data:

Jak zwiększyć swoje szanse na shiny w Pokemon Go dzięki tym poradom ekspertów

Masz dość napotykania tych samych starych Pokemonów w Pokemon Go?? Czy kiedykolwiek marzyłeś o złapaniu rzadkiego i nieuchwytnego Shiny Pokemona?? Jeśli tak, to nie jesteś sam. Na szczęście, dzięki starannemu przygotowaniu i strategii, ty również możesz zwiększyć swoje szanse na złapanie tych mieniących się stworzeń.

Oto dziesięć wskazówek, które pomogą ci złapać błyszczącego Pokemona w Pokemon Go:

1. Bierz udział w wydarzeniach Dnia Społeczności: Podczas tych wyznaczonych dni niektóre Pokemony są bardziej powszechne niż zwykle, a ich błyszczące formy mają znacznie większą szansę na pojawienie się.

2. Sprawdzaj wydarzenia specjalne: Zwracaj uwagę na specjalne wydarzenia, które zwiększają szansę na pojawienie się Shiny Pokemonów. Mogą one obejmować wydarzenia w grze lub wydarzenia w świecie rzeczywistym, takie jak Pokemon Go Fest.

3. Używaj modułów Incense i Lure: Przedmioty te mogą przyciągnąć Pokemony do twojej lokalizacji, ułatwiając napotkanie i złapanie potencjalnego Shiny Pokemona.

4. Skup się na ukierunkowanych polowaniach: Zamiast wędrować bez celu, sprawdź, które Pokemony mają formy Shiny i skoncentruj swoje poszukiwania na tych gatunkach.

5. Sprawdź Shiny Rates: Niektóre Pokemony mają większą szansę na pojawienie się w swojej błyszczącej formie niż inne. Sprawdź zasoby online, aby zobaczyć, które Pokemony mają najwyższy wskaźnik Shiny.

6. Dołącz do Shiny Hunting Discord Channels: Te kanały są poświęcone pomaganiu graczom w znajdowaniu i łapaniu Shiny Pokemonów. Dołączenie do jednego z nich może dać ci nowe strategie i wskazówki dotyczące polowania Mostbet.

7. Hatch Eggs: Niektóre Shiny Pokemony można zdobyć tylko poprzez wykluwanie jajek. Upewnij się, że nadajesz priorytet jajkom wylęgowym, aby zwiększyć swoje szanse na znalezienie Shiny.

8. Handluj z przyjaciółmi: Handel Pokemonami z innymi graczami może zwiększyć twoje szanse na znalezienie rzadkiego Shiny. Jeśli znajomy ma Shiny Pokemona, którego chcesz zdobyć, zaproponuj uczciwą wymianę i sprawdź, czy jest on skłonny się zamienić.

9. Sprawdzaj gniazda shiny: Niektóre lokalizacje są znane z tego, że pojawiają się w nich określone Shiny Pokemony częściej niż w innych lokalizacjach. Badaj te “Błyszczące Gniazda” i odwiedzaj je regularnie.

10. Bądź wytrwały: Łapanie Błyszczący Pokemon w Pokemon Go polega na wytrwałości. Szukaj, łap i nie poddawaj się. Ostatecznie twoja ciężka praca opłaci się, gdy w końcu złapiesz tego nieuchwytnego Shiny Pokemona.

Skuteczne wskazówki, aby zwiększyć swoje szanse na Shiny w Pokemon Go

Wskazówka 1: Weź udział w wydarzeniach Dnia Społeczności

Dołączenie do wydarzenia Community Day to łatwy sposób na zwiększenie swoich szans na znajdowanie błyszczących Pokemonów. Podczas tych wydarzeń określony Pokemon będzie pojawiał się częściej, a ty będziesz miał większe szanse na napotkanie błyszczącego wariantu tego Pokemona. Dni Społeczności odbywają się raz w miesiącu i zazwyczaj trwają trzy godziny.

Aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje błyszczące szanse, spróbuj wziąć udział w jak największej liczbie wydarzeń Community Day. Da ci to więcej okazji do złapania błyszczących Pokemonów i zwiększy twoje szanse na znalezienie rzadkich i poszukiwanych wariantów.

 • Dołącz do lokalnej społeczności Pokemon Go, aby być na bieżąco z nadchodzącymi wydarzeniami Dnia Społeczności
 • Pamiętaj, aby sprawdzić godzinę rozpoczęcia wydarzenia Community Day w swojej strefie czasowej
 • Przygotuj się na wydarzenie, zaopatrując się w Pokeballe, Incense i Raid Passy
 • Rozważ użycie urządzenia Pokemon Go Plus lub Gotcha, aby szybciej złapać Pokemona podczas wydarzenia

Ogólnie rzecz biorąc, udział w wydarzeniach Community Day to skuteczny sposób na zwiększenie swoich szans na shiny i złapanie rzadkich Pokemonów.

Wskazówki, jak zwiększyć swoje szanse na shiny w Pokemon Go

Wskazówka 2: Wykorzystaj moduły Incense i Lure

Jeśli chcesz zwiększyć swoją kolekcję błyszczących Pokemonów, spróbuj użyć kadzidełek i modułów przynęty.

Kadzidełka to przedmiot, który można zdobyć w grze, a po użyciu przyciąga Pokemony do danej lokalizacji na 30 minut. Może to być przydatne, ponieważ zwiększa szanse na napotkanie błyszczącego Pokemona.

Moduły wabiące to kolejny przedmiot, którego można użyć, aby zwiększyć swoje szanse na znalezienie błyszczącego Pokemona. Te moduły mogą być umieszczone na PokeStopach i będą przyciągać Pokemony do tej lokalizacji przez 30 minut. W miarę pojawiania się większej liczby Pokemonów, szanse na napotkanie błyszczącego Pokemona będą rosły.

Jest ważne, aby pamiętać, że jeśli używasz kadzidełek lub modułów wabiących, najlepiej używać ich w obszarach o wysokiej aktywności Pokemonów. Zapewni to napotkanie większej liczby Pokemonów w 30-minutowym przedziale czasowym.

Używając kadzidełek i modułów wabików w strategiczny sposób, możesz zwiększyć swoje szanse na znalezienie błyszczących Pokemonów i urozmaicić swoją kolekcję.

WSKAZÓWKA 3: Korzystanie z techniki miękkiego resetowania

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na shiny w Pokemon Go, technika miękkiego resetowania jest pomocnym narzędziem, które może być używane do łapania legendarnych lub mitycznych Pokemonów i zwiększania szans na napotkanie shiny Pokemona. Technika ta polega na wielokrotnym resetowaniu gry, aż do napotkania pożądanego błyszczącego Pokemona. Ideą tej metody jest to, że każdy reset zmienia nasiona gry i może ostatecznie doprowadzić do odrodzenia się błyszczącego Pokemona.

Technika miękkiego resetowania jest szczególnie przydatna dla tych graczy, którzy chcą mieć błyszczącego Pokemona z określonymi statystykami, IV lub naturą. Wielu graczy Pokemon Go odniosło sukces dzięki tej technice i przysięga na jej skuteczność. Wymaga to jednak cierpliwości i wytrwałości, ponieważ osiągnięcie pożądanego rezultatu może zająć kilka prób.

Aby użyć techniki miękkiego resetowania, musisz najpierw zapisać grę, zanim napotkasz poszukiwanego Pokemona. Następnie, gdy napotkasz Pokemona, sprawdź, czy jest błyszczący, czy nie. Jeśli tak się nie stanie, możesz zdecydować się na "miękki reset" gry, naciskając określone klawisze lub przyciski, w zależności od używanej platformy. Następnie będziesz musiał powtórzyć proces napotykania Pokemona, aż w końcu znajdziesz błyszczącego.

Chociaż technika miękkiego resetowania może być przydatnym sposobem na zwiększenie szans na złapanie shiny w Pokemon Go, warto zauważyć, że nie ma gwarancji sukcesu. Niektórzy gracze zgłaszali konieczność resetowania gry setki, jeśli nie tysiące razy, zanim osiągnęli pożądany rezultat. Jeśli jednak jesteś cierpliwy i wytrwały, może to być skuteczna metoda na zwiększenie swoich szans na złapanie tego nieuchwytnego błyszczącego Pokemona.

Skutecznie zwiększ swoje szanse w Pokemon Go

Wskazówka 4: Ukończ zadania badawcze

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na znalezienie błyszczącego Pokemona, wykonanie zadań badawczych jest koniecznością. Kończąc zadania badawcze, zdobywasz nagrody, takie jak pokeballe, jagody, a nawet spotkania z rzadkimi Pokemonami. Jeśli masz szczęście, możesz po prostu spotkać błyszczącego Pokemona podczas tych spotkań.

Zadania badawcze mają różne poziomy trudności, a każdy poziom nagradza cię innymi nagrodami. Im trudniejsze zadanie, tym lepsze nagrody. Warto podejmować się trudnych wyzwań, aby zwiększyć swoje szanse na zdobycie cennych przedmiotów i potencjalnie błyszczącego Pokemona.

Dodatkowo, niektóre zadania badawcze mają określone wymagania, które zwiększają szanse na napotkanie błyszczącego Pokemona. Na przykład zadanie "Złap 10 Pokemonów typu duch" może zapewnić ci spotkanie z błyszczącym Sableye. Zwracaj uwagę na tego typu zadania i wykonuj je, aby mieć szansę na zdobycie błyszczącego Pokemona.

 • Ukończ zadania badawcze, aby otrzymać nagrody i szansę na spotkanie błyszczącego Pokemona
 • Trudne zadania dają lepsze nagrody i zwiększają szanse na znalezienie shinies
 • Zwróć uwagę na zadania z określonymi wymaganiami, które zwiększają twoje szanse na znalezienie błyszczącego Pokemona

RADA 5: BIERZ UDZIAŁ W BITWACH RAJDOWYCH

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na znalezienie rzadkich shiny Pokemonów, powinieneś wziąć udział w Raid Battles. Rajdy są jednym z najlepszych sposobów na zdobycie rzadkich Pokemonów, w tym błyszczących.

Uczestnicząc w rajdzie, masz szansę złapać Pokemona bossa rajdu, który często jest rzadkim i potężnym stworzeniem. Szansa na złapanie błyszczącego wariantu bossa rajdu jest zwiększona, co daje większą szansę na znalezienie błyszczącego Pokemona.

Kolejną korzyścią z uczestnictwa w rajdach jest to, że pozwalają one uzyskać przepustki rajdowe, które są potrzebne do udziału w rajdach. Uczestnicząc w rajdach, możesz zdobyć więcej przepustek do rajdów, co pozwoli ci uczestniczyć w większej liczbie rajdów i zwiększy twoje szanse na znalezienie błyszczącego Pokemona.

Upewnij się, że łączysz siły z innymi trenerami, gdy bierzesz udział w rajdzie. Im więcej masz trenerów, tym większe masz szanse na pokonanie bossa rajdu i złapanie błyszczącego wariantu.

Podsumowując, udział w rajdach to świetny sposób na zwiększenie swoich szans na zdobycie shiny w Pokemon Go. Nie tylko masz większe szanse na znalezienie rzadkich Pokemonów, ale możesz również Zdobywaj więcej przepustek do rajdów i współpracuj z innymi trenerami, aby mieć większe szanse na sukces.

Wskazówki jak zwiększyć swoje szanse na shiny w Pokemon Go

Wskazówka 6: Udaj się do znanych miejsc występowania shiny

Jeśli chcesz złapać błyszczącego Pokemona, ważne jest, aby pamiętać, że nie wszystkie lokalizacje są sobie równe. Niektóre obszary mają większe prawdopodobieństwo pojawienia się shiny niż inne. Badanie i odwiedzanie znanych lokalizacji odradzania się shiny może znacznie zwiększyć twoje szanse na znalezienie tego upragnionego kolorowego Pokemona.

Istnieje kilka sposobów na znalezienie tych lokalizacji, ale jednym z najłatwiejszych jest skonsultowanie się z innymi trenerami. Dołączenie do lokalnych grup na Facebooku lub kanałów Discord poświęconych Pokemon Go może być świetnym sposobem na dzielenie się informacjami o błyszczących spawnach i otrzymywanie wskazówek od innych osób w Twojej okolicy. Możesz także poszukać informacji w Internecie, aby znaleźć błyszczące hotspoty w swoim regionie.

Gdy masz już listę możliwych lokalizacji, ważne jest, aby odpowiednio ustalić priorytety i zaplanować swoje wizyty. Staraj się odwiedzać wiele miejsc w ciągu jednego dnia, aby zmaksymalizować swoje szanse na spotkanie błyszczącego Pokemona. I pamiętaj, cierpliwość jest kluczowa podczas polowania na shiny. Nawet jeśli odwiedzisz znaną lokalizację odrodzenia, nadal istnieje element szczęścia związany ze znalezieniem shiny, więc nie przestawaj!

Wskazówka 7: Zwiększ swoje szanse na shiny, dołączając do Discord i innych społeczności online

Jeśli poważnie myślisz o zwiększeniu swoich szans na shiny w Pokemon Go, ważne jest, aby dołączyć do społeczności internetowych, takich jak Discord, aby łączyć się z innymi graczami i dzielić się informacjami na temat bieżących wydarzeń. Społeczności te dostarczają wielu cennych informacji, w tym kiedy i gdzie aby znaleźć najnowsze błyszczące Pokemony, najlepsze hotspoty do ich łapania, a nawet wskazówki, jak zmaksymalizować swoje szanse na złapanie jednego z nich.

Jedną z kluczowych cech tych społeczności jest możliwość koordynowania z innymi graczami rajdów i innych wydarzeń. Współpracując ze sobą, możesz zwiększyć swoje szanse na napotkanie błyszczącego Pokemona, a także upewnić się, że jesteś w stanie w pełni wykorzystać wszelkie wyjątkowe nagrody lub bonusy związane z tymi wydarzeniami.

Discord i inne społeczności online również stanowią świetną platformę do handlu Pokemonami z innymi graczami. Może to być szczególnie korzystne w przypadku łapania specyficznych dla regionu lub ekskluzywnych błyszczących Pokemonów, których możesz nie być w stanie znaleźć samodzielnie.

Ostatecznie, dołączając do tych społeczności i aktywnie w nich uczestnicząc, możesz znacznie zwiększyć swoje szanse na złapanie błyszczącego Pokemona i jak najlepiej wykorzystać swoje doświadczenie z Pokemon Go.

Wskazówka 8: Zwiększ swoje Shiny Odds poprzez wykluwanie jaj

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na zdobycie shiny Pokemona, wykluwanie jajek jest świetnym sposobem na osiągnięcie celu. Za każdym razem, gdy wykluwasz jajko, istnieje szansa, że Pokemon w środku będzie błyszczącą wersją stworka.

Chociaż wykluwanie jajek nie gwarantuje błyszczącego Pokemona, to nieznacznie zwiększa Twoje szanse. Możesz wykluć jaja, umieszczając je w inkubatorze i przechodząc określoną odległość, aby wywołać wyklucie. W zależności od rodzaju jajka, będziesz musiał przejść od 2 do 10 kilometrów, aby je wykluć.

Aby zmaksymalizować swoje szanse na zdobycie błyszczącego Pokemona poprzez wyklucie jajka, upewnij się, żewykluwa się jak najwięcej jaj. Jajka można zdobyć w PokeStopach lub uczestnicząc w wydarzeniach, które oferują specjalne jajka jako nagrody.

Nie zapominaj, że możesz również kupić inkubatory w sklepie Pokemon Go, aby wykluć wiele jaj jednocześnie. W ten sposób znacznie zwiększasz swoje szanse na shiny.

Wskazówka 9: Skorzystaj z wydarzeń w grze, aby zwiększyć swoje błyszczące szanse w Pokemon Go

Jednym ze skutecznych sposobów na zwiększenie swoich szans na napotkanie błyszczących Pokemonów w Pokemon Go jest granie podczas wydarzeń w grze. Wydarzenia te mają na celu zaoferowanie graczom wyjątkowych okazji do złapania rzadkich Pokemonów, w tym błyszczących.

Wydarzenia w grze często wprowadzają nowe typy Pokemonów, promują zwiększoną częstotliwość pojawiania się Pokemonów i wprowadzają ekskluzywne funkcje. Podczas tych wydarzeń szanse na napotkanie błyszczącego Pokemona mogą być znacznie wyższe niż normalnie.

Większość wydarzeń trwa kilka dni, a gracze powinni jak najlepiej wykorzystać ten czas, stosując różne strategie, aby zmaksymalizować swoje szanse. Niektóre wydarzenia mogą wymagać od graczy częstszych rajdów, podczas gdy inne wymagają eksploracji lub pokonywania długich dystansów.

Ważne jest, aby być na bieżąco z nadchodzącymi wydarzeniami w grze, ponieważ niektóre z nich są ogłaszane przez twórców z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Śledzenie takich aktualizacji pomoże graczom zaplanować rozgrywkę, przygotować się i jak najlepiej wykorzystać dostępny czas.

Ostatecznie, granie podczas wydarzeń w grze jest jednym z najlepszych sposobów na zwiększenie swoich szans na shiny w Pokemon Go. Rozumiejąc mechanikę wydarzeń, możesz w pełni wykorzystać zwiększoną dostępność błyszczących Pokemonów i złapać te, które zwykle są trudne do znalezienia na wolności.

Wskazówka 10: Bądź cierpliwy i próbuj dalej

Choć spędzanie niezliczonych godzin na poszukiwaniu nieuchwytnych błyszczących Pokemonów bez powodzenia może być frustrujące, to ważne, aby o tym pamiętać Polowanie na shiny polega na cierpliwości i wytrwałości. Nawet najbardziej doświadczeni trenerzy mogą spędzić tygodnie, a nawet miesiące bez znalezienia shiny, zwłaszcza w przypadku rzadszych gatunków o niższych szansach.

Nie trać jednak nadziei - każde spotkanie z Pokemonem zwiększa twoje szanse tylko nieznacznie, więc nawet jeśli przeszedłeś setki spotkań bez powodzenia, twoje szanse wciąż rosną za każdym razem. Nie przestawaj, a w końcu twoje szczęście się odwróci.

Ważne jest również, aby pozostać skupionym i zdyscyplinowanym podczas polowania na shiny. Rób przerwy, gdy jest to konieczne, aby uniknąć wypalenia, ale nie rozpraszaj się innymi aspektami gry, które mogą odciągnąć twoją uwagę od celu. Utrzymywanie konsekwentnej rutyny polowania i dążenie do celu zwiększy twoje szanse na sukces na dłuższą metę.

 • Bądź cierpliwy, nawet jeśli nie uda ci się upolować setek shiny
 • Pamiętaj, że każde spotkanie nieznacznie zwiększa twoje szanse
 • Bądź skupiony i zdyscyplinowany podczas polowania na shiny
 • Utrzymuj spójną rutynę polowania, aby zwiększyć swoje szanse
 • Rób przerwy, gdy jest to konieczne, aby uniknąć wypalenia

Wiadomości i propozycje