data:

Odkryj epickie występy na gali BET Awards 2015

BET Awards to jedna z największych gali muzycznych największe noce w rozrywce. Każdego roku rozdanie nagród celebruje osiągnięcia Afroamerykanów i innych mniejszości w muzyce, aktorstwie, sporcie i innych dziedzinach. Jedną z najważniejszych atrakcji tego wydarzenia są występy jednych z największych nazwisk w muzyce.

BET Awards 2015 nie było wyjątkiem. Wydarzenie odbyło się 28 czerwca 2015 roku w Microsoft Theater w Los Angeles w Kalifornii. Scena była przygotowana na niesamowite występy najlepszych artystów w branży.

Jeśli przegapiłeś program lub po prostu chcesz ponownie przeżyć występy, oto pełna lista wszystkich wykonawców na BET Awards 2015. Przygotuj się, aby ponownie doświadczyć emocji i energii tej nocy!

Lista wykonawców na gali BET Awards 2015

Beyoncé, królowa muzyki R&B, uświetniła scenę BET Awards potężnym wykonaniem swojego przeboju "Freedom". Swoim uduchowionym głosem i odważnymi ruchami tanecznymi Beyoncé wprawiła publiczność w zachwyt. Występ był doskonałym odzwierciedleniem przesłania piosenki o uwolnieniu się od ograniczeń społecznych i stanięciu w obronie samego siebie.

Kendrick Lamar, król hip-hopu, również dał elektryzujący występ podczas BET Awards 2015. Wykonał swój przebój "Alright" z pasją i intensywnością, w towarzystwie ekipy tancerzy. Tekst piosenki o pokonywaniu przeszkód i znajdowaniu nadziei w trudnych czasach rezonował z publicznością i sprawił, że występ był niezapomniany.

Zarówno Beyoncé, jak i Kendrick Lamar są znani ze swojej mocnej i politycznie naładowanej muzyki, a ich występy na BET Awards nie były wyjątkiem Mostbet. Wykorzystali swoją platformę, aby wysłać wiadomość i zainspirować swoich fanów, udowadniając, że muzyka może być potężną formą protestu i aktywizmu.

Chris Brown i Omarion wystąpili na gali BET Awards 2015

Dwa wielkie nazwiska w świecie R&B i Hip-Hop, Chris Brown i Omarion, wystąpiły na scenie podczas BET Awards 2015 ich przebojowych singli. Chris Brown wykonał swój topowy singiel "Post to Be", podczas gdy Omarion wykonał "I'm Up".

Dzięki swoim elektryzującym występom, Chris Brown i Omarion sprawili, że tłum tańczył i śpiewał razem z nimi, udowadniając, dlaczego są tak wpływowymi postaciami w branży. Ich płynny wokal i zgrabne ruchy taneczne pozostawiły niezatarte wrażenie na publiczności.

"Post to Be" i "I'm Up" to popularne utwory, które nadal dominują na listach przebojów i falach radiowych. Fani byli podekscytowani widząc tych dwóch utalentowanych artystów wykonujących swoje hity na żywo podczas BET Awards 2015.

Oprócz indywidualnych występów, Chris Brown i Omarion współpracowali również przy piosence "Post to Be". Ich chemia na scenie była niezaprzeczalna, a publiczność reagowała entuzjastycznie.

Ogólnie rzecz biorąc, występy Chrisa Browna i Omariona były głównymi atrakcjami BET Awards 2015, pokazując ich niesamowity talent i umacniając ich pozycję jako wiodących głosów w branży muzycznej.

Dwa niezapomniane występy na gali BET Awards 2015

Uduchowione wykonanie "All Eyes on Me" przez Alicię Keys

Zdobywczyni nagrody Grammy Alicia Keys zachwyciła publiczność podczas gali BET Awards 2015 swoim namiętnym wykonaniem "All Eyes on Me"." Piosenka prezentuje charakterystyczne uduchowione brzmienie Keys, uzupełnione jej imponującym fortepianem gra. Fani zostali uraczeni niezapomnianym momentem, gdy piosenkarka wyśpiewywała słowa z surowymi emocjami, podnosząc energię w pomieszczeniu.

 • Zdobywczyni nagrody Grammy
 • Charakterystyczne uduchowione brzmienie
 • Imponująca gra na pianinie
 • Niezapomniany moment dla fanów

Zmysłowe wykonanie "Earned It" przez The Weeknd

Występ The Weeknd z utworem "Earned It" na gali BET Awards 2015 był zmysłowym i uwodzicielskim showstopperem. Płynny wokal kanadyjskiej piosenkarki i jej zmysłowa prezencja sceniczna zahipnotyzowały publiczność. Dopracowana scenografia i choreografia dodały do ogólnej wartości produkcji, tworząc niezapomniany występ.

 • Gładki wokal
 • Duszna obecność na scenie
 • Dopracowana scenografia
 • Niezapomniany występ

Występy na gali BET Awards 2015

Tyga wykonuje "Rack City"

Podczas gali BET Awards 2015 amerykański raper Tyga dał porywający występ. Tyga wstrząsnął sceną swoim przebojowym singlem "Rack City". Publiczność była zachwycona jego energicznym występem, a Tyga nie zawiódł swoją sprawnością liryczną i chwytliwymi bitami.

Jason Derulo wykonuje "Want to Want Me"

Kolejny wyróżniający się występ na gali BET Awards 2015 należał do wszechstronnie utalentowanego piosenkarza i autora tekstów Jasona Derulo. Powalił publiczność swoim hitem "Want to Want Me". Tłum był na nogach, tańcząc i śpiewając razem z jego chwytliwymi tekstami i charakterystycznymi ruchami tanecznymi.

BET Awards 2015 naprawdę pokazało jedne z najlepszych talentów w branży muzycznej. Występy Tygi i Jasona Derulo były tylko dwiema z wielu atrakcji tego gwiazdorskiego wydarzenia.

Tinashe i Janelle Monáe dały czadu na scenie podczas BET Awards 2015

BET Awards 2015 zaprezentowało jedne z największych talentów w branży muzycznej. Dwoma wyróżniającymi się wykonawcami wieczoru były Tinashe i Janelle Monáe.

Tinashe olśniła tłum swoim przebojem "All Hands on Deck". Jej wokal był na najwyższym poziomie, a dynamiczne ruchy taneczne sprawiły, że publiczność wiwatowała. Zaraźliwy rytm piosenki sprawił, że wszyscy stanęli na nogi, a Tinashe pokazała wszystkim, dlaczego jest jedną z wschodzących gwiazd w świecie R&B.

Janelle Monáe była kolejną atrakcją wieczoru, wykonując swój przebój "Yoga". Jej energia była namacalna, gdy z pewnością siebie kroczyła po scenie, wyśpiewując teksty jak prawdziwa królowa. Jej charakterystyczny styl był w pełni widoczny, z jej charakterystycznymi włosami i kolorowymi strojami, które dodawały jej i tak już imponującej prezencji.

Ogólnie rzecz biorąc, gala BET Awards 2015 zapewniła niezapomnianą noc muzyki i rozrywki, a Tinashe i Janelle Monáe po raz kolejny udowodniły, że są jednymi z najbardziej utalentowanych wykonawców w branży.

Lista wykonawców na gali BET Awards 2015

Kultowa składanka przebojów Lionela Richiego

Jedną z głównych atrakcji BET Awards 2015 był epicki występ Lionela Richie z jego największymi hitami. Legendarny piosenkarz wyszedł na scenę, aby wykonać medley swoich najbardziej ukochanych piosenek, w tym "Hello", "Dancing on the Ceiling", "All Night Long" i "Easy"."

Publiczność była oczarowana płynnym wokalem Richiego i jego pełnym pasji występem. Medley pokazał jego imponujący zakres i ponadczasowy urok jego muzyki.

Występ Richiego został nagrodzony gromkimi brawami i owacją na stojąco. BET Awards oddał hołd ikonie muzyki zasłużoną nagrodą za całokształt twórczości.

Zjazd Bad Boy Records na gali BET Awards 2015

Jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń BET Awards 2015 było ponowne spotkanie Bad Boy Records, w którym wzięły udział ikony muzyki Diddy i Mase.

Bad Boy Records, założona przez Diddy'ego w 1993 roku, była głównym graczem na scenie hip-hopowej i R&B w latach 90-tych i na początku XXI wieku, produkując hity takich artystów jak The Notorious B.I.G, Faith Evans i 112.

Podczas ponownego spotkania na BET Awards 2015 Diddy i Mase wykonali niektóre ze swoich klasycznych hitów, w tym "Mo Money Mo Problems" i "Feels So Good". Występ był nostalgicznym hołdem dla spuścizny Bad Boy Records i wpływu, jaki wywarła na przemysł muzyczny".

 • Diddy: "Ten występ jest dla wszystkich marzycieli. To dla wszystkich ludzi, którzy wierzyli w nas od samego początku."
 • Mase: "Ponowne pojawienie się na scenie z moim bratem Diddym po tylu latach było niesamowitym doświadczeniem. Dziękujemy wszystkim fanom, którzy wspierali nas przez lata."

Janet Jackson uhonorowana na BET Awards 2015

Ultimate Icon Award

Jedną z głównych atrakcji BET Awards 2015 było wręczenie nagrody Ultimate Icon Award legendarnej Janet Jackson. Nagroda została przyznana w uznaniu przełomowego wkładu Janet w muzykę, taniec i wideo. Jest powszechnie uważana za jedna z najbardziej Wpływowi artyści wszech czasów, a jej wpływ na przemysł rozrywkowy jest odczuwalny do dziś.

Przemówienie Janet było emocjonalne i szczere, ponieważ podziękowała swoim fanom za wsparcie i opowiedziała o swojej podróży jako artystki. Złożyła również hołd swojemu zmarłemu bratu Michaelowi Jacksonowi, który otrzymał tę samą nagrodę w 2009 roku. Występ Janet w dalszej części ceremonii był świadectwem jej talentu i kunsztu, ponieważ wykonała medley swoich największych hitów przy owacji publiczności na stojąco.

 • Janet JacksonZwycięzca nagrody Ultimate Icon Award 2015
 • Urodzona: 16 maja 1966 r
 • Debiutancki album: Janet Jackson (1982)
 • Number One Hits: 10

Ogólnie rzecz biorąc, BET Awards 2015 było niezapomnianą nocą dla Janet Jackson i jej fanów. Był to odpowiedni hołd dla prawdziwej ikony muzyki i rozrywki oraz przypomnienie trwałego wpływu, jaki wywarła na branżę.

Michael Ealy i Sanaa Lathan prezentują Najlepszego Męskiego Artystę R&B/Pop na BET Awards 2015

BET Awards 2015 było gwiazdorską imprezą, która celebrowała osiągnięcia Afroamerykanów w muzyce, sporcie i rozrywce. Jedną z głównych atrakcji wieczoru było wręczenie nagrody dla najlepszego męskiego artysty R&B/Pop, którego dokonał utalentowany duet Michael Ealy i Sanaa Lathan.

Michael Ealy jest znanym aktorem znanym z ról w hitowych filmach, takich jak "Barbershop" i "Myśl jak mężczyzna"." Na z drugiej strony, Sanaa Lathan to wielokrotnie nagradzana aktorka, która wystąpiła w kilku filmach i programach telewizyjnych, w tym "Love and Basketball" i "The Affair"."

Michael i Sanaa tworzyli uroczą parę, gdy weszli na scenę, aby wręczyć nagrodę zwycięzcy. Ich chemia była oczywista, gdy przekomarzali się i żartowali przed ogłoszeniem nazwiska odbiorcy.

Nagroda dla najlepszego męskiego artysty R&B/Pop jest wyrazem uznania dla wybitnych osiągnięć męskich artystów, którzy wyróżniają się w gatunkach muzycznych R&B i Pop. Rywalizacja w tej kategorii była zacięta, a do nagrody nominowano kilka najlepszych artystek. Zwycięzca został ogłoszony wśród wiwatów i oklasków publiczności, co sprawiło, że był to naprawdę niezapomniany moment podczas BET Awards 2015.

Zendaya i Michael B. Jordan prezentuje Najlepszą Artystkę Hip-Hop podczas BET Awards 2015

BET Awards 2015 było gwiazdorską imprezą z udziałem wielu wykonawców i prezenterów. Wśród znaczących prezenterów znalazła się Zendaya, aktorka i piosenkarka, oraz Michael B. Jordan, aktor. Wręczyły nagrodę dla najlepszej artystki hip-hopowej.

Zendaya i Michael B ze swoją charyzmatyczną prezencją. Jordan sprawili, że prezentacja była niezapomniana. Zendaya i Michael B. Zachwycili publiczność swoimi ujmującymi przekomarzaniami i nienagannym stylem. Ich chemia na scenie była oczywista i dodali dodatkowy wymiar rozrywki do i tak już elektryzującego wydarzenia.

BET Awards to coroczne święto afroamerykańskich osiągnięć w muzyce, filmie i sporcie, które przyciąga globalną publiczność. Tegoroczne wydarzenie nie było wyjątkiem, z występami Big Seana, Kendricka Lamara, Nicki Minaj i wielu innych. Nagrody zostały również przyznane wybitnym postaciom, w tym Janet Jackson, która otrzymała nagrodę Ultimate Icon: Music Dance Visual Award.

Nagroda dla najlepszej żeńskiej artystki hip-hopowej, którą wręczyli Zendaya i Michael B. Jordan wręczył nagrodę Nicki Minaj. Jej dominacja w zdominowanym przez mężczyzn gatunku i umiejętność dostarczania mocnych tekstów z polotem przyniosły jej legion fanów. Jej przemowa była łaskawa i inspirująca i pokazała, dlaczego jest prawdziwą ikoną w branży muzycznej.

Tamar Braxton i K. Michelle występują razem na scenie

Na gali BET Awards 2015 Tamar Braxton i K. Michelle zaskoczyła publiczność wspólnym występem. Obie piosenkarki R&B miały w przeszłości swój udział w publicznych waśniach, ale tej nocy odłożyły na bok różnice i zapewniły niezapomniany występ.

Tamar Braxton, której karierę zapoczątkował występ w reality show "Braxton Family Values", wyszła na scenę jako pierwsza i wykonała swój przebój "If I Don't Have You"." K. Następnie Michelle dołączyła do niej, aby zaśpiewać "I Luv This", piosenkę, o którą obie wcześniej się spierały, kto nagrał ją pierwszy.

Następnie duet wykonał wspólnie medley piosenek, w tym "Can't Raise a Man" i "Maybe I Should Call"." Ich uduchowione i potężne głosy doskonale się uzupełniały, skłaniając publiczność do wiwatów i oklasków.

Ich współpraca podczas BET Awards 2015 była nie tylko świetnym występem, ale także znakiem dwóch utalentowanych kobiet, które połączyły siły, aby pokazać swoją pasję do muzyki.

Tracee Ellis Ross i Anthony Anderson prezentują najlepszego nowego artystę

Na gali BET Awards 2015 w kategorii Najlepszy Nowy Artysta wystąpił dynamiczny duet Tracee Ellis Ross i Anthony Anderson. Dwie popularne aktorki wniosły na scenę swoją zaraźliwą energię i sprawiły, że publiczność śmiała się i wiwatowała podczas całej prezentacji.

Ogłaszając nominowanych, Ross i Anderson podkreślili wyjątkowe talenty i wkład każdego artysty oraz wyrazili podziw dla ich pracy. Wśród nominowanych znalazły się wschodzące gwiazdy branży muzycznej, takie jak Bobby Shmurda, DeJ Loaf, Fetty Wap, Rae Sremmurd i Tinashe.

W końcu nadeszła chwila prawdy, gdy ujawniono zwycięzcę nagrody - Fetty Wap. Tłum wybuchł wiwatami, gdy pochodzący z New Jersey artysta udał się na scenę, aby przyjąć wyróżnienie.

Kategoria Najlepszego Nowego Artysty jest zawsze bardzo oczekiwana na BET Awards, a prezentacja Rossa i Andersona sprawiła, że był to niezapomniany moment zarówno dla nominowanych, jak i publiczności.

Zendaya i Terrence J wzięli na siebie obowiązki gospodarzy BET Awards Pre-Show

Aktorka i piosenkarka Zendaya oraz osobowość telewizyjna Terrence J stworzyli idealny zespół, ponieważ byli gospodarzami czerwonego dywanu przed galą rozdania nagród BET Awards 2015.

Zendaya, znana ze swojego modnego stylu i otwartej osobowości, olśniewała w złotej sukience i była naturalna w przeprowadzaniu wywiadów z przybyłymi gwiazdami. Terrence J, z E! Sława News wniósł swój charakterystyczny urok i dowcip do roli, utrzymując wysoką energię i zabawne wywiady.

Dwóch współprowadzących przeprowadziło wywiady z wieloma celebrytami, w tym Nicki Minaj, Ne-Yo i Jidenną, poznając ich przemyślenia na temat ceremonii wręczenia nagród i ich najnowszych projektów. Fani mogą obejrzeć całą akcję na czerwonym dywanie w programie przedpremierowym BET Awards 2015, dostępnym do oglądania online i w telewizji.

Nicki Minaj rozpoczyna galę BET Awards 2015 dynamicznym występem

BET Awards 2015 rozpoczęło się z hukiem, gdy Nicki Minaj weszła na scenę z energetyczną składanką swoich największych hitów. Tłum wybuchł, gdy supergwiazda rapu zaprezentowała swoje umiejętności w potężnym pokazie talentu i showmaństwa.

Nicki dała czadu na scenie w swoim charakterystycznym stylu i stylu, prezentując swój potężny wokal i nienaganne rymy. Tłum był na nogach, gdy wykonywała jeden hit za drugim, od "Anaconda" po "Only" i "Truffle Butter".

Występ otwierający nadał ton niezapomnianej nocy, gdy największe nazwiska w muzyce spotkały się, aby uczcić to, co najlepsze w czarnej rozrywce. BET Awards 2015 było niezapomnianą nocą, a wybuchowy występ Nicki Minaj był tylko początkiem niesamowitego wieczoru.

Kluczowe wnioski:

 • Nicki Minaj otworzyła galę BET Awards 2015 składanką swoich największych hitów.
 • Występ był bardzo energiczny i pokazał talent i showmanię Nicki.
 • Występ otwierający nadał ton niezapomnianej nocy świętowania.

John Legend i Tyrese Gibson oddają hołd Samowi Cooke'owi na gali BET Awards

Potężny występ na cześć zmarłej wielkiej piosenkarki

John Legend i Tyrese Gibson wyszli na scenę podczas gali BET Awards, aby oddać hołd kultowemu Samowi Cooke'owi, dając oszałamiający występ, który wprawił publiczność w zachwyt.

Obaj wykonawcy wykonali potężne wykonanie niektórych z najbardziej pamiętnych piosenek Cooke, w tym "A Change is Gonna Come" i "Wonderful World"." Ich uduchowione głosy i emocjonalny przekaz stworzyły naprawdę niezapomniany hołd dla jednego z największych piosenkarzy wszechczasów.

BET Awards zgromadziło jedne z największych nazwisk w rozrywce na noc świętowania i uznania doskonałości czarnych w muzyce, filmie i sporcie. Ale to hołd Legenda i Gibsona dla Cooke'a niewątpliwie skradł show i pozostawił niezatarte wrażenie na wszystkich, którzy byli jego świadkami.

Cooke, który zmarł w 1964 roku, był pionierskim artystą, który przełamał bariery i utorował drogę przyszłym pokoleniom czarnoskórych muzyków. Dzięki temu potężnemu hołdowi, Legend i Gibson zapewnili, że dziedzictwo Cooke'a będzie nadal honorowane i celebrowane przez wiele lat.

Smoky Robinson, Ne-Yo i Robin Thicke oddają hołd Lionelowi Richiemu na gali BET Awards 2015

Trzech najbardziej utalentowanych artystów z branży muzycznej spotkało się na gali BET Awards 2015, aby oddać hołd jednej z legendarnych postaci muzyki soul i R&B, Lionelowi Richiemu. Smoky Robinson, Ne-Yo i Robin Thicke wykonali niektóre z największych hitów Richiego, w tym "Easy", "Three Times a Lady" i "All Night Long"."

Hołd rozpoczął się od wykonania przez Smoky'ego Robinsona uduchowionego wykonania przeboju Richiego "Easy", przy akompaniamencie pełnego zespołu na żywo. Następnie Ne-Yo wszedł na scenę z potężnym wykonaniem "Three Times a Lady", pokazując swój niesamowity zakres wokalny i głębię emocjonalną. Robin Thicke zamknął hołd utworem "All Night Long", podrywając publiczność na nogi i tańcząc wraz z nią do zaraźliwie optymistycznego rytmu piosenki.

Hołd był odpowiednim sposobem na uhonorowanie niesamowitej kariery Richiego i jego wpływu na przemysł muzyczny. Smoky Robinson, Ne-Yo i Robin Thicke wnieśli do występu swoje unikalne style i talenty, dzięki czemu był to naprawdę niezapomniany moment podczas BET Awards 2015.

Janet Jackson zamyka galę BET Awards 2015 składanką swoich największych hitów

Gdy gala BET Awards 2015 dobiegała końca, ikona Janet Jackson wyszła na scenę, aby dać oszałamiający występ. Legendarna piosenkarka i autorka tekstów wykonała medley swoich największych hitów, zachwycając publiczność swoim niesamowitym talentem i prezencją sceniczną.

Kariera Janet Jackson obejmuje kilka dekad, a ona sama jest powszechnie uważana za jedną z najbardziej wpływowych i odnoszących sukcesy artystek wszech czasów. Z niezliczonymi hitami na listach przebojów i serią kultowych teledysków, Janet Jackson jest prawdziwą ikoną przemysłu muzycznego.

Jej występ na BET Awards 2015 był świadectwem jej niesłabnącej popularności i talentu. Od momentu wyjścia na scenę, tłum był zelektryzowany jej obecnością. Jej potężny wokal i dynamiczne ruchy taneczne pozostawiły publiczność w zachwycie i było jasne, że Janet Jackson po raz kolejny udowodniła, dlaczego jest jednym z największych wykonawców wszechczasów.

BET Awards 2015 było idealną platformą dla Janet Jackson, aby zaprezentować swój talent i przypomnieć fanom o jej niesamowitym dziedzictwie. Swoim elektryzującym występem z kilkoma największymi hitami, Janet Jackson zamknęła show na wysokim poziomie i ugruntowała swój status prawdziwej legendy przemysłu muzycznego.

Wiadomości i propozycje