data:

Czym są zakłady Moneyline?

Jeśli jesteś nowy w świecie zakładów sportowych, być może słyszałeś termin "moneyline" i zastanawiałeś się, co on oznacza. Zakłady moneyline to prosta i popularna forma zakładów sportowych, w której wybierasz drużynę, która Twoim zdaniem wygra mecz. W tym artykule zajmiemy się dogłębnie zakładami moneyline, ich działaniem i różnymi rodzajami zakładów moneyline.

Zrozumienie zakładów Moneyline

Czym dokładnie są zakłady moneyline?? Zakłady Moneyline to rodzaj zakładów sportowych, w których obstawia się, która drużyna wygra mecz. W przeciwieństwie do innych rodzajów zakładów, takich jak spready punktowe lub sumy, zakłady moneyline wymagają jedynie wytypowania zwycięzcy. Kursy na każdą drużynę są reprezentowane przez znak plus lub minus, przy czym znak minus oznacza faworyta, a znak plus oznacza przegranego.

Załóżmy na przykład, że New England Patriots grają z Miami Dolphins, a kursy moneyline są następujące:

DrużynaMoneyline
New England Patriots-200
Miami Dolphins+150

Znak minus przed kursem Patriots wskazuje, że są faworytem do zwycięstwa, podczas gdy znak plus przed kursem Dolphins wskazuje, że są słabsi. Aby wygrać zakład moneyline na Patriots, musiałbyś postawić 200 $, aby wygrać 100 $. Z drugiej strony, aby wygrać zakład moneyline na Dolphins, musiałbyś postawić 100 $, aby wygrać 150 $.

Różne rodzaje zakładów Moneyline

Istnieje kilka różnych rodzajów zakładów moneyline które można miejsce. Oto niektóre z najpopularniejszych typów:

 1. Prosty zakład Moneyline

Prosty zakład moneyline to najprostszy rodzaj zakładu moneyline Mostbet. Po prostu wybierasz drużynę, która Twoim zdaniem wygra mecz, a jeśli tak się stanie, wygrywasz swój zakład.

 1. Moneyline Parlay

Moneyline parlay to zakład, w którym łączysz dwa lub więcej zakładów moneyline w jeden zakład. Aby wygrać moneyline parlay, wszystkie drużyny, na które stawiasz, muszą wygrać swoje mecze.

 1. Odwrócony zakład Moneyline

Odwrotny zakład moneyline to zakład, w którym stawiasz na przegranego, który wygra mecz bezwarunkowo. Ten rodzaj zakładu jest również znany jako moneyline upset.

 1. Zakład Moneyline Runline

Zakład moneyline runline to rodzaj zakładu moneyline, który jest używany w baseballu. Zamiast obstawiać, która drużyna wygra mecz, obstawiasz, która drużyna wygra określoną liczbą runów.

 1. Zakład Moneyline na pierwszą połowę

Zakład moneyline na pierwszą połowę to zakład, w którym obstawiasz, która drużyna wygra w połowie meczu.

Plusy i minusy zakładów Moneyline

Jak każda inna forma zakładów sportowych, zakłady moneyline mają swoje wady i zalety. Przyjrzyjmy się niektórym z nich:

Zalety zakładów Moneyline

 • Zakłady Moneyline są proste i nieskomplikowane.
 • Jest łatwy do zrozumienia, szczególnie dla początkujących.
 • Zakłady Moneyline mogą oferować lepsze wypłaty dla zakładów underdog.

Wady zakładów Moneyline

 • Obstawianie faworytów może być dość kosztowne.
 • Możliwości obstawiania value betów są ograniczone.
 • Rozstrzygnięcia mogą być nieprzewidywalne i prowadzić do strat.

Wskazówki dotyczące zakładów Moneyline

Jeśli jesteś zainteresowany zakładami moneyline, oto kilka wskazówek, o których warto pamiętać:

 1. Zrób rozeznanie

Przed postawieniem zakładu upewnij się, że sprawdziłeś obie drużyny i ich aktualną formę. Przyjrzyj się ich ostatnim występom, kontuzjom i bezpośrednim rekordom, aby lepiej zrozumieć ich szanse na wygraną.

 1. Rozejrzyj się za najlepsze kursy

Różni bukmacherzy i bukmacherzy oferują różne kursy moneyline. Ważne jest, aby rozejrzeć się, aby znaleźć najlepsze kursy na drużynę, na którą chcesz postawić.

 1. Zarządzaj swoim bankrollem

Podobnie jak w przypadku każdej formy zakładów sportowych, kluczowe znaczenie ma efektywne zarządzanie swoim kapitałem. Obstawiaj tylko tyle, ile możesz stracić i unikaj pogoni za stratami poprzez obstawianie więcej niż powinieneś.

 1. Rozważ inne rynki zakładów

Podczas gdy zakłady moneyline są proste i nieskomplikowane, jest ich wiele inne rynki zakładów, które możesz zbadać, takie jak spready punktowe, sumy i zakłady prop. Rozważ zbadanie tych rynków, aby znaleźć więcej wartości i możliwości.

Wojciecha Tomaszewska
Wojciecha Tomaszewska

Zakłady moneyline to popularna forma zakładów sportowych, która oferuje prosty sposób obstawiania, która drużyna wygra mecz. Rozumiejąc różne rodzaje zakładów moneyline, zalety i wady zakładów moneyline oraz kilka wskazówek dotyczących obstawiania zakładów moneyline, możesz podejmować świadome decyzje dotyczące zakładów i zwiększyć swoje szanse na wygraną.

 • Co oznacza "moneyline" w zakładach bukmacherskich??

  Zakłady moneyline to rodzaj zakładów sportowych, w których obstawia się, która drużyna wygra wygrać grę. W przeciwieństwie do innych rodzajów zakładów, takich jak spready punktowe lub sumy, zakłady moneyline wymagają jedynie wytypowania zwycięzcy. Kursy na każdą drużynę są reprezentowane przez znak plus lub minus, przy czym znak minus oznacza faworyta, a znak plus oznacza przegranego.

 • Jak działają kursy moneyline?

  Kursy Moneyline reprezentują kwotę pieniędzy, którą musiałbyś postawić na drużynę, aby wygrać 100 USD lub kwotę pieniędzy, którą wygrałbyś w zakładzie o wartości 100 USD. Kursy na faworyta są reprezentowane przez znak minus, a kursy na przegranego są reprezentowane przez znak plus. Na przykład, jeśli kursy moneyline na mecz wynoszą -150 dla faworyta i +120 dla underdoga, musiałbyś postawić 150 $ na faworyta, aby wygrać 100 $ i wygrałbyś 120 $ za 100 $ zakładu na underdoga.

 • Jakie są różne rodzaje zakładów moneyline??

  Istnieje kilka różnych rodzajów zakładów moneyline, w tym

  1. Zakład prosty Moneyline
  1. Moneyline Parlay
  1. Odwrócony zakład Moneyline
  1. Zakład Moneyline Runline
  1. Zakład Moneyline na pierwszą połowę

 • Jak postawić zakład moneyline??

  Aby postawić zakład moneyline, musisz wybrać drużynę, która Twoim zdaniem wygra mecz oraz postaw zakład odpowiednio. Możesz postawić zakład moneyline w bukmacherze lub na stronie z zakładami online.

 • Jakie są zalety zakładów moneyline?

  Zakłady moneyline są proste i nieskomplikowane, dzięki czemu są łatwe do zrozumienia dla początkujących. Może również oferować lepsze wypłaty za zakłady underdog.

 • Jakie są wady zakładów moneyline?

  Obstawianie faworytów może być kosztowne, a możliwości obstawiania value betów są ograniczone. Rozstrzygnięcia mogą być również nieprzewidywalne i prowadzić do strat.

 • Jak mogę zwiększyć swoje szanse na wygraną w zakładach moneyline??

  Ty może zwiększyć Twoje szanse Szanse na wygraną w zakładach moneyline dzięki przeprowadzaniu badań, szukaniu najlepszych kursów, efektywnemu zarządzaniu swoim kapitałem i uwzględnianiu innych rynków zakładów.

 • Na co powinienem zwrócić uwagę, szukając drużyn do zakładu moneyline??

  Szukając drużyn do zakładu moneyline, powinieneś przyjrzeć się ich ostatnim występom, kontuzjom i bezpośrednim rekordom. Pozwoli to lepiej zrozumieć ich szanse na wygraną.

 • Jak szukać najlepszych kursów moneyline??

  Aby znaleźć najlepsze kursy moneyline, należy porównać kursy oferowane przez różnych bukmacherów i bukmacherów. To pomoże znaleźć najlepsze kursy na drużynę, na którą chcesz postawić zakład.

 • Co to jest parlay moneyline?

  Parlay moneyline to zakład, w którym łączysz dwa lub więcej zakładów moneyline w jeden zakład. Aby wygrać moneyline parlay, wszystkie drużyny, na które stawiasz, muszą wygrać swoje mecze.

 • Co to jest odwrotny zakład moneyline?

  Odwrócony zakład moneyline to zakład, w którym stawiasz na underdoga, który wygra mecz bezwarunkowo. Ten typ zakładu jest również znany jako moneyline upset.

 • Co to jest zakład moneyline na pierwszą połowę??

  Zakład moneyline na pierwszą połowę to zakład, w którym obstawiasz, która drużyna wygra w połowie meczu.

 • Co to jest zakład moneyline runline?

  Zakład moneyline runline to rodzaj zakładu moneyline, który jest używany w baseballu. Zamiast obstawiać, która drużyna wygra mecz, obstawiasz, która drużyna wygra określoną liczbą runów.

 • Jak mogę efektywnie zarządzać swoim bankrollem podczas obstawiania moneyline??

  Do Zarządzaj swoim bankrollem Skutecznie obstawiając zakłady moneyline, powinieneś obstawiać tylko tyle, ile możesz stracić i unikać gonienia za stratami, obstawiając więcej niż powinieneś.

 • Jakie inne rynki zakładów powinienem rozważyć oprócz moneyline??

  Oprócz moneyline, powinieneś rozważyć poznanie innych rynków zakładów, takich jak spready punktowe, sumy i zakłady prop. Mogą one oferować większą wartość i możliwości obstawiania.

Wiadomości i propozycje