network była pierwszą platformą prezentującą afroamerykańskie teledyski w latach 80. i nadal to robi. BET Network odegrała również kluczową rolę w rozpoczęciu kariery wielu odnoszących sukcesy artystów, w tym Beyoncé, Jay-Z i Nicki Minaj. Rozdania nagród BET Network, takie jak BET Awards i Soul Train Awards, stały się ikonami w świecie muzyki i rozrywki.

Sieć BET i czarna kultura

Programy BET Network odegrały kluczową rolę odtwarzane znaczącą rolę w promowaniu czarnej kultury i reprezentowaniu Afroamerykanów w telewizji. BET Network wyemitowała filmy dokumentalne na tematy takie jak prawa obywatelskie, zapobieganie HIV/AIDS i czarna przedsiębiorczość. Seriale telewizyjne BET Network, takie jak Being Mary Jane i The Game, pokazały czarnoskórych profesjonalistów w pozytywnym świetle, zapewniając reprezentację grupie, która często była niedostatecznie reprezentowana lub źle przedstawiana w telewizji.

Sieć BET i kwestie społeczne

BET Network głośno wypowiadała się również na temat kwestii sprawiedliwości społecznej wpływających na czarną społeczność, takich jak brutalność policji i nierówność rasowa. Programy BET Network prezentują różne punkty widzenia na te kwestie, zapewniając platformę do dyskusji i debaty. Ponadto BET Network współpracuje z różnymi organizacjami w celu podnoszenia świadomości na temat ważnych kwestii dotyczących Afroamerykanów, takich jak United Negro College Fund i NAACP.

Nagrody i wyróżnienia sieci BET

BET Network została doceniona i nagrodzona za swój wkład w przemysł rozrywkowy i wysiłki na rzecz promowania różnorodności, integracji i wzmocnienia pozycji społecznej. Niektóre z nagród i wyróżnień otrzymanych przez sieć obejmują:

 • NAACP Image Awards: BET Network zdobyło kilka nagród NAACP Image Awards w wielu kategoriach, w tym za najlepszy serial dramatyczny, najlepszy serial komediowy i najlepszy serial rozrywkowy lub specjalny.
 • BET Awards: Nagrody BET Awards, stworzone przez BET Network w 2001 roku, honorują osiągnięcia w muzyce, rozrywce i sporcie Afroamerykanów i innych mniejszości. Stała się jedną z najbardziej prestiżowych nagród w branży, prezentując jedne z największych nazwisk w muzyce i rozrywce.
 • Nagrody Primetime Emmy: BET Network otrzymała kilka nominacji do nagrody Emmy za swoje oryginalne programy, w tym The Bobby Brown Story, film biograficzny o życiu i karierze piosenkarza Bobby'ego Browna.
 • CableACE Awards: BET Network zdobyła wiele nagród CableACE w różnych kategoriach, w tym za programy dla dzieci, programy dokumentalne i programy rozrywkowe.

Oprócz tych nagród, BET Network został również doceniony za swoją pracę w promowaniu wzmocnienia społecznego i podnoszenia świadomości na temat ważnych kwestii społecznych. Jego program poruszał między innymi takie tematy, jak prawa wyborcze, brutalność policji i zdrowie psychiczne.

Partnerstwa i współpraca BET Network

BET Network nawiązało kilka partnerstw i współpracy w całej swojej historii, aby rozszerzyć swoją ofertę programową i dotrzeć do szerszej publiczności. Jednym z głównych partnerów jest National Association for the Advancement of Colored People (NAACP), które pomogło sieci stworzyć i wyprodukować coroczne nagrody BET Awards.

BET współpracuje również z kilkoma dużymi firmami medialnymi, w tym Viacom i CBS Corporation. W 2019 roku BET i Tyler Perry Studios ogłosiły partnerstwo w celu uruchomienia nowej usługi przesyłania strumieniowego o nazwie BET+. Ta współpraca przyniesie ekskluzywną zawartość na platformę streamingową, w tym oryginalne programy i filmy stworzony przez Tylera Perry'ego.

Oprócz partnerstw, BET współpracował z wieloma celebrytami i muzykami, aby produkować nagradzane programy. Niektóre z jego najbardziej udanych współpracy obejmują miniserial biograficzny "The New Edition Story" i serial dokumentalny "Finding Justice", który badał kwestie sprawiedliwości społecznej w Ameryce.

 • Partnerstwo BET z NAACP zaowocowało stworzeniem i produkcją corocznych nagród BET Awards.
 • Sieć nawiązała współpracę z firmami medialnymi, takimi jak Viacom i CBS Corporation.
 • BET i Tyler Perry Studios współpracowały przy uruchomieniu nowej usługi streamingowej BET+.
 • BET współpracuje z celebrytami i muzykami przy produkcji nagradzanych programów, takich jak "The New Edition Story" i "Finding Justice"."

Wiadomości i propozycje