data:

Czym są jednostki w zakładach??

Wprowadzenie

Zakłady bukmacherskie to ekscytująca aktywność, która obejmuje postawienie obstawianie różnych wydarzeń lub wyników w celu wygrania pieniędzy. Jednak, aby odnieść sukces w obstawianiu, musisz dobrze zrozumieć różne terminy używane w branży. Jednym z takich terminów są "jednostki", które są powszechnie używane przez profesjonalnych bukmacherów. W tym wpisie na blogu omówimy, jakie jednostki są w Zakłady i ich rodzaje mogą pomóc Ci ulepszyć strategię obstawiania.

Czym są jednostki w zakładach?

W zakładach sportowych jednostka to standardowa miara używana do określania wielkości zakładu. Jednostka to zazwyczaj procent twojego bankrolla, którego używasz do postawienia zakładu. Używanie jednostek zamiast stałej kwoty w dolarach pozwala dostosować wielkość zakładu do wielkości bankrolla, co jest ważne, ponieważ pomaga efektywniej zarządzać bankrollem, zmniejszając ryzyko utraty całego bankrolla w jednym zakładzie. Pozwala to również uniknąć ryzyka postawienia zbyt dużej kwoty na pojedyncze wydarzenie, co może skutkować znacznymi stratami.

Jak jednostki mogą pomóc ulepszyć strategię obstawiania?

Korzystanie z jednostek to doskonały sposób na zarządzanie swoim bankrollem i poprawić swoje wyniki strategia obstawiania. Oto niektóre z nich Sposoby, w jakie korzystanie z jednostek może pomóc:

1. Dostosuj wielkość zakładu

Używając stałego procentu swojego bankrolla jako jednostki, możesz dostosować wielkość zakładu w oparciu o wielkość swojego bankrolla. Gwarantuje to, że nie stawiasz zbyt dużo na pojedynczy zakład, co może prowadzić do znacznych strat Mostbet. Oznacza to również, że wraz ze wzrostem bankrolla, zakłady rosną, a wraz z jego spadkiem, zakłady maleją.

2. Dokładniejsze śledzenie wyników

Korzystanie z jednostek zapewnia dokładniejszy sposób śledzenia wyników zakładów. Zamiast śledzić swoje wygrane lub przegrane w dolarach, możesz śledzić swoje wyniki pod względem wygranych lub przegranych jednostek. Pozwala to dokładniej analizować swoje wyniki, identyfikując obszary, w których należy się poprawić. Pozwala to również na porównanie swoich wyników z innymi graczami, niezależnie od wielkości ich bankrolla.

3. Zachowanie dyscypliny

Kolejną zaletą korzystania z jednostek w zakładach jest to, że pomaga to zachować dyscyplinę. Mając ustalony rozmiar jednostki, jest mniej prawdopodobne, że będziesz dokonywać impulsywnych zakładów, które mogą potencjalnie zaszkodzić twojemu bankrollowi. Kiedy masz ustaloną wielkość jednostki, jesteś zmuszony do bardziej krytycznego myślenia o swoich zakładach, co może prowadzić do bardziej świadomych i opłacalnych decyzji dotyczących zakładów.

4. Zarządzaj swoimi emocjami

Wreszcie, jednostki mogą pomóc w zarządzaniu emocjami podczas obstawiania. Kiedy używasz jednostek, skupiasz się na długoterminowym sukcesie swojej strategii obstawiania, a nie na wynikach poszczególnych zakładów. Może to pomóc zachować równowagę podczas pasm wygranych i przegranych, co ma kluczowe znaczenie dla długoterminowego sukcesu w zakładach sportowych.

Oto przykład tego, jak użycie jednostek może ci pomóc zarządzaj swoim bankrollem bardziej efektywnie:

BankrollWielkość jednostkiZakład 1Zakład 2Zakład 3Zakład 4
$10001% ($10)Wygrana $20 (+2 jednostki)Strata $10 (-1 jednostka)Wygrana $30 (+3 jednostki)Strata $15 (-1.5 jednostek)
$101.501% ($1.01)Wygrana $2.02 (+2 jednostki)Strata $1.01 (-1 jednostka)Wygrana $1.51 (+1.5 jednostek)Strata 0.76 (-0.75 sztuk)
$!!100.741% ($1)Wygrana $2 (+2 jednostki)Strata $1 (-1 jednostka)Wygrana $1.50 (+1.5 jednostek)Strata $0.75 (-0.75 jednostek)
!!$99.741% ($0.99)Wygrana $1.98 (+2 jednostki)Strata 0.99 (-1 jednostka)Wygrana $1.49 (+1.5 jednostek)Strata $0.74 (-0.75 jednostek)
Wojciecha Tomaszewska
Wojciecha Tomaszewska

Podsumowując, jednostki są istotną koncepcją w zakładach sportowych, a korzystanie z nich może pomóc Zarządzaj swoim bankrollem bardziej efektywnie i poprawić swoją strategię obstawiania. Używając stałego procentu swojego bankrolla jako jednostki, możesz odpowiednio dostosować wielkość zakładu, zmniejszając ryzyko utraty całego bankrolla w jednym zakładzie. Dodatkowo, śledzenie wyników pod względem wygranych lub przegranych jednostek zapewnia dokładniejszy sposób analizowania wyników zakładów. Tak więc, jeśli chcesz odnieść sukces w obstawianiu, upewnij się, że uwzględniasz jednostki w swoich zakładach strategii obstawiania.

FAQ

 • Czym są jednostki w zakładach sportowych?

  Jednostki to standardowa miara używana do określania wielkości zakładu zakład w zakładach sportowych. Zazwyczaj jest to procent twojego bankrolla, którego używasz do postawienia zakładu.

 • Dlaczego powinienem używać jednostek w mojej strategii obstawiania??

  Korzystanie z jednostek w strategii obstawiania może pomóc w bardziej efektywnym zarządzaniu bankrollem, zmniejszeniu ryzyka utraty całego bankrolla w jednym zakładzie i uniknięciu obstawiania zbyt dużej kwoty na jedno wydarzenie.

 • Jak mogę wykorzystać jednostki do ulepszenia mojej strategii obstawiania??

  Korzystanie z jednostek może pomóc dostosować wielkość zakładu, dokładniej śledzić wyniki, zachować dyscyplinę i zarządzać emocjami podczas obstawiania.

 • Jaka jest korzyść ze śledzenia moich wyników w jednostkach??

  Śledzenie swoich wyników pod względem wygranych lub przegranych jednostek zapewnia dokładniejszy sposób analizowania wyników zakładów. Pozwala to porównać swoje wyniki z innymi graczami, niezależnie od wielkości ich bankrolla.

 • Jak obliczyć wielkość jednostki??

  Rozmiar jednostki powinien być stałym procentem twojego bankrolla, którego używasz do postawienia zakładu. Typowy rozmiar jednostki to 1% twojego bankrolla.

Wiadomości i propozycje