data:

Opanuj grę: Naucz się grać w kości jak profesjonalista w kasynie

Jeśli wkrótce wybierasz się do kasyna, koniecznie sprawdź grę w kości. Ta ekscytująca gra polega na rzucaniu kośćmi, obstawianiu zakładów i liczeniu na najlepszy wynik. Ale jeśli jesteś nowy w grze, może to być onieśmielające, aby od razu wskoczyć do gry. Tutaj wkraczamy my - przygotowaliśmy listę wskazówek i sztuczek, które mogą ci pomóc naucz się grać Kości jak profesjonalista.

Po pierwsze, upewnij się, że rozumiesz podstawowe zasady gry. W kości gra się dwiema kośćmi, a celem jest przewidzenie wyniku rzutu. Jako strzelec będziesz rzucać kośćmi, a gracze będą obstawiać różne wyniki. Na początku gra może wydawać się skomplikowana, ale łatwo ją pojąć, gdy zrozumie się podstawowe zasady.

Ważnym czynnikiem, o którym należy pamiętać, są różne rodzaje zakładów, które można obstawiać. Niektóre zakłady są bardziej ryzykowne niż inne, ale mogą też przynosić wyższe stawki. Jest to balansowanie między ryzykiem a nagrodą - a wiedza, kiedy postawić duży zakład, a kiedy mały, jest kluczowa. Zapoznajmy się więc z kilkoma najważniejszymi wskazówkami i sztuczkami dotyczącymi gry w kości w kasynie.

Zrozumienie zasad gry

Podstawowe zasady

Aby grać w kości, musisz znać podstawowe zasady gry. Gracze stawiają zakłady na wynik rzutu, który jest określany przez strzelca. Gra jest rozgrywana przy użyciu dwóch kości, a celem jest przewidzenie wyniku rzutu. Jeśli zakład gracza jest zgodny z wynikiem, wygrywa on.

Come Out Roll

Gra rozpoczyna się od rzutu come out, który jest pierwszym rzutem kośćmi. Rzut na wyjście określa, czy gra jest wygrana, czy przegrana, lub czy będzie kontynuowana do następnej rundy Mostbet. Jeśli wypadnie 7 lub 11, gracz wygrywa. Jeśli wypadnie 2, 3 lub 12, gracz przegrywa. Jeśli wypadnie jakakolwiek inna liczba, liczba ta staje się punktem i gra jest kontynuowana.

Liczby punktów

Po rzucie na wyjście, jeśli strzelec wyrzuci liczbę punktów przed wyrzuceniem 7, gracze, którzy postawili na linię podania, wygrywają. Jeśli strzelec wyrzuci 7 przed liczbą punktu, gracze, którzy postawili na linię podania, przegrywają. W trakcie gry można również obstawiać inne zakłady, takie jak zakłady "don't pass", "come" i "don't come". Zrozumienie tych zakładów i ich zasad może pomóc graczom zwiększyć ich szanse na wygraną.

Etykieta

Ważne jest, aby nauczyć się również etykiety gry w kości. Gracze powinni czekać z wnoszeniem zakładów do momentu, aż krupier da sygnał, unikać dotykania kości, gdy są w grze i trzymać ręce nad stołem przez cały czas. Ponadto gracze powinni dawać napiwki krupierom, gdy wygrywają. Zrozumienie zasad i etykiety gry w kości może sprawić, że gra będzie przyjemniejsza i zwiększy szanse na wygraną.

Ważna rola strzelca w grze w kości

Gra w kości opiera się w dużej mierze na graczu znanym jako shooter. Shooter jest osobą odpowiedzialną za rzucanie kośćmi, a jego wydajność może mieć znaczący wpływ na wynik gry. Wykwalifikowany shooter może pomóc zwiększyć szanse na wygraną, podczas gdy kiepski shooter może spowodować straty dla wszystkich przy stole.

Jako shooter, ważne jest, aby zrozumieć zasady i techniki gry, aby poprawić swoje szanse i zwiększyć swoje szanse na sukces. Jeden z najważniejszych Krytycznym elementem strzelania w kości jest rozwijanie spójnej i dokładnej techniki rzutów. Celem jest kontrolowanie kości i konsekwentne lądowanie ich w sposób, który daje pożądany wynik, zarówno dla strzelca, jak i innych graczy przy stole.

Oprócz opracowania solidnej techniki rzucania, strzelec musi być również świadomy różnych zakładów, które można postawić w kości. Rozumiejąc różne zakłady i ich wypłaty, strzelec może podejmować świadome decyzje dotyczące tego, które zakłady postawić i kiedy, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Ostatecznie, shooter odgrywa kluczową rolę w grze w kości, a jego wydajność może oznaczać różnicę między dużą wygraną a przegraną. Ćwicząc i doskonaląc swoją technikę rzucania i rozumiejąc różne zakłady, wykwalifikowany strzelec może pomóc zwiększyć szanse na sukces dla wszystkich przy stole do gry w kości.

Rzut na wyjście

Rzut come-out jest pierwszym rzutem kośćmi w grze w kości. Jest to początek nowej rundy, a wynik rzutu określa, co stanie się dalej.

Rzut come-out może skutkować trzema różnymi wynikami: natural, craps lub point. Jeśli gracz wyrzuci naturalną (7 lub 11), wygrywa rundę i może dalej rzucać kośćmi. Jeśli gracz wyrzuci kości (2, 3 lub 12), przegrywa rundę, a kości przechodzą do następnego gracza. Jeśli strzelec wyrzuci punkt (4, 5, 6, 8, 9 lub 10), zdobywa punkt i musi kontynuować rzucanie kośćmi, dopóki nie wyrzuci ponownie tego samego punktu (wygrywając rundę) lub nie wyrzuci 7 (przegrywając rundę).

Ważne jest, aby pamiętać, że podczas rzutu come-out gracze mogą obstawiać zakłady na linię pass lub don't pass. Jeśli gracz postawi zakład na linię pass, wygrywa, jeśli strzelec wyrzuci naturalną lub punkt przed wyrzuceniem 7. Jeśli gracz postawi zakład na linię don't pass, wygrywa, jeśli strzelec wyrzuci kości lub 7 przed wyrzuceniem punktu.

Zrozumienie come-out roll jest kluczowe dla początkujących graczy, którzy uczą się grać w kości. Nadaje ona ton reszcie rundy i określa strategie, które gracze mogą zastosować, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Opcje zakładów w kości

Zakład Pass Line

Zakład Pass Line jest najpopularniejszym zakładem w Craps. Jest on stawiany na obszarze oznaczonym na stole jako "Pass Line". Aby wygrać, gracz musi wyrzucić 7 lub 11 na rzucie come-out. Jeśli wypadnie 2, 3 lub 12, zakład jest przegrywany. Każda inna liczba staje się "punktem", a gracz musi ponownie wyrzucić tę liczbę przed wyrzuceniem 7, aby wygrać.

Zakład Come

Zakład Come jest podobny do zakładu Pass Line, ale jest stawiany po ustaleniu punktu. Zakład wygrywa, jeśli gracz wyrzuci 7 lub 11, a przegrywa, jeśli wyrzuci 2, 3 lub 12. Jeśli wyrzucona zostanie jakakolwiek inna liczba, zakład przenosi się na tę liczbę, a gracz musi ponownie wyrzucić tę liczbę przed wyrzuceniem 7, aby wygrać.

Zakład na kursy

Zakład Odds to dodatkowy zakład postawiony po zakładzie Pass Line lub Come. Jest on umieszczany za pierwotnym zakładem i wypłacany po kursie rzeczywistym, jeśli pierwotny zakład wygra. Może zostać wniesiony tylko wtedy, gdy punkt został ustalony. Wypłata różni się w zależności od liczby punktów, ale kursy są zawsze na korzyść gracza.

Zakład Don't Pass

Zakład Don't Pass jest przeciwieństwem zakładu Pass Line. Jest on stawiany na obszarze oznaczonym na stole jako "Don't Pass". Zakład wygrywa, jeśli w rzucie come-out wyrzucona zostanie 2 lub 3, a przegrywa, jeśli wyrzucona zostanie 7 lub 11. Jeśli wyrzucono 12, jest remis. Po ustaleniu punktu, strzelec musi wyrzucić 7 przed wyrzuceniem numeru punktu, aby zakład wygrał.

Zakład Don't Come

Zakład Don't Come jest przeciwieństwem zakładu Come. Jest stawiany po ustaleniu punktu i wygrywa, jeśli zostanie wyrzucona 2 lub 3. Przegrywa w przypadku wyrzucenia 7 lub 11 i staje się punktem w przypadku wyrzucenia 4, 5, 6, 8, 9 lub 10. Zakład wygrywa, jeśli 7 zostanie wyrzucone przed liczbą punktów.

Zakład Field

Zakład typu Field to zakład z jedną rolką, który można wnieść w dowolnym momencie. Wygrywa, jeśli gracz wyrzuci 2, 3, 4, 9, 10, 11 lub 12, a przegrywa, jeśli wyrzuci 5, 6, 7 lub 8. Wypłata różni się w zależności od wyrzuconej liczby.

Zakład Pass Line

W grze w kości, zakład Pass Line jest najpopularniejszym i podstawowym zakładem, który jest stawiany na początku rundy. Zakład ten jest umieszczany na obszarze "Pass Line" stołu do gry w kości, który znajduje się w pobliżu gracza. Celem tego zakładu jest wyrzucenie przez strzelca 7 lub 11 na rolce come-out. Jeśli tak się stanie, zakład Pass Line wygrywa.

Jeśli gracz wyrzuci 2, 3 lub 12 na rzucie come-out, zakład Pass Line przegrywa. W takim przypadku ta runda kończy się i rozpoczyna się nowa runda z nowym strzelcem. Jeśli wyrzucona zostanie jakakolwiek inna liczba, liczba ta staje się "punktem", a gracz kontynuuje rzucanie kośćmi do momentu ponownego wyrzucenia liczby punktu lub 7.

Jeśli gracz wyrzuci numer punktu przed wyrzuceniem 7, zakład Pass Line wygrywa. Jeśli gracz wyrzuci 7 przed wyrzuceniem numeru punktu, zakład Pass Line przegrywa. Zakład Pass Line ma przewagę kasyna w wysokości 1.41%, co sprawia, że jest to zakład o stosunkowo niskim ryzyku dla graczy.

Zakład Pass Line można również zwiększyć za pomocą zakładu "Odds", który nie ma przewagi kasyna i może zmniejszyć przewagę zakładu Pass Line. Odbywa się to poprzez umieszczenie dodatkowych żetonów za oryginalnym zakładem Pass Line. Kwota, jaką można postawić w zakładach Odds, różni się w zależności od kasyna.

 • Zakład Pass Line wygrywa, jeśli wyrzucona zostanie 7 lub 11
 • Zakład Pass Line przegrywa, jeśli wyrzucona zostanie 2, 3 lub 12
 • Punkt zostaje ustanowiony, jeśli wyrzucona zostanie jakakolwiek inna liczba
 • Zakład Pass Line wygrywa, jeśli numer punktu zostanie wyrzucony przed 7
 • Zakład Pass Line przegrywa, jeśli przed liczbą punktową zostanie wyrzucona 7
 • Zakłady po kursach mogą zostać postawione na zakład Pass Line, aby zmniejszyć przewagę kasyna

Zakład liniowy Don't Pass

Jeśli szukasz strategii obstawiania w kości, która daje większe szanse na wygraną, zakład Don't Pass Line Bet może być dobrą opcją. Jest to przeciwieństwo zakładu Pass Line, w którym obstawiasz, że strzelec wyrzuci zwycięską kombinację. W zakładzie Don't Pass Line Bet, jesteś zakład przeciwko strzelec.

Aby postawić zakład Don't Pass Line Bet, poczekaj na rzut come-out, a następnie umieść swoje żetony na obszarze oznaczonym "Don't Pass"." Jeśli shooter wyrzuci 2 lub 3, wygrywasz. Jeśli gracz wyrzuci 7 lub 11, przegrywasz. Jeśli strzelec wyrzuci 12, jest remis i otrzymujesz swoje żetony z powrotem.

Jeśli strzelec wyrzuci jakąkolwiek inną liczbę, liczba ta staje się "punktem", a strzelec będzie kontynuował rzucanie kośćmi do momentu ponownego wyrzucenia liczby punktu (w takim przypadku przegrywasz) lub wyrzucenia 7 (w takim przypadku wygrywasz).

Pamiętaj, że zakład Don't Pass Line Bet jest uważany za "zły" przez innych graczy przy stole, więc przygotuj się na niezbyt przyjazne reakcje, jeśli konsekwentnie wygrywasz. Jeśli jednak szukasz strategii, która da Ci większe szanse na wygraną, warto rozważyć zakład Don't Pass Line Bet.

Zakład Come

Zakład Come jest jednym z najbardziej popularny zakładów w kości. Jest to rodzaj zakładu, który jest stawiany po ustaleniu punktu. Come Bet działa w taki sam sposób jak Pass Line Bet, ale jest umieszczany w obszarze Come Bet na stole do gry w kości.

Aby postawić zakład Come, musisz poczekać, aż shooter ustanowi punkt. Po ustaleniu punktu, gracz może postawić swój zakład zakład w obszarze Come Bet na stole. Krupier przeniesie Twój zakład do odpowiedniego pola punktowego. Jeśli gracz wyrzuci 7 lub 11, wygrywasz. Jeśli gracz wyrzuci 2, 3 lub 12, przegrywasz. Jeśli strzelec wyrzuci dowolny inny numer, Twój Come Bet przenosi się do tego pola numerycznego.

Podobnie jak zakład Pass Line, zakład Come ma przewagę kasyna wynoszącą 1.41%. Szanse na wygraną w zakładzie Come są nieco niższe niż w zakładzie Pass Line, ale wypłata jest taka sama.

 • Wskazówki dotyczące zakładów Come Bet:
 • Zawsze czekaj, aż strzelec zdobędzie punkt, zanim postawisz Come Bet
 • Podczas gry w kasynie ważne jest, aby zawsze przestrzegać właściwej etykiety przy stole do gry w kości
 • Rozważ postawienie kursów na zakład Come, aby zwiększyć potencjalną wypłatę
 • Trzymaj się strategii obstawiania i nigdy nie obstawiaj więcej niż ty może pozwolić sobie na przegraną

Nie stawiaj Come Bet

Jeśli szukasz sposobu na zwiększenie swoich szans na wygraną w kości, zakład Don't Come może być dobrą strategią do wypróbowania. Jest on podobny do zakładu Don't Pass, ale z kilkoma kluczowymi różnicami.

Kiedy stawiasz zakład Don't Come, obstawiasz przeciwko shooterowi. Wygrywasz, jeśli shooter wyrzuci 2 lub 3, a przegrywasz, jeśli wyrzuci 7 lub 11. Jeśli wyrzucona zostanie 12, zakład zostaje przesunięty. Jeśli wyrzucona zostanie jakakolwiek inna liczba, staje się ona punktem zakładu.

Po ustaleniu punktu, strzelec musi wyrzucić 7 przed numerem punktu, aby wygrać. Jeśli numer punktu zostanie wyrzucony przed 7, przegrywasz. Jeśli jednak przed liczbą punktów zostanie wyrzucona 7, zakład zostanie wypłacony po kursie równym.

Jedną rzeczą, o której należy pamiętać podczas zawierania zakładów Don't Come, jest to, że można je postawić dopiero po ustaleniu punktu. Oznacza to, że Jeśli chcesz skorzystać z tej strategii, musisz poczekać, aż punkt zostanie ustalony, zanim postawisz zakład.

Odds Bet

Odds Bet to zakład, który jest stawiany po ustaleniu punktu w grze w kości. Ten zakład jest wyjątkowy, ponieważ nie ma przewagi kasyna (house edge) oznacza, że kasyno nie ma przewagi nad graczem. Ważne jest, aby pamiętać, że nie wszystkie kasyna oferują Odds Bet, więc ważne jest, aby sprawdzić w kasynie przed rozpoczęciem gry.

Zakład Odds Bet jest zasadniczo dodatkowym zakładem, który można postawić oprócz zakładu Pass lub Come. Zakład jest stawiany za zakładem pass lub come i może być tak duży, jak pierwotny zakład. Wypłata za zakład Odds Bet jest określana przez ustalony punkt. Wypłata jest wyższa, jeśli punktem jest szóstka lub ósemka, podczas gdy wypłata jest niższa, jeśli punktem jest czwórka lub dziesiątka.

Odds Bet jest świetnym zakładem, ponieważ pozwala graczowi zmniejszyć przewagę kasyna i potencjalnie zwiększyć swoje wygrane. Ważne jest, aby zrozumieć zasady i strategię stojącą za zakładem Odds Bet przed jego postawieniem. Ogólnie rzecz biorąc, Odds Bet to świetny sposób na zwiększenie swoich szans na wygraną w grze w kości.

Postaw zakład

Jak postawić zakład w kości?

Postawienie zakładu w kości jest łatwe, a zakład na miejsce jest jednym z najpopularniejszych zakładów w grze. Aby postawić zakład, wybierz żetony, które chcesz postawić i umieść je w wyznaczonym miejscu na stole do gry w kości.

Gdzie postawić zakład w kości??

Gracz może postawić zakład na obszarach Pass Line lub Don't Pass Line, które znajdują się odpowiednio po lewej i prawej stronie stołu do gry w kości. Gracz może również postawić zakład na numery 4, 5, 6, 8, 9 lub 10 w odpowiednim polu znajdującym się na środku stołu.

Jak działają zakłady typu place??

Zakład na miejsce to zakład na konkretną liczbę, który wygrywa, jeśli ta liczba pojawi się przed 7. Wypłaty za zakłady place zależą od wybranej liczby i można je zobaczyć na stole do gry w kości. Na przykład, zakład na numer 6 lub 8 płaci 7:6, podczas gdy zakład na numer 5 lub 9 płaci 7:5, a zakład na numer 4 lub 10 płaci 9:5.

Wskazówki dotyczące stawiania zakładów w kości

 • Zawsze sprawdzaj minimalne i maksymalne limity zakładów na stole do gry w kości przed postawieniem zakładu zakład.
 • Trzymaj się zakładów z najniższą przewagą kasyna, takich jak numery 6 i 8.
 • Unikaj stawiania zakładów na numery z wysokim house edge, takie jak numery 4 i 10.
 • Skorzystaj z zakładów z darmowymi kursami, które mogą zwiększyć wypłatę i zmniejszyć przewagę kasyna.

Zakład terenowy

Wprowadzenie

Zakład Field w kości jest popularnym zakładem zarówno wśród początkujących, jak i doświadczonych graczy. Jest to zakład typu one-roll, który można postawić przy dowolnym rzucie kośćmi. Pole znajduje się na środku stołu do gry w kości i jest oznaczone słowami “Pole” oraz numerami 2, 3, 4, 9, 10, 11 i 12.

Jak postawić zakład Field

Aby postawić zakład Field, po prostu umieść żetony na środku stołu w obszarze Field. Ten zakład wygrywa, jeśli gracz wyrzuci 2, 3, 4, 9, 10, 11 lub 12 w następnym rzucie. Jeśli wyrzucona zostanie inna liczba, zakład jest przegrany.

Kursy wypłaty i przewaga kasyna

Szanse na wypłatę dla zakładu Field Bet różnią się w zależności od wyrzuconej liczby:

 • 2 płaci 2:1
 • 12 wypłaca 3:1
 • 3, 4, 9, 10 i 11 płacą równe pieniądze

Przewaga kasyna dla zakładu Field Bet jest stosunkowo wysoka i wynosi 5.56%. Wynika to z faktu, że wypłata parzystych pieniędzy za 3, 4, 9, 10 i 11 nie odpowiada rzeczywistym szansom na wyrzucenie tych liczb.

Wskazówki dotyczące strategii

Chociaż zakład Field Bet może być atrakcyjną opcją ze względu na wysoką wypłatę za wyrzucenie 2 lub 12, ważne jest, aby pamiętać, że przewaga kasyna dla tego zakładu jest wyższa niż w przypadku innych zakładów w kości. Zaleca się stawianie tylko niewielkich zakładów na Pole i używanie go jako okazjonalnego zakładu dla zabawy, a nie jako głównej strategii obstawiania.

 • Stawiaj tylko małe zakłady na pole
 • Używaj zakładu Field jako okazjonalnego zakładu, a nie głównej strategii obstawiania

Ogólnie rzecz biorąc, zakład Field Bet może być kuszącą opcją w kości ze względu na wysokie szanse na wypłatę i łatwość postawienia zakładu. Gracze powinni być jednak świadomi wysokiej przewagi kasyna i używać tego zakładu oszczędnie jako części swojej ogólnej strategii gry w kości.

Zrozumienie zakładu Hardways w kości

Zakład Hardways jest popularną opcją zakładów w grze w kości i może przynieść znaczące wypłaty, jeśli zostanie prawidłowo postawiony. Ten zakład obejmuje obstawianie sumy pary liczb, które muszą zostać wyrzucone w dokładnych parach, aby wygrać.

Na przykład, jeśli postawisz zakład Hardways na "twardą szóstkę", obstawiasz, że para kości wyląduje na dwóch trójkach. Podobnie, zakład Hardways na "twardą ósemkę" oznacza, że obstawiasz wyrzucenie pary czwórek.

Ważne jest, aby pamiętać, że zakłady Hardways różnią się od innych zakładów w kości, takich jak zakłady Pass i Come, które wypłacają równe pieniądze. Zakład Hardways ma wyższą przewagę kasyna, co oznacza, że szanse na wygraną są niższe. Jednak potencjalne wypłaty są również wyższe, co czyni tę opcję atrakcyjną dla doświadczonych graczy.

Aby postawić zakład Hardways, musisz umieścić swoje żetony w sekcji stołu Craps oznaczonej jako "Hardways"." Następnie krupier umieści Twoje żetony w odpowiednim polu dla numeru, na który postawiłeś zakład. Jeśli obstawione pary nie pojawią się, przegrywasz zakład.

Podsumowując, Hardways Bet to ekscytująca opcja zakładów dla doświadczonych graczy w kości, oferująca wysokie wypłaty przy niskim prawdopodobieństwie wygranej. Jednak, podobnie jak w przypadku każdej innej gry kasynowej, ważne jest, aby pamiętać o odpowiedzialnym obstawianiu i trzymaniu się budżetu podczas gry w kości.

Zakłady Big 6 i Big 8 w kości

Zakłady Big 6 i Big 8 to proste i nieskomplikowane zakłady, które gracze mogą obstawiać w kości. Zakłady te opierają się na wyniku następnego rzutu kośćmi i wypłacają nawet pieniądze, jeśli wyrzucona zostanie liczba 6 lub 8.

Pomimo swojej prostoty, zakłady te nie są najlepszym wyborem dla graczy, którzy chcą zmaksymalizować swoje szanse na wygraną. Przewaga kasyna w tych zakładach jest stosunkowo wysoka, co oznacza, że z czasem gracze prawdopodobnie stracą więcej pieniędzy niż wygrają.

 • Aby postawić zakład Big 6, gracz umieszcza swoje żetony w części stołu oznaczonej "Big 6". Jeśli 6 wypadnie przed 7, gracz wygrywa.
 • Aby postawić zakład Big 8, gracz umieszcza swoje żetony w sekcji stołu oznaczonej "Big 8". Jeśli 8 zostanie wyrzucone przed 7, gracz wygrywa.

Gracze powinni pamiętać, że zakłady Big 6 i Big 8 są uważane za ryzykowne zakłady w kości, a na stole są inne zakłady, które oferują lepsze kursy. Jednak dla graczy, którzy chcą wypróbować prosty i łatwy zakład, Big 6 i Big 8 mogą być zabawną i ekscytującą opcją.

Podsumowanie zakładów Big 6 i Big 8
ZakładWypłataPrzewaga kasyna
Big 6Nawet pieniądze9.09%
Big 8Nawet pieniądze9.09%

Zakład Any Seven: Co musisz wiedzieć

Jeśli szukasz zakładu o wysokim ryzyku i wysokiej wygranej w kości, zakład Any Seven może być właśnie dla Ciebie. Ten zakład, znany również jako Big Red, jest zakładem na pojedynczą rolkę, który wygrywa, jeśli następna rolka to siódemka. Jest to popularny zakład, ponieważ oferuje stosunkowo dużą wypłatę, ale ma bardzo niskie prawdopodobieństwo wygranej.

Kiedy stawiasz zakład Any Seven, zasadniczo obstawiasz, że następny rzut wyniesie w sumie 7. Można to osiągnąć na kilka sposobów - na przykład rzutem może być 4 i 3, 5 i 2, a nawet 6 i 1. Jednak zakład jest wygrany tylko wtedy, gdy w wyniku rzutu wypadnie 7 - każda inna kombinacja spowoduje przegraną.

Wypłata za zakład Any Seven może się różnić w zależności od kasyna, ale zazwyczaj waha się od 4:1 do 5:1. Oznacza to, że jeśli postawisz $5, możesz potencjalnie wygrać od $20 do $25, jeśli następnym rzutem będzie 7. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że szanse na wygraną w tym zakładzie wynoszą tylko 5:1, co oznacza, że nie jest to zakład, na którym powinieneś polegać, aby osiągnąć stałe zyski.

Jeśli masz szczęście i chcesz spróbować zakładu wysokiego ryzyka, zakład Any Seven Bet może być świetną opcją do wypróbowania. Należy pamiętać, że należy go używać tylko z umiarem i z jasnym zrozumieniem kursy i potencjalne wyniki.

Wskazówki dotyczące gry w kości

Kości to popularna gra kasynowa, która może onieśmielać początkujących graczy. Jednak dzięki kilku wskazówkom i sztuczkom możesz zwiększyć swoje szanse na wygraną w kości. Oto kilka przydatnych wskazówek:

 • Zrozumienie zasad: Zanim zaczniesz grać w kości, upewnij się, że rozumiesz podstawowe zasady gry. Poznaj różne zakłady i ich wypłaty, aby zmaksymalizować swoje szanse na wygraną.
 • Zacznij od małych zakładów: Zacznij od mniejszych zakładów i stopniowo zwiększaj swoje zakłady, gdy zdobędziesz więcej doświadczenia i pewności siebie w grze.
 • Śledź swój bankroll: Ustal budżet na to, ile chcesz wydać i trzymaj się go. Nie stawiaj więcej, niż możesz stracić.
 • Zachowaj koncentrację: Kości to gra o szybkim tempie, dlatego ważne jest, aby pozostać skupionym i zwracać uwagę na to, co dzieje się na stole.
 • Nie wierz w przesądy: Unikaj przesądów, takich jak dmuchanie w kości lub pocieranie ich na szczęście. Te działania nie mają wpływu na wynik gry.
 • Praktyka: Praktyka czyni mistrza. Skorzystaj z darmowych gier w kości online lub stołów demo w kasynie, aby doskonalić swoje umiejętności przed rozpoczęciem gry na prawdziwe pieniądze.

Postępując zgodnie z tymi wskazówkami, możesz mieć przyjemniejszą i bardziej udaną grę w kości w kasynie. Zawsze pamiętaj, aby grać odpowiedzialnie i dobrze się bawić!

Najczęstsze błędy, których należy unikać podczas gry w kości w kasynie

1. Niewiedza, jak prawidłowo grać w grę.

Jeśli jesteś nowy w grze w kości, ważne jest, aby nauczyć się zasad i podstawowej rozgrywki przed obstawieniem zakładów. Wielu początkujących graczy rozpoczyna grę bez pełnego zrozumienia zakładów lub kursów, co prowadzi do kosztownych błędów i frustracji.

2. Obstawianie więcej niż można stracić.

Kości to ekscytująca gra, która może trzymać graczy na krawędzi swoich miejsc. Kluczowe jest jednak dobre zarządzanie pieniędzmi i ustalenie budżetu na każdą sesję. Obstawianie więcej, niż możesz stracić, może spowodować stres finansowy i zrujnować przyjemność z gry.

3. Niekorzystanie z zakładów z darmowymi kursami.

Zakład kursowy jest jednym z niewielu zakładów w kasynie bez przewagi kasyna, co czyni go doskonałą okazją do zwiększenia wygranych. Wielu graczy pomija zakłady po kursie, woląc zamiast tego obstawiać mniej opłacalne zakłady. Zrozumienie kursów i skorzystanie z zakładów z darmowymi kursami może znacznie zwiększyć szanse na wygraną.

4. Pogoń za stratami.

Ważne jest, aby zachować zdrowy rozsądek i unikać pogoni za stratami. Próba odzyskania strat poprzez obstawianie większej liczby zakładów może prowadzić do kłopotów finansowych i frustracji. Zrób sobie przerwę, ponownie oceń swoją strategię i wróć do stołu, gdy poczujesz się gotowy.

5. Nie dawanie napiwków krupierom.

Dawanie napiwków krupierom jest ważną częścią kasynowej etykiety, którą wielu graczy pomija. Krupierzy ciężko pracują, aby zapewnić wszystkim przyjemność z gry i zasługują na uznanie za swoje wysiłki. Napiwki dla krupierów mogą również poprawić wrażenia z gry i sprawić, że gra będzie ogólnie przyjemniejsza.

 • Podsumowując, unikanie tych typowych błędów może pomóc ci ulepszyć grę w kości i zwiększyć swoje szanse na wygraną. Zdobądź wiedzę na temat gry, ćwicz dobre zarządzanie pieniędzmi, korzystaj z darmowych zakładów, zachowaj zdrowy rozsądek i pamiętaj o napiwkach dla krupierów. Szczęście!

Zabawa i emocje związane z grą w kości

Kości to szybka i ekscytująca gra, którą mogą cieszyć się wszyscy gracze kasynowi. Dzięki wciągającej rozgrywce, gra zapowiada się jak żadne inne doświadczenie. Jeśli jesteś nowy w grze, ważne jest, aby zrozumieć zasady i strategie, aby zmaksymalizować przyjemność i szanse na wygraną.

Gra w kości polega na obstawianiu właściwych zakładów i zarządzaniu swoim kapitałem. Ważne jest, aby pozostać skupionym i nie dać się ponieść emocjom związanym z grą. Jednym ze sposobów na zwiększenie swojego doświadczenia jest gra w wolnym tempie i poświęcenie czasu na zrozumienie gry.

Innym sposobem na maksymalne wykorzystanie gry w kości jest skorzystanie z bonusów i zachęt. Wiele kasyn oferuje bonusy powitalne i promocje dla nowych i obecnych graczy, dając ci więcej szans na wygraną i dłuższą grę.

Ogólnie rzecz biorąc, kości to gra, która zapowiada się na niezapomnianą i zabawną. Z odpowiednim nastawieniem, strategiami i zachętami, z pewnością będziesz cieszyć się wszystkimi emocjami i ekscytacją, które gra ma do zaoferowania.

Wiadomości i propozycje