data:

Co oznacza SGP w zakładach?

Wprowadzenie

Zakłady sportowe to ekscytująca i ekscytująca aktywność, z której od wielu lat korzystają miliony ludzi na całym świecie. Aby odnieść sukces w świecie zakładów sportowych, ważne jest, aby zrozumieć różne terminologie, które są używane. Jedną z tych terminologii jest SGP, co oznacza "gwarantowaną cenę początkową"."

W tym wpisie na blogu omówimy, co oznacza SGP zakłady i jak może pomóc zwiększyć szanse na wygraną.

Co to jest SGP?

SGP to rodzaj zakładu, który gwarantuje, że otrzymasz kurs początkowy w momencie postawienia zakładu, niezależnie od wahań kursów przed rozpoczęciem wyścigu lub wydarzenia. Cena początkowa to kurs oferowany przez bukmachera na początku wyścigu lub wydarzenia i jest określana przez całkowitą kwotę pieniędzy, która została postawiona na każdą selekcję.

Dzięki SGP możesz postawić zakład na selekcję i mieć pewność, że otrzymasz kursy początkowe, nawet jeśli kursy zmienią się przed rozpoczęciem wyścigu lub wydarzenia. Może to być korzystne dla obstawiających, którzy chcą zablokować określony zestaw kursów, zwłaszcza jeśli uważają, że kursy spadną przed rozpoczęciem wyścigu lub wydarzenia.

Jest to ważne jest, aby pamiętać, że SGP jest dostępne tylko dla określonych wydarzeń, głównie wyścigów konnych i wyścigów chartów.

Jak działa SGP?

Aby postawić zakład SGP, należy wybrać opcję SGP, gdy postawienie zakład. Po wybraniu opcji SGP zakład zostanie postawiony po kursie początkowym, niezależnie od zmian kursów przed rozpoczęciem wyścigu lub wydarzenia.

Na przykład, jeśli postawisz zakład SGP na konia po kursie 5/1, a kurs początkowy na konia wynosi 3/1, otrzymasz kurs 3/1 po rozpoczęciu wyścigu, nawet jeśli postawiłeś zakład po kursie 5/1 Mostbet. Na z drugiej strony, jeśli kurs początkowy konia wynosi 7/1, nadal otrzymasz kurs 5/1, który jest kursem, który Ty postawiłeś zakład na.

SGP to przydatna funkcja dla obstawiających, którzy chcą zablokować określony zestaw kursów. Może być również używany przez graczy, którzy uważają, że kursy mogą spaść przed rozpoczęciem wyścigu lub wydarzenia. SGP oferuje poczucie bezpieczeństwa obstawiającym, ponieważ zawsze otrzymają oni kursy początkowe, niezależnie od jakichkolwiek wahań.

Zalety SGP

Istnieje kilka zalet korzystania z SGP w zakładach sportowych. Obejmują one:

 • Zablokowanie kursu początkowego: SGP pozwala zablokować kursy początkowe, co może być korzystne, jeśli uważasz, że kursy mogą spaść przed rozpoczęciem wyścigu lub wydarzenia. Ta funkcja jest szczególnie przydatna w przypadku wyścigów konnych i wyścigów chartów, gdzie kursy mogą często ulegać gwałtownym wahaniom.
 • Poczucie bezpieczeństwa: SGP oferuje graczom poczucie bezpieczeństwa. Dzięki SGP wiesz, że zawsze otrzymasz kurs początkowy, niezależnie od wahań kursów przed rozpoczęciem wyścigu lub wydarzenia.

SGP vs Najlepsze kursy gwarantowane (BOG)

Najlepsze kursy gwarantowane (BOG) to inny rodzaj zakładu, który gwarantuje, że otrzymasz najlepsze kursy dostępne w momencie zawierania zakładu lub cenę początkową, w zależności od tego, która z nich jest wyższa. BOG jest zazwyczaj oferowany na wyścigi konne.

Główna różnica między SGP i BOG polega na tym, że SGP gwarantuje kurs początkowy, podczas gdy BOG gwarantuje najlepszy kurs dostępny w momencie wnoszenia zakładu lub kurs początkowy, w zależności od tego, który z nich jest wyższy.

Oto tabela podsumowująca różnice między SGP i BOG:

FunkcjaSGPBOG
GwarancjeKurs początkowyNajlepszy dostępny kurs lub kurs początkowy, w zależności od tego, który jest wyższy
Dostępne dlaWyścigi konne i wyścigi chartówWydarzenia wyścigów konnych
KorzyściZablokowanie określonego zestawu kursówGet najlepsze kursy dostępny
Wojciecha Tomaszewska
Wojciecha Tomaszewska

Podsumowując, SGP lub Starting Price Guaranteed to rodzaj zakładu, który gwarantuje, że otrzymasz kurs początkowy w momencie postawienia zakładu, niezależnie od wahań kursów przed rozpoczęciem wyścigu lub wydarzenia. Ta funkcja jest dostępna tylko dla określonych wydarzeń, takich jak wyścigi konne i wyścigi chartów.

Gracze, którzy chcą zablokować określony zestaw kursów lub uważają, że kursy mogą spaść przed rozpoczęciem wyścigu lub wydarzenia, mogą skorzystać z SGP. Aby wnieść zakład SGP, należy wybrać opcję SGP podczas wnoszenia zakładu. Mając tę wiedzę, możesz teraz podejmować świadome decyzje jeśli chodzi o zakłady SGP i Zwiększ swoje szanse na wygraną.

FAQ: Co oznacza SGP w zakładach bukmacherskich?

 • P: Co to jest SGP??

  O: SGP to skrót od "gwarantowanej ceny początkowej"." Jest to rodzaj zakładu, który gwarantuje, że otrzymasz kurs początkowy w momencie wniesienia zakładu, niezależnie od wahań kursów przed rozpoczęciem wyścigu lub wydarzenia.

 • P: Jak działa SGP??

  O: Aby wnieść zakład SGP, należy wybrać opcję SGP podczas wnoszenia zakładu. Po wybraniu opcji SGP zakład zostanie postawiony po kursie początkowym, niezależnie od zmian kursów przed rozpoczęciem wyścigu lub wydarzenia.

 • P: Jakie są zalety SGP??

  A: Istnieje kilka możliwości Zalety korzystania z SGP w zakładach sportowych. Obejmują one:

  • Zablokowanie kursu początkowego
  • Poczucie bezpieczeństwa

 • P: Jaka jest różnica między SGP a gwarantowanymi najlepszymi kursami (BOG)??

  O: Główna różnica między SGP i BOG polega na tym, że SGP gwarantuje kurs początkowy, podczas gdy BOG gwarantuje najlepszy kurs dostępny w momencie wnoszenia zakładu lub kurs początkowy, w zależności od tego, który z nich jest wyższy. SGP jest dostępny dla wyścigów konnych i wyścigów chartów, podczas gdy BOG jest zwykle oferowany tylko dla wyścigów konnych.

 • P: Jak mogę skorzystać z SGP??

  A: Gracze, którzy chcą zablokować określony zestaw kursów lub uważają, że kursy mogą spaść przed rozpoczęciem wyścigu lub wydarzenia, mogą skorzystać z SGP. Dzięki SGP możesz zablokować kursy początkowe i mieć pewność, że zawsze je otrzymasz, niezależnie od wahań kursów przed rozpoczęciem wyścigu lub wydarzenia.

 • P: Jak postawić zakład SGP??

  O: Aby wnieść zakład SGP, należy wybrać opcję SGP podczas wnoszenia zakładu. Po wybraniu opcji SGP zakład zostanie postawiony po kursie początkowym.

 • P: Czy SGP jest dostępne dla wszystkich rodzajów wydarzeń sportowych??

  O: Nie, SGP jest dostępne tylko w przypadku określonych wydarzeń, takich jak wyścigi konne i wyścigi chartów.

Wiadomości i propozycje