data:

Kiedy możemy spodziewać się premiery 4. sezonu Sistas na BET Plus??

Ponieważ fani z niecierpliwością czekają na powrót przebojowego serialu dramatycznego Tylera Perry'ego Sistas, wielu zastanawia się, kiedy sezon 4 będzie miał swoją premierę na BET Plus. Program, który śledzi grupę samotnych czarnoskórych kobiet poruszających się po życiu osobistym i zawodowym w Atlancie, zyskał ogromną popularność od debiutu w 2019 roku. Dzięki wiarygodnym postaciom, ostremu pisarstwu i wybuchowym zwrotom akcji, Sistas stał się obowiązkowym serialem dla każdego, kto szuka trzymającego w napięciu dramatu z różnorodną obsadą.

Kiedy więc możemy spodziewać się powrotu pań z Sistas na nasze ekrany?? Chociaż oficjalna data premiery nie została jeszcze ogłoszona, istnieją pewne wskazówki, które wskazują, kiedy sezon 4 może spaść. Po pierwsze, Tyler Perry Studios wznowiło produkcję serialu w marcu 2021 roku, po przerwie spowodowanej COVID-19. Oznacza to, że nowe odcinki są prawdopodobnie w przygotowaniu i mogą być gotowe do premiery jeszcze w tym roku.

Dodatkowo, BET Plus zwiększyło promocję 4. sezonu Sistas w mediach społecznościowych, publikując zwiastuny i zakulisowe zdjęcia z planu. Sugeruje to, że sieć przygotowuje się do dużej premiery i chce wzbudzić emocje wśród fanów. Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, można śmiało powiedzieć, że sezon 4 Sistas nadejdzie wkrótce - a fani powinni być przygotowani na więcej dramatów, romansów i siostrzeństwa niż kiedykolwiek wcześniej.

Fabuła Sistas

Sistas to popularny amerykański serial sitcomowy, który miał swoją premierę na antenie BET w 2019 roku Mostbet. Serial obraca się wokół grupy czterech przyjaciółek, Andi, Karen, Danni i Sabriny, które są po trzydziestce i próbują poruszać się po życiu osobistym i zawodowym we współczesnej Atlancie.

Andi jest odnoszącą sukcesy prawniczką rozwodową, która stara się zrównoważyć swoją karierę i życie miłosne. Karen jest bogatą agentką nieruchomości, która wciąż opłakuje stratę męża. Danni jest ognistą barmanką, która próbuje wyrobić sobie markę w branży muzycznej. Sabrina jest szefową Andi w firmie prawniczej, która próbuje znaleźć szczęście po rozwodzie ze zdradzającym ją mężem.

W miarę jak cztery przyjaciółki radzą sobie z osobistymi dramatami, zwracają się do siebie o wsparcie i radę. Serial porusza istotne tematy, takie jak rasa, płeć i seksualność. Porusza także kwestie takie jak niewierność, aborcja i zdrowie psychiczne.

Sistas został doceniony za świeże spojrzenie na życie i relacje czarnoskórych kobiet. Serial zyskał wierne grono fanów, którzy z niecierpliwością oczekują premiery czwartego sezonu na BET Plus.

Sistas Ratings: Jak wypadł sezon 3??

Sistas, oryginalny serial BET Plus, stał się hitem od premiery w październiku 2019 roku. Program śledzi losy grupy samotnych czarnoskórych kobiet w wieku od 20 do 30 lat, które radzą sobie w życiu osobistym i zawodowym w Atlancie.

Sezon 3 serialu Sistas, który był emitowany od czerwca do października 2021 r., nadal przyciągał dużą widownię. Program oglądało średnio ponad 1 milion widzów na odcinek, co czyni go jednym z najlepiej ocenianych seriali na BET Plus.

Według ocen Nielsena, Sistas osiągnął również dobre wyniki w kluczowej grupie demograficznej dorosłych w wieku 18-49 lat. Program uplasował się w pierwszej dziesiątce programów kablowych wśród tej grupy w środowe wieczory, konsekwentnie pokonując konkurentów, takich jak seria Bravo's Real Housewives i TLC's 90 Day Fiancé.

Sukces serialu Sistas można przypisać jego wciągającej fabule, wiarygodnym postaciom i utalentowanej obsadzie. Widzowie chwalili serial za przedstawienie czarnych kobiet i problemów, z którymi borykają się we współczesnym społeczeństwie. W rezultacie fani z niecierpliwością oczekują premiery 4. sezonu Sistas na BET Plus.

Przyszłość Sistas Sezon 4: Czy zostanie odnowiony??

Sistas, przebojowy serial na BET Plus, który podąża za grupą czarnoskórych kobiet poruszających się po życiu, miłości i karierze, przyciąga widzów od czasu swojego debiutu. Z trzema udanymi sezonami na koncie, fani z niecierpliwością czekają na wiadomość o czwartym sezonie.

Pomimo braku oficjalnych ogłoszeń od BET Plus Jeśli chodzi o przyszłość serialu, fani mogą pozostać pełni nadziei, ponieważ Sistas konsekwentnie jest jednym z najwyżej ocenianych seriali w serwisie streamingowym. Dodatkowo, twórca serialu Tyler Perry wyraził swoją pasję do projektu, stwierdzając w wywiadach, że ma plany na przyszłość serialu.

Wielu fanów spekulowało, co będzie dalej z Sistas, niektórzy przewidywali nowe wątki i postacie, podczas gdy inni zastanawiali się, czy serial pójdzie w innym kierunku. Niezależnie od tego, jasne jest, że Sistas ma oddaną bazę fanów, którzy chcą, aby serial był kontynuowany i rozwijany.

Na chwilę obecną los Sistas pozostaje niepewny, ale fani mogą być na bieżąco BET Plus i Na kanałach społecznościowych Tylera Perry'ego można znaleźć aktualizacje i wszelkie informacje na temat przyszłości serialu.

Zdjęcia do 4. sezonu Sistas

Rozpoczęły się zdjęcia do 4. sezonu serialu Sistas, którego showrunnerem i reżyserem jest Tyler Perry. Pierwszy odcinek nowego sezonu nosi tytuł "Let It Burn" i będzie kontynuacją ostatniego sezonu.

Głównym miejscem kręcenia serialu jest Tyler Perry Studios w Atlancie w stanie Georgia. Zespół produkcyjny wdrożył ścisłe protokoły COVID-19, aby zapewnić bezpieczeństwo obsady i ekipy podczas filmowania.

Nowy sezon będzie zawierał nowe wątki i rozwój postaci dla głównej obsady, w tym Andi, Karen, Danni i Sabriny. Widzowie mogą spodziewać się tych samych intensywnych dramatów i komediowych momentów, które sprawiły, że serial stał się tak popularny.

Dokładna data premiery 4. sezonu Sistas nie została jeszcze ogłoszona, ale fani mogą spodziewać się jej pod koniec 2021 lub na początku 2022 roku.

Poznaj obsadę 4. sezonu Sistas

Sistas to popularny amerykański serial telewizyjny emitowany na BET Plus. Serial śledzi losy czterech samotnych kobiet z różnych środowisk i o różnych karierach, które radzą sobie ze wzlotami i upadkami w życiu osobistym i zawodowym, wspierając się nawzajem. Przyjrzyjmy się bliżej utalentowanej obsadzie 4. sezonu Sistas:

 • KJ Smith: Smith gra Andi Barnes, ambitną prawniczkę, która jest rozdarta między dwoma zainteresowaniami miłosnymi. Jest opisywana jako silna i niezależna.
 • Mignon Von: Von gra Daniellę "Danni" King, właścicielkę salonu fryzjerskiego, która zmaga się z problemami z zaufaniem i znalezieniem miłości. Jest znana ze swojej zadziornej i szczerej osobowości.
 • Ebony Obsidian: Obsidian gra Karen Mott, konserwatywną kasjerkę bankową, która zakochuje się w żonatym mężczyźnie. Jest pobożną chrześcijanką, która często jest w konflikcie ze swoimi pragnieniami.
 • Novi Brown: Brown gra Sabrinę Hollins, odnoszącą sukcesy agentkę nieruchomości, która jest singielką gotową na związek. Jest fashionistką, która lubi lepsze rzeczy w życiu.

Obsada drugoplanowa obejmuje utalentowanych aktorów, takich jak DeVale Ellis, Kevin Walton i Trinity Whiteside. Dzięki swoim fascynującym występom obsada 4. sezonu Sistas z pewnością zapewni widzom rozrywkę i zaangażowanie.

Nowe postacie, na które warto czekać w 4. sezonie Sistas

Ponieważ Sistas przygotowuje się do powrotu na czwarty sezon, widzowie mogą spodziewać się nowych twarzy, które dołączą do obsady. Te postacie mają wstrząsnąć wydarzeniami i dodać nowe wymiary do serialu.

 • Darnell - Nowe zainteresowanie miłosne dla Karen, która jest opisywana jako czarująca, ale z odrobiną dzikiej strony.
 • Haley - Młoda kobieta, która wpada w oko Zacowi, ale okazuje się, że ma pewne mroczne sekrety.
 • Byron Douglas III - Bogaty biznesmen, który spotyka i angażuje się w związek z Andi, ale ma burzliwą i tajemniczą przeszłość.
 • Preston - Stary przyjaciel Maurice'a, który powraca do miasta i rozpoczyna romans z jedną z głównych bohaterek.

Te nowe postacie obiecują wnieść dramat, romans i intrygę do i tak już fascynującej fabuły Sistas. Fani serialu nie będą chcieli przegapić ani minuty!

Czego spodziewać się po 4. sezonie Sistas?

Sistas Sezon 4 obiecuje przywrócić wszystkie dramaty, przyjaźnie i romantyczne relacje, które fani pokochali w pierwszych trzech sezonach. Serial podąża za grupą czterech odnoszących sukcesy czarnoskórych kobiet w ich życiu miłosnym, przyjaźni i karierze.

Przez cały serial widzowie byli zaangażowani w romantyczne relacje czterech kobiet i są ciekawi, dokąd pójdą w nadchodzącym sezonie.

 • Związek Danni i Prestona: Związek Danni i Prestona został zawieszony w sezonie 3, a fani nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, czy uda im się to w sezonie 4.
 • Związek Andi i Gary'ego: Andi zakończyła związek z Garym pod koniec 3. sezonu i dopiero okaże się, czy pogodzą się w nowym sezonie.
 • Małżeństwo Karen i Zaca: Małżeństwo Karen i Zaca pod koniec 3. sezonu było na krawędzi, a fani mają nadzieję, że w 4. sezonie uda im się uporać ze swoimi problemami.
 • Życie miłosne Sabriny: Sabrina zmagała się ze znalezieniem miłości przez cały serial i ciekawie będzie zobaczyć, czy w końcu znajdzie tę jedyną w 4. sezonie.

Oprócz romantycznych relacji, widzowie mogą spodziewać się więcej dramatów i zwrotów akcji w nowym sezonie.

Sistas Oczekuje się, że sezon 4 przyniesie kolejny ekscytujący sezon, pokazujący życie tych kobiet i wyzwania, które pokonują w życiu osobistym i zawodowym.

Potencjalne wątki fabularne w 4. sezonie Sistas

Sistas to popularny serial dramatyczny opowiadający historię czterech czarnoskórych kobiet z różnych środowisk, które wspólnie radzą sobie z życiem, miłością i karierą. Serial urzekł widzów swoją wciągającą fabułą i utalentowaną obsadą, a fani z niecierpliwością czekają na premierę 4. sezonu.

Koniec 3. sezonu pozostawił kilka cliffhangerów, jest ich wiele możliwe wątki fabularne, które mogą zostać poruszone w 4. sezonie. Jednym z potencjalnych wątków jest następstwo romansu Karen z Zaciem. Karen zawsze była moralnym kompasem grupy, a jej działania mogą mieć wpływ na jej relacje z przyjaciółmi i pracę w firmie prawniczej.

Kolejnym potencjalnym wątkiem jest kontynuacja relacji Danni z Prestonem. Danni zawsze była ostrożna, jeśli chodzi o miłość, a jej związek z Prestonem był trudny. Sezon może odkryć ich zmagania, aby wypracować rzeczy, a nawet potencjalne zerwanie.

Trzecią potencjalną fabułą jest wprowadzenie nowych postaci i romantycznych zainteresowań dla czterech kobiet. Sistas zawsze były znane ze swoich różnorodnych i złożonych postaci, a dodanie nowych postaci może wnieść do serialu świeże perspektywy i nowe konflikty.

 • Czy Andi w końcu znajdzie prawdziwą miłość??
 • Czy Karen będzie w stanie się zrehabilitować??
 • Jak ciąża Sabriny wpłynie na jej relacje??
 • Jakie nowe wyzwania staną przed Danni w jej karierze??

To tylko kilka z wielu potencjalnych wątków, które mogą zostać zbadane w 4. sezonie Sistas. Dzięki utalentowanej obsadzie i zdolności serialu do poruszania złożonych kwestii, fani z pewnością będą w gratce, gdy nowy sezon będzie miał premierę na BET Plus.

Spekulacje na temat 4. sezonu Sistas

1. Mogą zostać wprowadzone nowe postacie

Podobnie jak w poprzednich sezonach, możliwe jest, że w 4. sezonie Sistas pojawią się nowe postacie. Mogą pojawić się nowe zainteresowania miłosne, przyjaciele, a nawet członkowie rodziny, którzy dodadzą dramatyzmu i intrygi serialowi. Fani będą musieli poczekać i zobaczyć, kim będą nowe twarze.

2. Fabuła może dotyczyć poważniejszych tematów

Sezon 3 Sistas poruszył wiele poważnych tematów, w tym brutalność policji, rasizm i zdrowie psychiczne. Możliwe, że 4. sezon będzie kontynuował te kwestie lub zagłębi się w inne ważne tematy, które mają wpływ na czarną społeczność.

3. Relacje mogą zostać przetestowane

Kobiety z serialu Sistas przeszły przez wiele wzlotów i upadków w swoich romantycznych związkach. Jest prawdopodobne, że sezon 4 będzie nadal testował te relacje i popychał bohaterów do granic możliwości. Czy któraś z par przetrwa dramat??

4. Sezon może zakończyć się cliffhangerem

Sezon 3 Sistas zakończył się wielkim cliffhangerem, który sprawił, że fani z niecierpliwością czekali na kolejną część. Możliwe, że sezon 4 zakończy się podobnym akcentem, pozostawiając widzów spragnionych więcej.

5. Ścieżka dźwiękowa będzie na najwyższym poziomie

Jedną z rzeczy, które Sistas robi wyjątkowo dobrze, jest wykorzystanie muzyki. Od klasycznego R&B po aktualne hity hip-hopowe, serial zawsze ma świetną ścieżkę dźwiękową. Oczekujmy, że sezon 4 będzie kontynuował ten trend i sprawi, że fani będą się dobrze bawić.

Data premiery 4. sezonu serialu Sistas

Czy z niecierpliwością czekasz na czwarty sezon Sistas na BET Plus?? Fani przebojowego serialu dramatycznego nie mogą się doczekać, aby nadrobić zaległości w najnowszych zwrotach akcji w życiu swoich ulubionych bohaterów.

W ekscytujących wiadomościach BET Plus ogłosił, że premiera 4. sezonu Sistas odbędzie się jesienią 2021 roku. To tylko kilka krótkich miesięcy, więc zaznacz swoje kalendarze i ustaw przypomnienia!

Ten sezon zapowiada się równie ekscytująco i dramatycznie, jak poprzednie. Serial rozpocznie się w miejscu, w którym się skończył, z nowymi wyzwaniami i niespodziankami dla naszych głównych bohaterek.

 • Czy Andi w końcu znajdzie prawdziwą miłość??
 • Co wydarzy się między Karen i Zachem??
 • Czy Sabrina pokona swoją przeszłość i odnajdzie szczęście??
 • A co z Danni i Prestonem - czy ich związek przetrwa??

To tylko kilka z palących pytań, na które fani nie mogą się doczekać odpowiedzi w 4. sezonie Sistas. Przygotuj się więc na dowiedz się co będzie następny!

Opóźnienie premiery 4 sezonu Sistas na BET Plus

Fani hitowego serialu Sistas z niecierpliwością czekają na premierę 4. sezonu na BET Plus. Niestety, nastąpiło opóźnienie w premierze serialu, co rozczarowało wielu widzów.

Pandemia COVID-19 spowodowała znaczące zakłócenia w branży rozrywkowej, w tym w produkcji i emisji programów telewizyjnych. Prawdopodobnie opóźnienie premiery 4. sezonu Sistas wynika z wyzwań logistycznych spowodowanych pandemią.

Chociaż nie ma oficjalnego ogłoszenia dotyczącego nowej daty premiery 4. sezonu Sistas, krążą plotki, że zostanie on wydany jeszcze w tym roku. W międzyczasie fani mogą cieszyć się poprzednimi sezonami serialu na BET Plus lub nadrobić zaległości w innych popularnych serialach programy i filmy na platformie streamingowej.

Pomimo opóźnienia fani Sistas pozostają optymistami i nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, co czeka ich w nowym sezonie. Bądź na bieżąco z dalszymi aktualizacjami dotyczącymi daty premiery 4. sezonu Sistas na BET Plus.

Sistas Season 4 Trailer and Teaser - Rzut oka na nadchodzący serial dramatyczny BET Plus

BET Plus opublikował oficjalny zwiastun i zapowiedź bardzo oczekiwanego czwartego sezonu Sistas, serialu dramatycznego stworzonego przez Tylera Perry'ego. Trzymający w napięciu zwiastun wskazuje na intensywny dramat i nieoczekiwane zwroty akcji, które czekają na widzów, gdy główni bohaterowie serialu poruszają się w swoich związkach, jednocześnie równoważąc swoje życie osobiste i zawodowe.

Teaser, na z drugiej strony, zapewnia wgląd w fabułę serialu, nie ujawniając zbyt wiele. Fani mogą rzucić okiem na ukochanych bohaterów serialu, jednocześnie ekscytując się tym, co ma nadejść.

Jako jeden z najpopularniejszych programów BET Plus, Sistas zgromadził ogromną rzeszę fanów w ciągu ostatnich trzech sezonów, a widzowie z niecierpliwością czekają na premierę 4. sezonu. Wraz z wydaniem zwiastuna i teasera, podekscytowanie wśród fanów tylko wzrosło.

 • W zwiastunie widzimy, jak Andi (grana przez KJ Smith) zmaga się z romantycznymi relacjami, jednocześnie radząc sobie z karierą prawniczki.
 • Karen (w tej roli Ebony Obsidian) staje przed wyzwaniem, gdy odkrywa sekretne życie Aarona (w tej roli Cortney Hicks) i rozważa przeniesienie ich związku na wyższy poziom następny poziom.
 • Danni (grana przez Mignon Von) boryka się z kwestiami zazdrości i niepewności, podczas gdy Preston (grany przez Anthony'ego Daltona) radzi sobie z nowo odkrytym sukcesem.
 • Fatima (grana przez Novi Brown) żongluje swoimi przedsięwzięciami biznesowymi i romantycznymi zainteresowaniami.

Dzięki wciągającej fabule, wiarygodnym postaciom i utalentowanej obsadzie, 4. sezon Sistas z pewnością będzie hitem wśród fanów serialu. Zwiastun i teaser wywołały szum wokół serialu, gwarantując niecierpliwie oczekiwaną premierę na BET Plus.

Za kulisami 4. sezonu serialu Sistas

Przygotuj się na ekskluzywne spojrzenie na to, co dzieje się za kulisami 4. sezonu Sistas! Przebojowy serial BET Plus śledzi życie czterech samotnych czarnoskórych kobiet, które radzą sobie w życiu osobistym i zawodowym w Atlancie.

Obsada Sistas Season 4 obejmuje KJ Smith, Mignon Von, Ebony Obsidian i Novi Brown. Każda z aktorek wnosi do serialu unikalną osobowość, a ich chemia na ekranie i poza nim jest niezaprzeczalna.

Twórca serialu, Tyler Perry, znany jest z dbałości o szczegóły i poświęcenia swojemu rzemiosłu. Od pisania, przez reżyserię, po produkcję, Perry jest zaangażowany w każdy aspekt produkcji serialu.

Jednym z wyzwań podczas kręcenia 4. sezonu Sistas była pandemia COVID-19. Aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo, obsada i ekipa musieli przestrzegać ścisłych protokołów, w tym częstych testów i środków dystansowania społecznego.

Pomimo wyzwań, fani mogą oczekiwać, że 4. sezon Sistas będzie równie zabawny i wciągający jak poprzednie sezony. Dzięki nowym fabułom i zwrotom akcji, serial obiecuje utrzymać widzów na krawędzi swoich miejsc.

Promocja 4. sezonu Sistas

Bardzo oczekiwany sezon 4 Sistas wkrótce będzie miał swoją premierę na BET Plus, a fani już nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, jaki nowy dramat czeka na ulubione postacie. W związku z nadchodzącym sezonem zespół marketingowy sieci rozpoczął różne kampanie promocyjne w różnych kanałach cyfrowych i tradycyjnych, aby stworzyć szum i przyciągnąć widzów.

 • Kampania w mediach społecznościowych: Strony mediów społecznościowych BET Plus były aktywne, promując zwiastuny, trailery i inne zapowiedzi 4. sezonu Sistas. Za pośrednictwem Instagrama, Facebooka i Twittera sieć angażuje swoich obserwujących i generuje rozmowę wokół serialu.
 • Chwyt reklamowy: Zespół BET Plus przeprowadził niedawno akcję reklamową, umieszczając gigantyczny billboard Sistas w ruchliwym centrum miasta. Tablica przedstawia głównych bohaterów serialu, a fani zatrzymywali się, aby robić zdjęcia i udostępniać je w mediach społecznościowych.
 • Reklamy: Zespół marketingowy wykorzystał zarówno tradycyjne, jak i cyfrowe metody reklamowe, aby promować nadchodzący sezon. Reklamy były wyświetlane zarówno w telewizji, jak i na platformach internetowych, kierując je do różnych grup wiekowych i demograficznych.
 • Wydarzenia specjalne: BET Plus zorganizował specjalne wydarzenia i ekskluzywne pokazy dla fanów Sistas, aby spotkać się z obsadą i ekipą produkcyjną. Wydarzenia te nie tylko tworzą szum, ale także pomagają budować społeczność wśród fanów serialu.
 • Towary: Merchandising stał się popularnym trendem w programach telewizyjnych, a sezon 4 Sistas nie jest wyjątkiem. Towary związane z serialem, od koszulek po etui na telefony, zostały udostępnione na platformach internetowych w celu budowania świadomości marki i generowania przychodów.

Podsumowując, zespół marketingowy BET Plus nie pozostawił żadnego kamienia na kamieniu, aby promować nadchodzący sezon Sistas i angażować publiczność. Od kampanii w mediach społecznościowych po akrobacje reklamowe, zespół wykorzystał wiele strategii, aby stworzyć szum wokół programu i przyciągnąć widzów. Fani z niecierpliwością czekają na premierę 4. sezonu Sistas.

Gdzie oglądać Sistas sezon 4

Jeśli jesteś fanem hitowego programu BET Plus Sistas, prawdopodobnie zastanawiasz się gdzie można zobacz nadchodzący czwarty sezon. Na szczęście istnieje kilka dostępnych opcji!

Po pierwsze i najważniejsze, sezon 4 Sistas można oglądać wyłącznie na BET Plus, platformie streamingowej sieci. Jeśli nie jesteś jeszcze subskrybentem, musisz zarejestrować się w usłudze, aby uzyskać dostęp do nowych odcinków.

Inną opcją jest obejrzenie Sistas Season 4 na żądanie za pośrednictwem dostawcy telewizji kablowej. Wiele firm kablowych oferuje możliwość zakupu pojedynczych odcinków lub całych sezonów popularnych programów telewizyjnych, w tym Sistas. Sprawdź u swojego dostawcy, czy jest taka możliwość.

Jeśli wolisz posiadać swoje treści, Sistas Season 4 będzie prawdopodobnie dostępny do kupienia cyfrowo na platformach takich jak Amazon, iTunes i Google Play. Zwróć uwagę na te opcje po zakończeniu sezonu.

Bez względu na to, jaki sposób oglądania wybierzesz, jesteśmy pewni, że będziesz podekscytowany, aby nadrobić zaległości ze swoimi ulubionymi postaciami i zobaczyć, jaki dramat rozwinie się w 4. sezonie Sistas!

Wiadomości i propozycje