data:

Jak grać w kości w kasynie

Jeśli planujesz wycieczkę do kasyna, być może zastanawiasz się, jak grać w kości. Jest to szybka gra, która może onieśmielać nowych graczy, ale przy odrobinie wiedzy i praktyki każdy może nauczyć się grać. W tym przewodniku omówimy podstawy gry w kości, wyjaśnimy zasady i podamy kilka wskazówek, jak najlepiej wykorzystać swoje doświadczenie.

Zrozumienie zasad gry

Kości to gra losowa polegająca na rzucaniu dwiema kośćmi. Celem gry jest przewidzenie wyniku rzutu rzut kostką. Osoba rzucająca kośćmi nazywana jest shooterem, a gra rozpoczyna się od rzutu come-out. Come-out roll jest pierwszym rzutem w rundzie zakładów i określa punkt. Jeśli strzelec wyrzuci 7 lub 11, jest to nazywane naturalem i wygrywa. Jeśli strzelec wyrzuci 2, 3 lub 12, nazywa się to craps i przegrywa. Jeśli gracz wyrzuci jakąkolwiek inną liczbę, staje się ona punktem i musi wyrzucić tę liczbę ponownie przed wyrzuceniem 7, aby wygrać.

Obstawianie zakładów

Istnieje wiele różnych zakładów, które można postawić w kości, ale najbardziej popularny są:

 1. Zakład Pass Line
 1. Zakład liniowy Don't Pass
 1. Zakład Come
 1. Zakład Don't Come
 1. Zakład na kursy
 1. Zakłady Place
 1. Zakłady Field
 1. Zakłady Propozycji

Zakłady Pass Line i Don't Pass Line są następujące najpopularniejsze zakłady w kości. Oto tabela wyjaśniająca ich działanie:

Typ zakładuOpis
Zakład Pass LineZakład postawiony na come-out roll. Wygrywa, jeśli gracz wyrzuci 7 lub 11, a przegrywa, jeśli gracz wyrzuci 2, 3 lub 12. Jeśli gracz wyrzuci jakąkolwiek inną liczbę, staje się ona punktem, a zakład wygrywa, jeśli gracz wyrzuci punkt przed wyrzuceniem 7.
Zakład Don't Pass LineZakład postawiony na come-out roll. Wygrywa, jeśli gracz wyrzuci 2 lub 3, a przegrywa, jeśli gracz wyrzuci 7 lub 11. Jeśli strzelec wyrzuci 12, jest to push. Jeśli gracz wyrzuci jakąkolwiek inną liczbę, staje się ona punktem, a zakład wygrywa, jeśli gracz wyrzuci 7 przed wyrzuceniem punktu.
Mostbet>

Inne zakłady, które można postawić w grze w kości, obejmują zakłady Come i Don't Come, zakłady Odds i zakłady Proposition.

Oto tabela wyjaśniająca, jak działają zakłady Come i Don't Come:

Typ zakładu!Opis
Zakład ComeZakład postawiony po rzucie come-out. Wygrywa, jeśli gracz wyrzuci 7 lub 11, a przegrywa, jeśli gracz wyrzuci 2, 3 lub 12. Jeśli strzelec wyrzuci jakąkolwiek inną liczbę, zakład przenosi się na tę liczbę i wygrywa, jeśli strzelec wyrzuci tę liczbę ponownie przed wyrzuceniem 7.
Zakład Don't ComeZakład postawiony po rzucie come-out. Wygrywa, jeśli gracz wyrzuci 2 lub 3 i przegrywa, jeśli gracz wyrzuci 7 lub 11. Jeśli gracz wyrzuci 12, jest to push. Jeśli gracz wyrzuci dowolny inny numer, zakład przenosi się na ten numer i wygrywa, jeśli gracz wyrzuci 7 przed wyrzuceniem numeru.

Wskazówki dotyczące sukcesu

Aby jak najlepiej wykorzystać swoje doświadczenie w grze w kości, oto kilka wskazówek:

 • Zacznij od prostych zakładów: Trzymaj się zakładów Pass Line lub Don't Pass Line, dopóki nie opanujesz gry.
 • Zarządzaj swoim bankrollem: Ustal budżet i trzymaj się go. Nie gonić za stratami lub obstawiać więcej niż Ty może pozwolić sobie na przegraną.
 • Obserwuj stół: Zwracaj uwagę na poczynania innych graczy obstawianie i jak gra idzie. Nie bój się poprosić krupiera lub innych graczy o pomoc, jeśli nie jesteś czegoś pewien.
 • Zrozum kursy: Kości mają jedne z najlepszych kursów w kasynie, ale nie wszystkie zakłady są sobie równe. Zakłady Pass Line i Don't Pass Line mają najniższy house edge, co oznacza, że oferują najlepsze kursy dla graczy.
 • Baw się dobrze: Gra w kości ma być przyjemnym doświadczeniem. Nie traktuj tego zbyt poważnie i pamiętaj, aby dobrze się bawić.
Wojciecha Tomaszewska
Wojciecha Tomaszewska

Teraz, gdy masz już podstawową wiedzę na temat gry w kości, możesz śmiało dołączyć do gry w kasynie. Pamiętaj, aby zacząć od prostych zakładów, zarządzaj swoim bankrollem, i zwracaj uwagę na grę. Przy odrobinie szczęścia i dużej ilości praktyki, możesz stać się profesjonalistą w kości w mgnieniu oka. Powodzenia i dobrej zabawy!

 • Często zadawane pytania dotyczące gry w kości w kasynie

 • P: Jak zacząć grać w kości?? O: Znajdź wolne miejsce przy stole do gry w kości i wpłać wpisowe. Otrzymasz żetony, których będziesz używać do stawiania zakładów. Gdy masz już żetony, poczekaj na rozpoczęcie rundy come-out.

 • P: Co to jest come-out roll?? O: Coming-out roll jest pierwszym rzutem w rundzie zakładów. Określa punkt i to, czy zakłady Pass Line lub Don't Pass Line wygrywają, czy przegrywają.

 • P: Co to jest zakład Pass Line?? O: Zakład Pass Line to zakład postawiony na rolkę come-out. Wygrywa, jeśli gracz wyrzuci 7 lub 11, a przegrywa, jeśli wyrzuci 2, 3 lub 12. Jeśli strzelec wyrzuci jakąkolwiek inną liczbę, staje się ona punktem, a zakład wygrywa, jeśli strzelec wyrzuci punkt przed wyrzuceniem 7.

 • P: Co to jest zakład Don't Pass Line?? O: Zakład Don't Pass Line to zakład postawiony na rzuty come-out. Wygrywa, jeśli gracz wyrzuci 2 lub 3 i przegrywa, jeśli gracz wyrzuci 7 lub 11. Jeśli gracz wyrzuci 12, jest to push. Jeśli strzelec wyrzuci jakąkolwiek inną liczbę, staje się ona punktem, a zakład wygrywa, jeśli strzelec wyrzuci 7 przed wyrzuceniem punktu.

 • P: Co to jest zakład na kursy?? A: Zakład na kurs to dodatkowy zakład, który można wnieść po ustaleniu punktu. Jest to zakład na to, czy gracz wyrzuci punkt przed wyrzuceniem 7. Zakład na kursy nie ma przewagi kasyna i jest świetnym sposobem na zwiększyć swoje wygrane.

 • P: Co to jest zakład Come?? A: Zakład Come to zakład postawiony po rzucie come-out. Wygrywa, jeśli gracz wyrzuci 7 lub 11, a przegrywa, jeśli wyrzuci 2, 3 lub 12. Jeśli gracz wyrzuci jakąkolwiek inną liczbę, zakład przenosi się na tę liczbę i wygrywa, jeśli gracz wyrzuci tę liczbę ponownie przed wyrzuceniem 7.

 • P: Co to jest zakład Don't Come?? O: Zakład Don't Come jest zakładem zawieranym po rzucie come-out. Wygrywa, jeśli strzelec wyrzuci 2 lub 3 i przegrywa, jeśli strzelec wyrzuci 7 lub 11. Jeśli gracz wyrzuci 12, jest to push. Jeśli gracz wyrzuci jakąkolwiek inną liczbę, zakład przenosi się na tę liczbę i wygrywa, jeśli gracz wyrzuci 7 przed wyrzuceniem tej liczby.

 • Q: Jaka jest najlepsza obstawiać w kości? Zakłady Pass Line i Don't Pass Line mają najniższą przewagę kasyna i oferują najlepsze kursy dla graczy. Trzymaj się tych zakładów, jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na wygraną.

 • P: Jak mogę poprawić swoją grę w kości?? O: Ćwicz, ćwicz, ćwicz. Im więcej gra kości, tym bardziej komfortowa stanie się gra. Obserwuj innych graczy i zwracaj uwagę na ich strategie. I pamiętaj, aby dobrze się bawić!

Wiadomości i propozycje