data:

Jak działa zakład typu Round Robin??

Jeśli jesteś doświadczonym graczem zakładów sportowych, być może słyszałeś o terminie "zakład round robin". Ten rodzaj zakładu umożliwia jednoczesne obstawianie wielu zakładów parlay. Czym dokładnie jest zakład typu round robin?? Jak to działa?? Jak obliczyć potencjalną wygraną?? Zanurzmy się.

Czym jest zakład Round Robin??

Zakład round robin to rodzaj zakładu parlay, który łączy trzy lub więcej selekcji w wiele mniejszych zakładów parlay. Jest to sposób na pokrycie zakładów i zwiększenie szans na zysk, nawet jeśli jeden wybór nie wygra.

Jak działa zakład Round Robin??

Aby postawić zakład typu round robin, musisz wybrać co najmniej trzy wyniki, na które chcesz postawić zakład. Załóżmy na przykład, że chcesz postawić zakład na trzy mecze NFL:

MeczDrużynaSpread
1New England Patriots-3
2Kansas City Chiefs-6
3Los Angeles Rams-2

Teraz, dzięki zakładowi round robin, utworzysz trzy mniejsze zakłady parlay przy użyciu tych trzech gier. Pierwszy zakład parlay będzie kombinacją meczu nr 1 i meczu nr 2, drugi zakład parlay będzie kombinacją meczu nr 1 i meczu nr 3, a trzeci zakład parlay będzie kombinacją meczu nr 2 i meczu nr 3.

Przykład zakładu Round Robin:

ParlayWybory
1Mecz 1, mecz 2
2Mecz 1, mecz 3
3Mecz 2, Mecz 3

Jak postawić zakład Round Robin

Postawienie zakładu typu round robin jest proste. Podczas wnoszenia zakładu należy wybrać opcję "round robin" i wprowadzić liczbę drużyn, które mają zostać uwzględnione w zakładzie round robin.

Przewodnik krok po kroku:

 1. Wybierz opcję "round robin".
 1. Wybierz liczbę drużyn, które chcesz uwzględnić w swoim zakładzie round robin.
Mostbet>
 1. Wybór wyników.
 1. Postawić zakład.

Zalety zakładu Round Robin

Jedną z głównych zalet zakładu round robin jest to, że pozwala on zabezpieczyć swoje zakłady. Nawet jeśli jedna selekcja nie wygra, nadal masz szansę na zysk z innych selekcji. To jak stawianie wielu zakładów jednocześnie, ale z siatką bezpieczeństwa. Pomaga to również rozłożyć ryzyko, ponieważ nie stawiasz wszystkich pieniędzy na jeden zakład parlay.

Wady zakładu Round Robin

Chociaż zakład round robin może być dobrym sposobem na zabezpieczenie swoich zakładów, ma on pewne wady. Główną wadą jest to, że może być droższy niż zwykły zakład parlay. Ponieważ stawiasz wiele mniejszych zakładów, będziesz musiał zapłacić wiele razy. Jednak zwiększone szanse na wygraną mogą być warte dodatkowych kosztów.

Obliczanie potencjalnych wygranych

Aby obliczyć potencjalną wygraną w zakładzie round robin, należy skorzystać z kalkulatora round robin. To narzędzie pomoże Ci określić potencjalną wypłatę na podstawie liczby dokonanych selekcji i wielkości zakładu.

Przykład kalkulatora Round Robin:

Załóżmy, że postawiłeś zakład round robin o wartości 50 $ na trzy mecze NFL, o których wspomnieliśmy wcześniej. Korzystając z kalkulatora round robin, ustalasz, że każdy indywidualny zakład parlay ma kursy +260, +230 i +200.

ParlayKursyZakład
1+260$10
2+230$10
3+200$10

Jeśli wszystkie trzy zakłady parlay wygrają, całkowita wypłata wyniesie $1,344. Jeśli jednak wygrają tylko dwa z zakładów parlay, całkowita wypłata wyniesie 200 USD.

Wskazówki dotyczące wnoszenia zakładów Round Robin

Jeśli jesteś zainteresowany postawieniem zakładu round robin, oto kilka wskazówek, o których warto pamiętać:

 • Zacznij od początku: Jeśli jesteś nowym graczem zakłady round robin, Zacznij od małego zakładu, aby poczuć, jak to działa.
 • Wybieraj swoje typy ostrożnie: Upewnij się, że jesteś pewny swoich wyborów przed postawieniem zakładu typu round robin.
 • Użyj kalkulatora round robin: To narzędzie pomoże Ci Określ swoje potencjalne wypłaty i upewnij się, że nie ryzykujesz zbyt dużo pieniędzy.
Wojciecha Tomaszewska
Wojciecha Tomaszewska

Zakład typu round robin może być sprytnym sposobem na zabezpieczenie swoich zakładów zwiększyć swoje szanse zysku. Pozwala to na obstawianie wielu zakładów parlay jednocześnie, co jest jak rozłożenie zakładów. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że zakład round robin może być droższy niż zwykły zakład parlay i będziesz musiał użyć kalkulatora round robin, aby określić potencjalne wypłaty. Tak więc, jeśli jesteś zainteresowany wypróbowaniem zakładu typu round robin, zacznij od małych zakładów i starannie wybieraj typy.

FAQ: Jak działa zakład Round Robin??

 • 1. Co to jest zakład typu round robin?

  Zakład round robin to rodzaj zakładu parlay, który łączy trzy lub więcej selekcji w wiele mniejszych zakładów parlay. Pozwala to na zabezpieczenie zakładów i zwiększyć swoje szanse osiągnięcie zysku, nawet jeśli jeden wybór nie wygra.

 • 2. Jak działa zakład typu round robin??

  Aby postawić zakład typu round robin, musisz wybrać co najmniej trzy wyniki, na które chcesz postawić. Następnie utworzysz wiele mniejszych zakładów parlay przy użyciu tych wyników. Na przykład, jeśli wybierzesz trzy mecze NFL, utworzysz trzy mniejsze zakłady parlay łączące te mecze na różne sposoby.

 • 3. Jak postawić zakład typu round robin??

  Wnoszenie zakładów typu round robin jest łatwe. Należy wybrać opcję "round robin", gdy stawianie zakładu i wprowadzić liczbę drużyn, które chcesz uwzględnić w swoim zakładzie typu round robin.

 • 4. Jakie są zalety zakładów typu round robin??

  Jedną z głównych zalet zakładu typu round robin jest to, że pozwala on zabezpieczyć swoje zakłady. Nawet jeśli jedna selekcja nie wygra, nadal masz szansę na zysk z pozostałych selekcji. Pomaga to również rozłożyć ryzyko, ponieważ nie stawiasz wszystkich pieniędzy na jeden zakład parlay.

 • 5. Jakie są wady zakładów typu round robin??

  Główną wadą zakładu round robin jest to, że może on być droższy niż zwykły zakład parlay. Ponieważ jesteś obstawianie W przypadku wielu mniejszych zakładów, będziesz musiał zapłacić kilka razy. Jednak zwiększone szanse na wygraną mogą być warte dodatkowych kosztów.

 • 6. Jak obliczyć potencjalną wygraną w zakładzie typu round robin??

  Aby obliczyć potencjalną wygraną w zakładzie round robin, należy skorzystać z kalkulatora round robin. To narzędzie pomoże Ci określić potencjalną wypłatę na podstawie liczby dokonanych selekcji i wielkości zakładu.

 • 7. O jakich wskazówkach należy pamiętać przy obstawianiu zakładu typu round robin??

  Jeśli jesteś zainteresowany zawarciem zakładu typu round robin, oto kilka wskazówek, o których warto pamiętać:

  • Zacznij od małych zakładów: Jeśli jesteś nowy w zakładach typu round robin, zacznij od małego zakładu, aby poczuć, jak to działa.
  • Starannie dobieraj karty: Upewnij się, żejesteś pewny swoich wyborów przed postawieniem zakładu round robin.
  • Skorzystaj z kalkulatora zakładów typu round robin: To narzędzie pomoże Ci określić potencjalne wypłaty i upewnić się, że nie ryzykujesz zbyt dużo pieniędzy.

 • 8. Czy zakład typu round robin jest dla mnie odpowiedni??

  Niezależnie od tego, czy zakład round robin zależy od osobistych preferencji i stylu obstawiania. Jeśli chcesz zabezpieczyć swoje zakłady i zwiększyć swoje szanse na osiągnięcie zysku, dobrym rozwiązaniem może być zakład typu round robin. Jeśli jednak chcesz zminimalizować ryzyko i zachować prostotę zakładów, lepszym wyborem może być zwykły zakład parlay.

Wiadomości i propozycje