data:

Zrozumienie podstaw 3 zakładów w pokerze

Poker zawsze był grą strategii, umiejętności i szczęścia. Wymaga to głębokiego zrozumienia gry i umiejętności odczytywania przeciwników. Jedną z najważniejszych koncepcji w pokerze jest 3 bet. Zrozumienie, czym jest 3 bet i jak z nich korzystać skutecznie może dać znaczącą przewagą nad przeciwnikami.

Mówiąc prościej, 3 bet to sytuacja, w której gracz wykonuje re-raise po początkowym podbiciu i sprawdzeniu. Ten ruch wywiera presję na pierwotnym podbijającym i może zmusić go do spasowania, dając 3 bettorowi kontrolę nad pulą.

Istnieje wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę przy dokonywaniu 3 bet, w tym pozycja przy stole, siła ręki i styl gry przeciwników. Podjęcie właściwej decyzji może stanowić różnicę między udanym blefem a utratą znacznej ilości żetonów.

Definicja 3 zakładu w pokerze

3 bet w pokerze to sytuacja, w której gracz podbił stawkę, a następnie został podbity przez innego gracza. Jest to również znane jako "re-raise" lub "3 betting". Dzieje się to po początkowym zakładzie i sprawdzeniu (lub spasowaniu) i może mieć miejsce tylko podczas rundy licytacji przed flopem.

Celem zakładu 3 jest wywarcie presji na innych graczach, zwłaszcza na pierwotnym graczu podbijającym. Zazwyczaj robi się to z silniejszą ręką niż początkowy zakres podbijającego, aby zmusić go do spasowania lub zagrania puli z pozycji ze słabszą ręką. Ten ruch może być również użyty jako blef, aby ręka wydawała się silniejsza niż jest w rzeczywistości i aby oszukać przeciwników do spasowania.

Idealną sytuacją dla 3 bet jest późna pozycja z silnym układem, a gracz na wcześniejszej pozycji podbił stawkę Mostbet. Gracz na wcześniejszej pozycji ma zazwyczaj szerszy zakres rąk, co czyni go bardziej podatnym na 3 bet. Może to skutkować wygraniem puli bez oglądania flopa. Ważne jest jednak, aby zachować ostrożność podczas 3 betowania, ponieważ może to również przynieść odwrotny skutek i doprowadzić do utraty znacznej ilości żetonów.

Kiedy stosować 3 bet

3 bet to potężny ruch w pokerze, który wymaga wielu umiejętności i starannego przemyślenia. Jedną z głównych sytuacji, w których możesz chcieć użyć 3 bet, jest posiadanie ręki premium, takiej jak asy, króle lub damy. W tym scenariuszu, 3 bet może pomóc w budowaniu puli i zwiększeniu potencjalnej wygranej.

Inną sytuacją, w której 3 bet może być skuteczny, jest próba blefowania przeciwnika. Dobrze dobrany 3 bet może sprawiać wrażenie, że masz silną rękę, podczas gdy w rzeczywistości możesz mieć słabsze karty. Może to pomóc zastraszyć przeciwników i zmusić ich do spasowania, nawet jeśli mają lepszą rękę.

Ważne jest jednak, aby używać 3 bet oszczędnie i strategicznie, ponieważ może to być również ryzykowne posunięcie, które może kosztować wiele żetonów, jeśli nie zostanie wykonane prawidłowo. Przed użyciem 3 bet, upewnij się, że oceniłeś styl gry przeciwników, liczbę graczy przy stole i wielkość puli. Może to pomóc w określeniu, czy 3 bet jest dobrym pomysłem, czy nie.

Krótko mówiąc, 3 bet może być cennym narzędziem w twoim pokerowym arsenale, jeśli jest używany prawidłowo. Niezależnie od tego, czy grasz dla zabawy, czy dla zysku, opanowanie sztuki 3 zakładów może pomóc Ci przenieść swoją grę na wyższy poziom następny poziom.

Pozycja jest kluczowa w 3 betach

Jeśli chodzi o wykonanie 3 zakładu w pokerze, pozycja jest kluczowa jeden z najważniejszych czynniki do rozważenia. W zależności od tego, gdzie siedzisz przy stole, twoja decyzja o 3 bet może się drastycznie zmienić.

Jeśli jesteś na wczesnej pozycji, powinieneś być bardziej ostrożny ze swoimi 3 betami, ponieważ masz więcej graczy, którzy będą działać po tobie. Oznacza to, że Twój zakres 3 bet powinien być węższy i powinieneś wnosić 3 bet tylko z układami premium.

Jeśli jesteś na późnej pozycji, masz tę przewagę, że widzisz, co robią przeciwnicy, zanim podejmiesz decyzję. Oznacza to, że Twój zakres 3 betów może być szerszy i możesz częściej blefować. Ważne jest jednak, aby nadal brać pod uwagę tendencje graczy, którzy pozostali do zagrania i odpowiednio dostosować swój 3 bet.

Bycie na pozycji daje także przewagę w postaci możliwości kontrolowania wielkości puli. Jeśli 3 bet na pozycji, możesz obstawiać Większy rozmiar zakładu, aby zmusić przeciwników do spasowania lub mniejszy, aby zachęcić ich do sprawdzenia.

Ogólnie rzecz biorąc, zrozumienie znaczenia pozycji w 3 zakładzie może znacznie poprawić sukces w pokerze. Pozwala na podejmować bardziej świadome decyzje w oparciu o kontekst gry i graczy wokół ciebie.

Typy graczy, przeciwko którym można postawić 3 zakłady

1. Luźni, agresywni gracze

Gracze Loose Aggressive (LAG) są znani ze swojego agresywnego stylu gry. Grają z szerokim zakresem rąk i rzadko boją się wystrzelić drugą lub trzecią beczkę na turnie i riverze. Ci gracze są idealnymi celami dla 3 betów, ponieważ często sprawdzają lub przebijają ze słabymi układami w swoim zakresie, co pozwala na ich wykorzystanie.

2. Pasywni gracze Tight

Gracze Tight Passive (TAG) są znani z wąskiego zakresu rąk i pasywnego stylu gry. Jest mniej prawdopodobne, że sprawdzą lub przebiją przed flopem ze słabszymi układami w swoim zakresie. Jeśli jednak wyczujesz słabość w ich grze, 3 bet może zmusić ich do spasowania słabszych rąk.

3. Gracze z krótkim stackiem

Gracze z short stackami są idealnymi kandydatami do 3 bet, ponieważ często grają z mniej niż 30 big blindami. Jeśli masz dobry zakres rąk i pozycję, możesz wywrzeć presję na tych graczach i zmusić ich do popełnienia błędu. Pamiętaj, że gracze z short stackiem mogą wejść all-in z silniejszymi układami, więc bądź ostrożny.

4. Gracze, którzy zbyt często sprawdzają

Gracze, którzy zbyt często sprawdzają, są często określani jako Calling Stations. Ci gracze są idealnymi kandydatami do 3 bet, ponieważ są bardziej skłonni do sprawdzenia ze słabszym zakresem rąk. Jeśli masz dobry odczyt ich zakresu, wywieranie presji za pomocą 3 bet może wypchnąć ich z ręki i dać ci pulę.

5. Gracze, którzy zbyt często podbijają

Gracze, którzy zbyt często podbijają, są uważani za Overenthusiastic Bettors. Ci gracze są idealnymi kandydatami do 3 bet, ponieważ często podbijają z szerokim zakresem rąk. Jeśli masz solidny zakres rąk i dobrą pozycję, wywieranie presji za pomocą 3 bet może zmusić ich do spasowania słabszego zakresu rąk.

Jakie ręce do 3 bet?

W pokerze, skuteczne określenie rąk do 3 bet jest kluczową umiejętnością do opanowania gry. Ważne jest, aby zrozumieć, że nie wszystkie ręce są równe pod względem wartości i nie wszystkie z nich byłyby korzystne dla 3 betów.

Ogólnie rzecz biorąc, najlepsze ręce do 3 betów to te, które mają dobrą grywalność zarówno przed, jak i po flopie, takie jak pary pocket i suited connectory.

Dodatkowo, 3 betowanie silnych rąk, takich jak wysokie pary z kieszeni, może często stworzyć większą wartość dla gracza stawiającego.

Jednakże, ważne jest również, aby wziąć pod uwagę tendencje do gry przeciwnika, a także aktualną pozycję i etap rozdania, przed podjęciem decyzji, z którymi rękami wnieść 3 bet.

Ogólnie rzecz biorąc, zrozumienie, które ręce należy 3 betować, może znacznie zwiększyć szanse gracza na sukces w pokerze, ale wymaga to dokładnej analizy i strategicznego myślenia.

Ile postawić na 3 zakłady?

Jeśli chodzi o podejmowanie decyzji o wysokości 3 zakładu w grze w pokera, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Po pierwsze, musisz zastanowić się nad siłą swojej ręki i zakresem rąk, które może mieć twój przeciwnik. Jeśli masz bardzo silną rękę, taką jak pocket Aces, możesz chcieć agresywnie postawić 3 bet, aby spróbować zdobyć więcej pieniędzy w puli.

Jeśli jednak twoja ręka nie jest szczególnie silna, możesz chcieć użyć mniejszego 3-beta, aby zmniejszyć ryzyko i zachować więcej pieniędzy w swoim stacku. Dodatkowo, powinieneś wziąć pod uwagę tendencje przeciwnika. Jeśli mierzysz się z graczem, który jest bardzo agresywny i prawdopodobnie sprawdzi Twój 3-bet lub 4-bet, możesz chcieć użyć większego rozmiaru, aby spróbować go odizolować i wygrać dużą pulę.

Z drugiej strony, jeśli twój przeciwnik jest bardziej pasywny i prawdopodobnie spasuje na 3 bet, możesz chcieć użyć mniejszego rozmiaru, ponieważ nie musisz ryzykować tak dużo, aby wygrać pulę. Dobrą ogólną zasadą jest stosowanie wielkości pomiędzy 2 a 3.5 do 4 razy większy od pierwotnego podbicia, w zależności od czynników wymienionych powyżej.

  • Rozważ siłę swojej ręki
  • Pomyśl o tendencjach przeciwnika
  • Wybierz wielkość pomiędzy 2.5 do 4 razy więcej niż pierwotne podbicie

Warianty wielkości zakładu w 3-betowaniu

Wprowadzenie

Wielkość zakładu może się znacznie różnić, jeśli chodzi o 3-betowanie w pokerze. Gracze mogą zdecydować się na 3-betowanie małych lub większych kwot w zależności od ich strategii i sytuacji w grze. Wielkość zakładu może mieć wpływ na wielkość puli, reakcje przeciwnika i ogólny wynik rozdania. W tym tekście przeanalizujemy kilka wariantów wielkości zakładu w 3-betowaniu.

Mały 3-bet

Małe 3-betowanie ma miejsce, gdy gracz podbija do mniejszej kwoty niż wielkość puli, ale nadal więcej niż standardowe podbicie. Celem małego 3-betu jest zwiększenie wielkości puli przy jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka. Zazwyczaj małe 3-bety są używane, gdy gracz chce zbudować pulę z silnym układem, takim jak para premium, unikając przy tym kosztownych błędów. Dodatkowo, małe 3-bety to świetny sposób na tworzenie blefów i wywieranie presji na przeciwnikach.

Duży 3-bet

Duże 3-betowanie, z drugiej strony, jest bardziej agresywne i polega na podbiciu do kwoty większej niż wielkość puli. Celem jest wywarcie maksymalnej presji na przeciwniku i wygranie puli przed flopem. Zazwyczaj gracze używają dużych 3-betów ze słabszymi układami, aby blefować i zmusić przeciwników do spasowania. Mogą być one jednak również używane z silnymi układami jako sposób na uzyskanie maksymalnej wartości.

Podsumowanie

Rozmiar zakładu w 3-betach jest krytycznym aspektem pokera, który może znacząco wpłynąć na wynik gry. Wiedząc, kiedy użyć małego lub dużego 3-betu, możesz zwiększyć swoje szanse na wygranie rąk i zgarnięcie puli. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że wielkość zakładu nie jest uniwersalnym podejściem i będzie zależeć od rodzaju przeciwnika, z którym się mierzysz, sytuacji w grze i ogólnej strategii.

Potencjalne ryzyko 3 betów

Zbyt częste blefowanie

Obstawianie trzech zakładów może być ryzykowne, jeśli odbywa się zbyt często, ponieważ może szybko stać się przewidywalne. Wielu przeciwników może złapać się na tym, że zawsze 3-betujesz jako blef i zacząć sprawdzać lub przebijać z silnymi układami, powodując utratę pieniędzy na dłuższą metę.

Marnowanie żetonów na niewłaściwe ręce

Three bet może być kuszący, ale należy pamiętać, że niektóre układy nie są warte ryzyka. Jeśli zdecydujesz się na 3-bet ze słabą ręką, możesz stracić żetony i uszczuplić swój stack, gdy twój przeciwnik przebije lub sprawdzi z silniejszą ręką.

Natrafienie na silniejszą rękę

Kiedy 3-betujesz, zawsze istnieje szansa, że twój przeciwnik ma silniejszy układ. Jeśli tak się stanie, możesz stracić dużą ilość żetonów lub nawet cały stack, jeśli będziesz zbyt agresywny. Ważne jest, aby ocenić zakres i pozycję przeciwnika, aby określić prawdopodobieństwo posiadania przez niego silniejszej ręki przed 3-betem.

Bycie poza pozycją

Kolejnym ryzykiem związanym z 3-betowaniem jest bycie poza pozycją. Jeśli mierzysz się z przeciwnikiem, który jest na pozycji i zdecyduje się sprawdzić Twój 3-bet, będzie miał przewagę w działaniu po Tobie przez resztę rozdania. Może to utrudnić rozgrywanie ręki i może skończyć się popełnieniem kosztownych błędów.

Podsumowanie

Chociaż 3-betowanie może być potężnym narzędziem w arsenale pokerzysty, wiąże się ono również z pewnym ryzykiem. Ważne jest, aby dokładnie rozważyć ryzyko przed 3-betowaniem i korzystać z niego tylko wtedy, gdy potencjalna wypłata jest tego warta. Unikając tych potencjalnych zagrożeń, możesz zwiększyć swoje szanse na sukces i wygrać więcej przy pokerowym stole.

Obstawianie vs Flatting

Obstawianie

Kiedy wnosisz zakład, wrzucasz żetony do puli z zamiarem natychmiastowego jej wygrania. Obstawianie jest proaktywnym, agresywnym ruchem, który wywiera presję na przeciwnikach, aby podjęli decyzję. Kiedy stawiasz zakład, masz dwa możliwe wyniki: twój przeciwnik pasuje, a ty wygrywasz pulę, lub twój przeciwnik sprawdza lub podbija, a ty kontynuujesz grę.

Jeśli masz silną rękę i chcesz zbudować pulę lub jeśli chcesz blefować swoich przeciwników z puli, betowanie jest strategią dla Ciebie. Ważne jest, aby wykorzystać wielkość zakładu na swoją korzyść, upewniając się, że postawiłeś wystarczająco dużo, aby przeciwnicy nie mogli kontynuować gry.

Flatting

Flatting, znany również jako sprawdzenie, ma miejsce, gdy dopasowujesz kwotę poprzedniego zakładu bez wrzucania dodatkowych żetonów. Kiedy flatujesz, zasadniczo przyjmujesz pasywne podejście do rozdania i dajesz przeciwnikowi kontrolę. Flatting to ruch obronny, który pozwala zobaczyć więcej kart bez ryzykowania dodatkowych żetonów.

Jeśli masz przyzwoitą rękę i chcesz zobaczyć, co się wydarzy na następnej ulicy, lub jeśli podejrzewasz, że twój przeciwnik blefuje i chcesz utrzymać go w rozdaniu, flatting może być dla ciebie właściwym wyborem. Ważne jest jednak, aby zdawać sobie sprawę z potencjalnych negatywnych konsekwencji flatowania, takich jak granie z pozycji lub dawanie przeciwnikowi szansy na ulepszenie ręki.

Typowe błędy podczas 3 betowania

Nie branie pod uwagę przeciwnika

Jeden z najczęściej spotykanych Błędy popełniane przez pokerzystów podczas 3 betowania to nie branie pod uwagę przeciwnika. Decydując się na 3 bet, należy wziąć pod uwagę styl gry przeciwnika, wielkość stacka i pozycję.

Przecenianie rąk

Kolejnym błędem jest przecenianie rąk przy podejmowaniu decyzji o 3 bet. Tylko dlatego, że ręka może być silna, nie oznacza to, że zawsze jest najlepszą opcją na 3 bet. Przed podjęciem decyzji gracz musi rozważyć swoją pozycję, styl gry przeciwnika i potencjalne wyniki 3 zakładu.

Zbyt częste 3 bety

Zbyt częste stawianie 3 może być kosztownym błędem. Może to prowadzić do bycia oznaczonym jako gracz, który często stawia 3 zakłady, ułatwiając przeciwnikom grę przeciwko tobie. Ważne jest, aby zrównoważyć 3 bet z innymi ruchami, takimi jak sprawdzenie lub spasowanie, aby pozostać nieprzewidywalnym.

Nieprzygotowanie na wynik zakładu

Wreszcie, nieprzygotowanie się na wynik 3 zakładu może być kosztownym błędem. Przed wykonaniem 3 bet, gracz musi zastanowić się, co zrobi, jeśli jego przeciwnik odpowie sprawdzeniem lub podbiciem. Posiadanie planu na wszystkie możliwe wyniki może zapobiec kosztownym błędom i stratom.

Odczytywanie reakcji przeciwników na 3 zakłady

Znaczenie czytania przeciwników

W każdej grze w pokera kluczowe znaczenie ma umiejętność czytania przeciwników i rozumienia ich reakcji na twoje działania. Staje się to jeszcze ważniejsze, jeśli chodzi o 3 zakłady. 3 bet jest silnym ruchem w pokerze i wymaga wielu umiejętności i strategii, aby z powodzeniem go wykorzystać. Czytanie przeciwników może dać ci przewagę nad nimi i pomóc w podjęciu właściwej decyzji.

Rzeczy, na które należy zwrócić uwagę

Podczas wnoszenia 3 zakładu, zwróć uwagę na reakcje przeciwników. Szukaj oznak strachu, wahania lub braku pewności siebie. Wszystko to wskazuje na to, że przeciwnik może nie mieć silnej ręki. Na z drugiej strony, Jeśli przeciwnik odpowie szybko i pewnie, może to oznaczać, że ma silną rękę i jest gotowy do gry.

Kolejną ważną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest sposób, w jaki przeciwnik obstawia po Twoim 3 zakładzie. Jeśli sprawdzą, może to oznaczać, że mają słabszą rękę, ale chcą zaryzykować. Jeśli podbiją stawkę, może to oznaczać, że mają bardzo silny układ kart. Ważne jest, aby być w stanie odczytać te sygnały i odpowiednio dostosować swoją grę.

Wiedza o tym, kiedy się wycofać

Chociaż wykonanie silnego ruchu, takiego jak 3 bet, może być ekscytujące, ważne jest, aby wiedzieć, kiedy się wycofać. Jeśli przeciwnik wykazuje oznaki siły, najlepszym rozwiązaniem może być spasowanie ręki zamiast ryzykowania żetonów. Podobnie, jeśli nie czujesz się pewnie w swoim rozdaniu, najlepiej nie stawiać zakładu na 3).

Podsumowując, umiejętność odczytywania reakcji przeciwników jest kluczową umiejętnością podczas wykonywania 3 betów w pokerze. Szukaj oznak strachu, wahania, pewności siebie i zwracaj uwagę na to, jak Twój przeciwnik obstawia po Twoim 3 zakładzie. Wiedza o tym, kiedy się wycofać, jest tak samo ważna, jak wykonywanie właściwych ruchów. Ćwicz te umiejętności, a będziesz lepiej przygotowany do maksymalnego wykorzystania swoich 3 zakładów.

Dostosowanie się do 3 zakładów przeciwników

Dostosowanie się do 3 betów przeciwnika jest kluczowym aspektem pokera, ponieważ pozwala zachować spokój i podejmować świadome decyzje w trakcie gry. Jednym z najlepszych sposobów, aby to zrobić, jest zwracanie szczególnej uwagi na tendencje przeciwnika. Studiując ich styl gry, możesz dowiedzieć się, kiedy prawdopodobnie zrobią 3 bet i jak reagować, gdy to się dzieje.

Inną kluczową strategią jest wykorzystanie swojej przewagi pozycyjnej. Jeśli jesteś na późniejszej pozycji, masz większą szansę na ocenę intencji przeciwnika i odpowiednią reakcję. Może to obejmować sprawdzenie 3 zakładu, przebicie lub spasowanie. Pamiętaj, że Twoja decyzja powinna opierać się na sile Twojej ręki i tendencjach przeciwnika.

Ważne jest również, aby wziąć pod uwagę wielkość stacków zarówno swoich, jak i przeciwnika. W niektórych przypadkach korzystne może być wejście all-in, jeśli masz silną rękę. Alternatywnie, możesz chcieć zachować swoje żetony, jeśli twoja ręka jest słabsza. Kluczem jest znalezienie właściwej równowagi między agresją a ostrożnością.

Wreszcie, nigdy nie bój się dostosowywać swojej strategii w trakcie gry. Jeśli twój przeciwnik jest szczególnie agresywny lub pasywny, ważne jest, aby w odpowiedzi wprowadzić poprawki do swojego planu gry. Zachowując czujność i dostosowując się do różnych sytuacji, możesz zyskać znaczną przewagę w trakcie gry.

Wykorzystywanie 3 Bet w pokerze

W obliczu 3 bet w pokerze, ważne jest, aby wziąć pod uwagę potencjał przeciwnika, który będzie próbował cię wykorzystać. Doświadczeni gracze będą używać 3 betów, aby zmusić cię do spasowania słabszych rąk lub uzyskania większej wartości ze swoich silnych rąk. Możliwe jest jednak również odwrócenie sytuacji i wykorzystanie 3 zakładów przeciwnika na swoją korzyść.

Jednym ze sposobów na wykorzystanie 3 betów jest zidentyfikowanie, kiedy przeciwnik ich nadużywa. Jeśli 3 betują zbyt często, możesz zacząć sprawdzać z szerszym zakresem rąk, wiedząc, że prawdopodobnie blefują. Może to zmusić ich do wycofania się z 3 betów i sprawić, że będą grać ostrożniej.

Innym sposobem na wykorzystanie 3 betów jest dostosowanie własnego zakresu 3 betów. Jeśli wiesz, że twój przeciwnik prawdopodobnie sprawdzi 3 bet z szerokim zakresem rąk, możesz 3 betować ze słabszymi rękami i wywierać na nich presję. Może to spowodować, że popełnią oni błędy i dadzą ci przewagę w rozdaniu.

Ważne jest, aby zawsze być świadomym swoich przeciwników i ich tendencji podczas gry w pokera. Rozumiejąc, jak wykorzystać ich 3 zakłady, możesz zyskać przewagę w grze i zwiększyć swoje szanse na wygraną. Ważne jest jednak, aby pamiętać o zachowaniu ostrożności i nie nadużywać 3 bet, ponieważ może to również sprawić, że będziesz podatny na wykorzystanie przez przeciwników.

Blef 3 bet w pokerze

Co to jest blef 3 bet??

Blef 3 bet to strategia stosowana w pokerze, w której gracz wnosi trzeci zakład w sekwencji zakładów. Jest to również znane jako "re-raise". Celem blefu 3 bet jest sprawienie, aby przeciwnik myślał, że masz silną rękę i zmuszenie go do spasowania lub sprawdzenia ze słabszą ręką.

Kiedy powinieneś użyć 3 Bet Bluff??

Blef 3 bet powinien być używany tylko w określonych sytuacjach. Ważne jest, aby przeanalizować swoich przeciwników i ich styl gry przed próbą blefu 3 bet. Powinieneś również wziąć pod uwagę swoją pozycję, swój wizerunek przy stole i siłę własnej ręki.

Ryzyko związane z blefem 3 Bet

Ważne jest, aby pamiętać, że blef 3 bet jest strategią wysokiego ryzyka. Jeśli twój przeciwnik nie spasuje, możesz być zmuszony do kontynuowania blefu lub spasowania, tracąc żetony, które już włożyłeś do puli. Dodatkowo, jeśli używasz tej strategii zbyt często, twoi przeciwnicy mogą się połapać i zacząć częściej sprawdzać twoje blefy.

Wskazówki dotyczące udanego blefu 3 Bet

Do zwiększyć swoje szanse na sukces przy blefie 3 bet, powinieneś używać tej strategii tylko przeciwko graczom, którzy są tight i wydają się unikać konfrontacji. Powinieneś także ostrożnie wybierać swoje miejsca i starać się sprawić, by przeciwnik uwierzył, że masz silniejszy układ niż w rzeczywistości. Wreszcie, ważne jest, aby być przygotowanym na kontynuowanie blefu i postawienie dużego zakładu na następnej ulicy, ponieważ zwiększy to szanse na spasowanie przeciwnika.

Wiadomości i propozycje